«Волинській фондовій компанії» – 20 років!

338

Цьогоріч   «Волинська фондова компанія» (ВФК)  святкуватиме своє 20-річчя. 20 років розвитку та успіху  на схилах  професіоналізму в аграрному секторі.  Протягом цього періоду – налагодилася система продажу, зміцнилася структура професіоналів, фундаментальною міцністю став  авторитет  компанії на аграрному ринку, спектр продукції та послуг розширився.  Що ще можна бажати для справжнього успіху?!

ПрАТ «Волинська фондова компанія»  розпочала свою діяльність на території України  у 1993 році. З самого початку проявивши себе, як надійний дилер  на українському ринку,  запропонувавши широкий спектр іноземних продуктів. Через два роки  фірма отримала статус  дилера компаній «МТЗ» та «Гомсельмаш» (Білорусь). У 2001 році «ВФК»  стала ексклюзивним представником  «Unia Group» (Польща). З цієї групи компанія запропонувала нашому ринку різну ґрунтообробну техніку, сівалки зернові, сівалки точного висіву,  розкидачі мінеральних та органічних добрив, подрібнювачі та обприскувачі  садові і польові та техніку для сінозаготівлі. Офіційним дилером              «Kuhn S. A.» (Франція) «Волинська фондова компанія»  стала у 2003 році. Від цього виробника дилер запропонував  українським аграріям ґрунтообробну та посівну техніку, машини для внесення добрив, техніку для сінозаготівлі та тваринництва, польові обприскувачі.  Через невеликий проміжок часу «ВФК» представила  високоякісні зернозбиральні комбайни відомого світового виробника «Laverda» (Італія), ставши їх ексклюзивним дилером.  В цей же час розпочалась співпраця з фірмою «Montana» (Бразилія), який є провідним виробником самохідних обприскувачів.

У  2009 році підписали договір про співпрацю з фірмою «Mara» (Італія), яка виробляє різні моделі лазерних планувальників ґрунту.  У 2011 і 2012 роках компанія «ВФК»  стала офіційним дилером світових брендів: «Agrex» (Італія), «Teeget» (США), «Falc» (Італія), «Agco» та  французької компанії «Agrisem», який є одним з лідерів у сфері  виробництва обладнання  для обробки грунту та посіву.  З 2012 році представляє світового  виробника сільськогосподарської техніки – корпорацію «Fendt».

Сьогодні, «ВФК»  швидко розвивається, відкриті  представництва у Києві, Вінниці, Полтаві, Дніпропетровську, Одесі, з центральним офісом у Луцьку.  При представництвах,  також працює сервісна служба, де рівень професіоналізму  дуже високий. Це потужна мобільна служба, яка забезпечує гарантійне та після-гарантійне обслуговування.  Працівники сервісу проходять навчання, завдяки якому швидко освоюють високотехнологічні машини і відповідно  справляються з будь-якими проблемами у їх експлуатації. Надійна сервісна підтримка – чи не найголовніший козир для перспективної компанії.

Без професіонального консультанта з продажу не буде і впевненої торгівлі, тож весь менеджмент проходить навчання, як в Україні, так і за кордоном. Кожен працівник  знає досконало весь спектр свого напрямку. Нині, компанія займається розширенням робочого штату, відкритий певний ряд вакансій. Працюючи у «ВФК», працівники отримують зарплату навіть в самі непрості часи, такі як економічна криза.

Український дилер  демонструє свій продукт на різноманітних  аграрних заходах. На Хмельницькій виставці «Агро – Поділля 2013», яка відбулася 7 вересня цього року, компанія  представила ряд техніки від  світових виробників:

–          Подрібнювач KUHN RM 400;

–          Розкидач мінеральних добрив RCW 10000;

–          Плуг UNIA VIS 4+1;

–          Розкидач KUHN AXIS 30.1;

–          Плуг KUHN Multi Leader 7+1;

–          Сівалка CHALLENGER CH 8186 HFF

Коротко про можливості деякої представленої техніки:

Розкидачі RCW – це економічне і ефективне внесення мінеральних добрив і вапна. Широка гамма об’єму бункерів від 3000 до 10000 літрів дозволяє оптимально підібрати вантажопідйомність для господарств, які вимагають великої продуктивності.

–          спроектований простій і надійний спосіб приводу транспортера розкидача від коліс за допомогою  шпорного колеса гарантує внесення необхідної норми незалежно від швидкості руху – наднадійний “механічний комп’ютер”;

–          редуктор шпорного колеса дає можливість працювати з двома швидкостями;

–          2 системи висіву дозволяють точно вносити добрива на ширину до 36 м і вапно на ширину до 15 м;

–          пасовий транспортер призначений для точної і рівномірної подачі гранульованих добрив;

–          ланцюговий транспортер з двома ланцюгами і укріпленими планками дозволяє зробити розкидання навіть вологого вапна;

–          усі робочі органи виготовлені  з нержавіючої сталі.

 

Сівалки   CHALLENGER  можна використовувати для будь-яких  технологій обробітку грунту –  no-till, min-till і традиційною. Успішний посів залежить від точності внесення та рівномірності розташування насіння в насіннєвому ложі , а також від якості самого ложа. У цих сівалках всі компоненти  розроблені для чіткого  виконання цих вимог  і відповідного збільшення врожаю і прибутку. Характерні точність і акуратність транспортування насіння  до насіннєвого ложа, яке  потрапляє за рахунок перевіреної системи  позитивного тиску повітря РАМТМ, що є відмінністю від конкурентів, які використовують застарілий вакуумний  принцип посіву. Ще, ці сівалки можуть  комплектуватися системами для внесення гранульованих  або рідких добрив, а також  додатковим обладнанням  для роботи з no-till.

Також, був представлений цілий ряд сервісних автомобілів. Нові Daewoo Lanos pickup є незамінними помічниками для сервісних інженерів, особливо, коли йдеться про таке поняття, як «оперативність» наданих послуг. Більша кількість таких машин – якісно новий рівень сервісу, відтак ще мобільніший.

Сергій Іщук, виконавчий директор ТОВ «Серединецьке», корпорація «Сварог Вест Груп»:

–          У обробітку «Сварог Вест Груп» біля 90 тис га і, щоб вчасно обробити таку кількість землі, необхідна надійна техніка. З «Волинською фондовою компанією» ми співпрацюємо понад 8 років, придбали у них більше 20 одиниць високоякісної техніки. Це і розкидачі RCW, і навісні розкидачі MXL, що є для диференційованого внесення міндобрив, і обприскувачі причіпні.  Сервісна служба працює на високому рівні, при будь-якій несправності інженер  приїздить у господарство чи на поле і справляє поломку. Сьогодні, тут на виставці «Агро-Поділля 2013», розглядаю декілька варіантів техніки для господарства. 

У «Волинській фондовій компанії» існує цілий ряд лізингових та кредитних пропозицій. Лізингова  компанія Ленд-Ліз з 2001 року надає послуги  фінансового лізингу с/г техніки. Ленд – Ліз володіє повним спектром послуг, які  вигідні для клієнта. Також, існують кредитні програми від «ВФК», з допомогою яких можна придбати  техніку: «Kuhn», «laverda», «Montana», «Agrex», «Agco».

Досить часто маркетинговий відділ компанії «ВФК» проводить цікаві акції та пропозиції, що є вигідним і оптимальним для споживача.

З кожним роком український дилер розширює свої можливості, поглиблює знання  працівників, створює міцну перспективу у майбутнє на аграрному ринку і  пропонує нашому аграрію тільки якісну, надійну, перевірену техніку, яка стає незамінним помічником на полях.