НАЗУСТРІЧ ТОВАРОВИРОБНИКУ: КОМПАНІЯ «СИНГЕНТА» «РОЗСЕКРЕТИЛА» СВОЇ «СЕКРЕТНІ МАТЕРІАЛИ»

293

18 лютого аграрії Західного регіону прибули на П’яту зернову конференцію компанії «Сингента» з оригінальною назвою «Секретні матеріали». Зал тернопільської філармонії заповнили господарники та агрономи. Прибули також окремі компанії-дистрибютори та науковці. За словами працівників компанії «Сингента», конференція організовується саме для товаровиробників з метою обговорити важливі аграрні питання та донести інформацію про новий продукт.

Дійство розпочалося із привітання керівника Західного бізнес-регіону компанії, пана Валерія Голиняка.

Директор Західного Бізнес-регіону компанії «Сингента», Валерій Голиняк:

«Сьогодні компанія «Сингента» проводить П’яту зернову конференцію на Тернопільщина – у серці Західної України. Наше завдання – надати максимально інформації товаровиробникам по вирощуванню зернових культур і кукурудзи. На конференцію запрошені представники господарств різних форм власності. Це – передові господарства, які займаються вирощуванням зернових і кукурудзи. Слово матимуть ведучі спеціалісти компанії, а також наші партнери, які отримали високі врожаї пшениці, ячменю і кукурудзи. Важливий момент – досягти успішної співпраці між товаровиробником і «Сингентою». Хочемо почути про ефективність роботи нашого продукту. Сьогодні пропонуємо більше 90 гербіцидів та понад 150 гібридів кукурудзи й інших культур. Це – препарати нового покоління».

Спеціалісти «Сингенти» доповідали про ймовірні обсяги посівів зернових культур на весну 2014 року та давали рекомендації щодо поліпшення росту рослин, говорили про ефективний захист зернових культур та кукурудзи. Особливу увагу технічні партнери звернули на препарати нової серії, а саме: Енжіо, гербіциди Дербі та Ланцелот, препарати Люмакс, Елюіс (вершина захисту кукурудзи), Калісто та інших перевірених новинок, очевидні переваги яких демонстрували на слайдах презентацій.

Комерційний директор ТОВ «Агролюкс», В’ячеслав Дмитрович:

«Наступає сезон. У компанії «Сингента» є нові препарати, про деякі з них сьогодні багато почули. Отримали нові довідники. За зиму інформація трохи призабулася, тому доречно згадати все перед початком посівної. Нам як реалі заторам продукту треба переконатися у його ефективності. У аграрному бізнесі я десять років і можу сміливо сказати, що менеджери компанії «Сингента» мають найвищий рівень професіоналізму».

Головний агроном ФГ «Подільська варта» Віталій Лігоцький:

«Наше господарство обробляє 3500 га. Ми зацікавлені у максимально ефективному використанні земельних площ і високих врожаях, тому обираємо лише найкращі насіння та препарати. На власному досвіді переконалися у хорошій дії гербіцидів Пріма та Дербі від компанії «Сингента». Закупляли в них і насіння кукурудзи Неріса, яке дало чудову схожість».

Агроном ППС «Оскар» Михайло Юркевич:

«Чотири роки співпрацюємо з «Сингентою». Закуповували насіння озимого ячменю, гербіциди на зернові і на кукурудзу. Особливо хочу відзначити препарат Пріма. Він швидко проникає в рослини бурянів, не має обмежень для наступних культур у сівозміні. Будемо пробувати ще нові препарати».

Головний агроном СВК «Летава», Віктор Войтов:

«Із «Сингентою» працюємо 15 років. З протруйників брали Максим, з фунгіцидів – Тілт (для зернових), Амістар Екстра (для цукрових буряків), з гербіцидів – Ланцелот. Збираємося спробувати Тілт Турбо на першу обробку зернових. Мали три роки назад демонстраційні ділянки цукрового буряку Газета і Борута».

Варто також зазначити, що кількість учасників сягала 200 чоловік. Навіть у перерві люди спілкувалися між собою з аграрних питань, а під час виступів задавали запитання, на які працівники компанії давали відповіді та рекомендації.