День поля «МАЇСАДУР Семанс Україна», Хмельницька обл., Дунаєвецькй р-н, с.Балин, 4 вересня 2014 р.

283

На сьогодні вирощувати кукурудзу вигідно, перспективно і дохідно. Втім, слід наголосити, що варто вирощувати кукурудзу лише з високосортового насіння і за прогресивними технологіями. Так, як це роблять у ТОВ «Генетик» (с. Балин, Дунаєвецького р-ну., Хмельницької обл.), при тісній співпраці з надійною командою «МАЇСАДУР Семанс Україна». Плоди їхнього дружнього тандему мали змогу побачити усі учасники Дня поля, що відбувся 4 вересня у Дунаєвецькому районі.

Чим же відрізнявся теперішній семінар від попередніх? Відповідь проста: новизною. Щоб «далеко не ходити» візьмемо такий аспект, як представництво. Цього разу, з огляду на присутність на Дні поля керівників господарств та агрономів  не лише з Хмельницької та сусідніх областей, але й за участі іноземних представників MAЇSADOUR SEMENCES (з Франції та Польщі)  захід автоматично набув статусу міжнародного. Ще один приклад: присутність та активна участь в обговоренні теоретичних і практичних питань семінару студентів з агротехнікуму та агровузу міста Кам’янець-Подільський. І найголовніше – справжній «кукурудзяний рай» господарства «Генетик» (керівник – Тимофієв Олег Альбертович), де найяскравіше помітно здобутки, які є результатом синтезу елітної генетики, найкращого насіння та використання передових технологій.

Загалом, День поля відвідало більше 100 учасників, серед них представники таких добре знаних в регіоні та за його межами господарств, як ТОВ “Енселко Агро” (Кернел), ТОВ СП “Нібулон”, ТОВ “Оболонь Агро”, ТОВ “Промінь Поділля” (холдинг NCH) та ТОВ «Українські Аграрні Інвестиції».

Семінар розпочався вітальним словом та представленням компанії MAЇSADOUR SEMENCES, презентацією продуктів збалансованого комплексного живлення рослин від компаній «Планта Груп» та Unifer. Згодом учасників запросили оглянути демонстраційну ділянку гібридів кукурудзи. На полях господарства продемонстровано 10 гібридів: Mas 12.R, Mas 25.T, Mas 20.F, Mas 23.K, AMELIOR, Mas 24.A, Mas 30.K, Mas 36.A, Mas 33.A, Mas 37.V.

Втім, чи не найкраще було б надати слово і почути про новизну вражень від самих організаторів та учасників семінару. Тож надаємо їм таку можливість.

Максим Гаврилюк, регіональний менеджер «МАЇСАДУР Семанс» у Західній та Північно-Західній Україні:

“На базі ТОВ «Генетик» ми проводимо цей семінар уперше. Ми намагались якомога більше і ширше розповісти про здобутки та перспективи нашої кампанії не лише у галузі вирощування кукурудзи, але й, додатково, інших культур: соняшнику та ріпаку. Гості заходу отримали новітню інформацію про перспективні сорти, що культивуються у цій частині Поділля і дають високі врожаї, а також про технології їхнього вирощування та захисту, що є важливим у наш час”.

Кантен Бодуен, менеджер з маркетингу «МАЇСАДУР Семанс Україна»:

“Я приємно вражений тутешнім кукурудзяним полем, а також жагою українців до нової інформації та знань. У вас дуже чудова і перспективна територія для вирощування дивовижних врожаїв. А побачене тут – заслуговує пошани. Вірю, що вже у найближчі часи ви, українці, зможете здивувати урожаями не тільки себе чи ближніх сусідів, але й багатьох європейців. Головне: цілеспрямованість, наполегливість, віра і працелюбність!”.

Віктор Берекець, керівник ТОВ «Голозубинецьке»:

«Безумовно, сорти кукурудзи (AMELIOR, Mas 33.A та інші), вирощені на полях господарства «Генетик», варті уваги та наслідування, як і використана тут технологія. Цінною є і та інформація, з якою нами радо поділились представники «МАЇСАДУР Семанс Україна» та їх партнери з «Планта Групп» та Unifer. Але значно приємніше, що Максим Гаврилюк та Олег Тимофієв запросили на семінар студентів сільськогосподарських навчальних закладів, які вже за рік-два поповнять ряди аграріїв України. Сьогодні, на мою думку, молодь мала можливість почути старших колег і поряд з ними подискутувати про перспективи завтрашнього дня у плані вирощування врожаїв, застосування прогресивних технологій тощо. За таку ініціативу організаторам варто поставити найвищу оцінку з «плюсом».

Завершився захід цікавою вікториною з цінними подарунками від компанії-організатора та її партнерів. Серед усіх зареєстрованих учасників відбувся розіграш подарункових сертифікатів на 15 посівних одиниць гібридів MAЇSADOUR SEMENCES. Тож керівники й агрономи п’яти господарств (ТОВ СП “Нібулон”, Кам’янець-Подільський р-н, с. Привороття, ТОВ “Голозубинецьке”, Дунаєвецького р-ну, ФГ “Подільська марка”, Дунаєвецький р-н, с. Дем’янківці, ТОВ “Енселко Агро” (Кернел), м. Віньківці, ПП “Деметра”, Кам’янець-Подільський р-н, с. Боришківці) стали щасливими власниками високоякісного насіння елітної селекції та обрали для себе той гібрид, який найбільше сподобався на демо-полі.

Володимир Оліфер, Марія Хрунь

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here