Відкриття дилерського центру ТОВ з ІІ «НовоФарм»: новий рівень обслуговування клієнтів

414

Компанія «НовоФарм», яка вже 13 років підтверджує статус дилера іноземної сільськогосподарської техніки CASE IH 27 квітня 2015 року разом з представниками відомого заводу-виробника CASE IH, та запрошеними аграріями відзначила важливу подію – відкриття нового дилерського центру на Хмельниччині.
Місце розташування дилершипу на трасі Хмельницький – Тернопіль дуже вигідне з точки зору логістики та колориту навколишніх ланів, при підїзді здалека видно високі флагштоки з прапорами CASE IH та Новофарм, нову будівлю та велику прилеглу територію для де розмістилась виставка всієї лінійки техніки CASE IH та автопарк сервісних автомобілів. Будівля дилерського центру об’єднує в собі співпрацю трьох напрямів обслуговування клієнтів: сервісна майстерня здатна вміщувати одночасно до 6-ти одиниць техніки на капітальному ремонті; склад запасних частин, на якому вже сьогодні знаходиться більше 10 000 найменувань запасних частин та офіс для прийняття клієнтів зацікавлених в купівлі с/г техніки CASE IH
На офіційному відкритті технічної бази виступили: директор ТОВ з ІІ «НовоФарм» Олександр Євгенович Коренга, бізнес-директор CASE IH у Східній Європі Харальд Бойтленнер, менеджер з розвитку дилерської мережі CASE IH Україна та Молдова Габріелян Володимир, фахівець з прямих продажів IVECO –Україна Ростислав Егоров.
Бізнес-директор CASE IH у Східній Європі Харальд Бойтленнер був уповноважений вручити сертифікат, який затверджує регіональне закріплення Хмельницької області за компанією ТОВ з ІІ Новофарм, чим дозволив працювати з усіма клієнтами цієї області на пільгових умовах та пропонувати техніку за нижчими цінами.

Василь Васильович Дмитрук, директор нового сервісного центру компанії «НовоФарм» у Хмельницькій області:

«Я давно відповідаю за сервісний напрямок у Захiдному регiонi Украiни, і з технікою CASE IH знайомий вже 20 років. Роль керівника дилерського центру для мене поки що нова, але я впевнений, що справлюсь з нею.
Відкриття нової технічної бази – це, по-перше, подолання незручності для нас і клієнтів, тому що раніше сервісні послуги були в одному місці, а склад із запчастинами – в другому. Тепер, коли весь технологічний процес буде відбуватися тут, у нас є можливість створити потужний центр з максимально ефективним обслуговуванням технічного парку господарств Західної України. В нашому пiдроздiлi 13 кваліфікованих спеціалістів, які роблять стаціонарні ремонти та при необхідності оперативно виїжджають на аграрні підприємства для термінового усунення технічних несправностей. Крім того, тут ми плануємо проводити багато навчальних семінарів та конференцій з техніки CASE IH, щоб допомагати працівникам господарств вирішувати усі труднощі в роботі з сільськогосподарськими машинами, презентувати новинки та створювати простір для обміну досвідом».

Василь Анатолійович Федорук, заступник директора ФГ «Маїс», Хмельницький район:

«Співпрацюємо з компанією «Новофарм» з моменту відкриття нашого підприємства. Наразі у господарстві маємо два обприскувачі CASE IH, два великих і два маленьких трактори, дискову борону та глибокорозпушувач. Ми дуже задоволені цією високопродуктивною технікою, нема ніяких проблем ні з сервісом, ні з запчастинами. Зараз, у такий відповідальний час весняно-польової кампанії, вона нас не підводить. І тепер з відкриттям нового сервісного центру «Новофарм» технологічні питання будуть вирішуватись ще швидше та зручніше. У майбутніх планах у нас придбання ще одної потужної моделі трактора CASE IH, бо зараз для власного розвитку обов’язково необхідно йти в ногу з передовими новітніми технологіями».
Для компанії CASE IH подія, про яку іде мова – це ще один значний крок близькості до свого клієнта. Визнаний у всьому світі бренд, що існує вже 170 років, виробник майже усієї лінійки сільськогосподарської техніки з великим спектром функцій та потужностей – компанія CASE IH має об’ємний досвід та знання високого рівня, грандіозність яких важко навіть уявити. Кожен її продукт – це інноваційне рішення у роботі аграрного виробника, можливість рухатись вперед у ритмі передових технологій.

Тетяна Бєлінська

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here