Укрзалізниця готова до перевезення рекордного врожаю

276

За останні роки обсяги перевезень Укрзалізниці для аграріїв значно виросли: для внутрішнього ринку вони збільшились на 20,6%, а для експорту – на 15,7%.

Навіть за умови високого рівня врожаю зернових у поточному році (планується зібрати 55-60 млн. тонн) залізничники готові створити всі умови для безперебійного вивезення продукції. Про це заявив перший заступник генерального директора «Укрзалізниці» Максим Бланк повідомив.

Щодо експортних поставок зерна, то сьогодні залізниця перевозить 60% від загальних обсягів. Коментуючи це, Максим Бланк зазначив, що «Укрзалізниця» планує збільшити цю частку шляхом адаптування роботи вітчизняної залізниці до потреб перевізників.

Важливим фактором для підвищення рівня наданих транспортних послуг є електрифікація залізничних шляхів, що є на 55-60% дешевше, ніж здійснювати перевезення дизельним транспортом. Саме тому в на найближчі п’ять років «Укрзалізниця» запланувала електрифікувати близько 860 км шляхів Одеської, Придніпровської, Південно-Західної та Львівської залізниць.