“Волинська Фондова Компанія” підкорила Кіровоградщину

246

У цікавий час відбувся День поля ”Волинської Фондової Компанії” у Новоукраїнському районі Кіровоградської області. На стику, чи на межі літа й осені. Завершення жнив 2015 року та початку не менш відповідальної пори у житті сільських трудівників – формування урожаю наступного, 2016 року. Власне зараз потрібно якісно та швидко підготувати ґрунт для посіву. А для цього необхідно мати відповідну сучасну техніку на своїх полях, яка допоможе здійснити намічені плани вчасно і без втрат.

”Волинська Фондова Компанія”, яка стабільно розвивається та займає лідерські позиції на ринку України у сфері реалізації сільськогосподарської техніки вже понад 20 років, запропонувала товаровиробникам, які прибули на цей захід, найнеобхіднішу технічну лінійку машин. І, до речі, виробництва однієї з провідних світових компаній – UNIA, хоча успішно співпрацює й зі всесвітньовідомими компаніями­виробниками техніки та переймає їх досвід. Стосунки з ними будуються на взаємній довірі, на орієнтації на ефективний результат. Якість, надійність та потужність іноземної техніки мають для ”ВФК” першочергове значення.

Розпочинаючи подію, у своєму вітальному слові Тетяна Ломага, начальник відділу маркетингу та розвитку ”Волинської Фондової Компанії”, власне й підкреслила, що головною родзинкою даного Дня поля є те, що він приурочений сільськогосподарській техніці UNIA.

«З UNIA ми почали працювати з 2001 року, навіть трішки раніше, – розповідає Тетяна Леонідівна. – Головною рисою польської техніки є доступна ціна і висока якість. Ми маємо ексклюзив на дану техніку і є її офіційним дилером в Україні.

Щодо сьогоднішнього Дня поля – це також й іміджевий захід. Нещодавно ми створили у Кіровоградській області філіал ”ВФК”. Тому мета цієї події – підтримати новостворений підрозділ. І саме тим брендом, на який ми маємо ексклюзив. Сьогодні ми представляємо плуг UNIA, дискову борону, обприскувач, мульчувач та сівалку і передпосівний агрегат, з яких ми зробили ґрунтообробний посівний комплекс. Маємо гарну цінову пропозицію на нього – 46 500 євро. Тобто, якщо купувати ці 2 одиниці техніки окремо, буде коштувати дорожче, а якщо одразу комплектом, то ціна є дуже вигідною».

Тепер детальніше зупинимось на переліку техніки, який відзначила пані Тетяна. По­перше, розглянемо представлений на заході оборотний напівнавісний плуг VIS XL – агрегат з надійною перевіреною конструкцією. Цей 6­8 корпусний плуг для тракторів від 180 до 320 к.с. комплектується перевіреними на багатьох ґрунтах Європи (та українських черноземах) корпусами ZX і характеризуються низьким опором та високою якістю оранки. Потужна та надійна рама перетином 180х180 виготовлена зі спеціальної сталі, яка забезпечує міцність і стабільність плуга та довгий термін його експлуатації. Нове, більш високе і широке, розміщене збоку, колесо дає можливість легко управляти плугом та забезпечує зменшений радіус розвороту на поворотних полосах. Покращений механізм підвіски колеса і нова конструкція шарніра дозволяє транспортувати агрегат навіть на великі відстані. Всі ці та інші переваги доповнюються великим набіром стандартного обладнання та простотою у налаштуванні.

Дисковий агрегат ARES, який за один прохід підрізає, подрібнює та ущільнює ґрунт, чудово підходить для обробітку ґрунту із збереженням стерні, яка захищає від видування цінний верхній шар і різко зменшує випаровування вологи. Дані агрегати успішно заміщають неглибоку оранку. Велика кількість дисків на метр дозволяє ідеально подрібнити пожнивні залишки та перемішати їх з оброблюваним шаром ґрунту. Найголовнішим елементом ARES є диски TХL – діаметром 560 мм, встановлені на гумових амортизаторах. Вони призначені для неглибокого (6­12 см) швидкого обробітку стерні з метою прискорення проростання падалиці, зупинки випаровування вологи, а також початкового перемішування поживних залишків. Зручна конструкція візка та дишла, які при приєднанні до агрегату дозволяють переобладнати його у напівнавісну версію – ще більше збільшують функціональні можливості та зручність роботи.

Обприскувач Europa оснащений потужною конструкцією рами та регульованим дишлом, що забезпечує легке агрегатування з будь­яким трактором. Шестисекційний поршнево­мембранний насос італійського виробництва забезпечує безпульсаційну подачу 300 л/хв. з максимальним тиском до 2 МПа та гарантує безаварійну роботу при інтенсивній довготривалій експлуатації. Сучасний і міцний головний бак, вироблений з поліестру, місткістю 3000 л має все необхідне оснащення для нівелювання коливання розчину під час транспортування, підтримки однорідності розчину, систему промивання обприскувача. Неперевершена система стабілізації штанги, можливість працювати на усіх культурах завдяки плавному регулюванню ширини колії та інші функціональні властивості роблять обприскувач надійним та продуктивним помічником у захисті рослин.

Мульчувач Kornik – універсальна машина, яка призначена для подрібнення пожнивних залишків, бур’янів, чагарників і зрізаних гілок дерев. Ці мульчувачі є маневреними та надійними, адже їхня робоча ширина, у залежності від моделі, становить від 1,55 м до 2,8 м, а вага – від 545 до 885 кг відповідно. Серед головних переваг Kornik XL є оснащення машини пасовою передачею, яка дозволяє захистити мульчувач і трактор від надмірного навантаження. До того ж, ця техніка може за бажанням оснащуватися гідравлічною системою, яка дозволяє легко змінювати положення мульчувача за трактором, а, отже, поліпшує якість і зручність проведення робіт. Регулювати висоту зрізання в цій серії можна за допомогою зміни положення опорного валу. Також однією з головних переваг мульчувачів Kornik серії XL є міцний корпус і

потужний ротор, який обертається з великою швидкістю. Поєднання цих факторів збільшує ефективність роботи машини, робить її універсальною та значно підвищує рівень надійності та довговічності мульчувача.

І, наостанок, коротко охарактеризуємо ґрунтообробний посівний комплекс, який складається з причіпного агрегату передпосівного обробітку ґрунту ATLAS 6 – втілення зручності та ретельності в роботі – та навісної сівалки MAZUR 6, яка характеризується міцною і довговічною конструкцією та призначена для великих господарств. Разом, у поєднанні, вони забезпечують підвищення якості передпосівного обробітку ґрунту, скорочення у кілька разів часу посівної компанії, вивільнення великої кількості одиниць тракторної техніки, зменшення витрат паливно­мастильних матеріалів, отримання рівномірних сходів та підвищення врожайності.

Разом із учасниками Дня поля, а це керівники господарств, спеціалісти агроформувань Кіровоградської області, підходимо ближче до лінійки техніки в полі, що ось­ось має довести в роботі на що вона здатна й розкрити технічну красу та привабливість. Хто б міг подумати, що після проливного дощу, який пронісся важкою хвилею у цих краях буквально за якихось півгодини до початку Дня поля, плуг UNIA зможе зануритись у важкий мокрий чорнозем і винести його на поверхню. Технічно легко, швидко, охайно і якісно. Стиль і манера роботи професіоналів високого класу і такої ж техніки, якій жодні перешкоди не стануть на заваді.

Сергій Стречен, бренд­менеджер ВФК: «На воротах UNIA є гасло: «Німецькі технології, шведська сталь і польський піт». Тут і справді використовують німецьку технологію, креслення, ліцензії на техніку. А вона, техніка, сучасного технічного рівня. Для її виготовлення використовують високоякісні матеріали провідних виробників світу. Якщо ми говоримо про ґрунтообробну техніку – то найважливішими робочими органами для неї є рама та гідравліка. Наприклад рама в UNIA – товстостінний суцільний профіль. Подібних заводів є лише 2 у світі. Всі провідні компанії беруть рами у цього виробника. Саме тут замовляє собі рами для плугів й UNIA. Звичайно, що марка сталі у кожного своя. Це комерційна таємниця. Але для UNIA характерна сталь легована бором. Ця сталь має жовтуватий блиск, а також є стійкою до стирання. UNIA – це також й німецька гідравліка. Високоякісний рівень плуга, хороші матеріали і польське складання. Відповідно, ми маємо високоякісний продукт за демократичною ціною, яка нижча від вартості західної техніки, а якість роботи, надійність, довговічність – на дуже високому рівні».

Із 2008 по 2014 роки, коли Європа відчула економічну кризу, UNIA збільшила випуск своїх машин у 2 рази у порівнянні з іншими західноєвропейськими виробниками. Нині польська компанія виготовляє більше 30 тис. машин і є одним із лідерів світових виробників техніки. Це 5 заводів, 4 з яких знаходиться у Польщі, один у Франції. Компанія постійно розвивається, зростає, нарощуючи свої виробничі потужності та підвищуючи якість продукції.

Про велику увагу колективу Волинської Фондової Компанії до своїх клієнтів свідчить відзначення багатьох учасників Дня поля подяками. Наприклад, Сергія Пантелійовича Оношенка – голову ТОВ «ім. Фрунзе» Новоукраїнського району Кіровоградської області, як першого клієнта філії ВФК, а також за допомогу у проведенні цікавої професійної події. Пан Сергій – заслужений працівник сільського господарства, голова Ради сільгоспвиробників району. У сільському господарстві працює більше 20 років. Його господарство має 5000 га орної землі. Сергій Оношенко: «Для мене День поля – це спілкування з людьми. Завжди щось нове можна тут почерпнути, щось цікаве подивитися, і зробити для себе висновки. Працівників Кіровоградської філії ВФК я знаю давно, з ними співпрацював і донині підтримую добрі стосунки. Тому вони мене й запросили сюди приїхати. Щодо питання придбання нової техніки – то воно завжди на часі. І, зокрема, техніка компанії UNIA».

Юрій Васильович Рувінський, співвласник ТОВ «Цвітне Агро», комерційний директор: «Наше господарство вирощує зернові та технічні культури. У користуванні маємо 1200 га землі. У ВФК (її Кіровоградській філії) 3 роки тому придбав розкидач мінеральних добрив. Зараз придивляюся до плугів компанії UNIA. Цікава продукція, яка мені подобається. День поля – це шлях до пізнання нового, що сприяє нашому розвитку та прогресу господарювання на землі».

Сергій Борисович Омельяненко, голова ФГ «Омельяненко»: «Моє господарство по­сусідству тут, на відстані 10 км від місця, де проходить День поля. Ми допомогли в організації нинішнього свята, запропонувавши свої 2 трактори, які нині використовуються на демонстраційній лінійці. Ми вже маємо подібну техніку, яка представлена тут, – придбали розкидач мінеральних добрив у даної компанії. Тут зібралися люди­професіонали, з якими можна поспілкуватись, оцінити нову техніку. Можливо, у кожного з нас є різні погляди на придбання, використання, сервісне обслуговування. Ми буваємо на різних подібних заходах і співставляємо якість техніки, її ціну, практичне використання та сервісне обслуговування. І тоді робимо висновок, що маємо у який час придбати. В обробітку маю 5000 га орної землі. Роботи вистачає».

Тетяна Ломага, начальник відділу маркетингу та розвитку Волинської Фондової Компанії: «За останні роки продано багато техніки UNIA. І головне, що люди звертаються знову. Тобто, аграрії купили хорошу техніку, отримали гідне сервісне обслуговування, наші інженери гарно запустили цю техніку в роботу. Тому клієнти й звертаються до нас знову і знову. Ми хочемо, щоби клієнти й справді були задоволені співпрацею з нами і щоразу поверталися до нас з новими побажаннями».

«Що ”ВФК” пропонує своїм клієнтам щодо банківських кредитів, лізингів, інших форм співпраці?» – запитуємо.

«Зараз є дуже малий відсоток продаж техніки зі 100% передоплатою. В основному наші клієнти звертаються з прохання про відтермінування платежів, про зручні кредитні та лізингові схеми. Зараз надзвичайно складний час і тому ми розширюємо нашу партнерську мережу банків та лізингових компаній. Щодо банків – то залишаються і давні партнери, з якими ми дуже багато працюємо на аграрному ринку. Використовуємо комплексний ефективний підхід у роботі з клієнтами та партнерами, пропонуємо широкий вибір умов та форм розрахунків за придбану техніку і надані послуги», – відповідає пані Тетяна.

”Волинська Фондова Компанія” бере участь у міжнародних семінарах та виставках на території України та за її межами. Підвищення професійного росту працівників є одним з пріоритетних напрямків її діяльності. Різноманітні тренінги в Україні та за кордоном є джерелом нової корисної інформації від фахівців своєї справи та сприяють обміну досвідом, зміцненню корпоративного духу. Як і цьогорічний День поля, проведений на Кіровоградщині.

Анатолій Очколас