Хороша сівалка – запорука високого врожаю!

393

На сьогодні існує досить великий вибір посівної техніки, як вітчизняного так і зарубіжного виробництва. Якісне гібридне насіння забезпечує високу врожайність, але цей дорогий насіннєвий матеріал вимагає ефективної техніки для посіву.

Дніпропетровське підприємство «Агросервістрактор» пропонує новинку на ринку сільськогосподарського обладнання, а саме – вакуумну сівалку точного висіву СВТВ 4-8 «ДНІПРЯНКА».

Сівалка призначена для висіву овочевого насіння, баштанних, лікарських та інших культур. Сівалка забезпечує розподіл насіннєвого матеріалу на поодинокі насінини, пунктирне укладання насінин у посівну борозну з точним дотриманням заданої відстані між ними і закладення насіння в ґрунт.

Конструктивні рішення, застосовані на сівалці, не мають аналогів і забезпечують точний висів різних культур з розміром насіння від 0,5 мм до 10 мм. Ширина міжрядь регулюється від 70 мм і більше. Відстань висіву насіння ряду забезпечується електронним блоком управління.

Сівалка СВТВ 4-8 «ДНІПРЯНКА» може агрегатуватися як з важкими мотоблоками, з міні- й мототракторами 10-12 к.с, так і з тракторами типу ЮМЗ.

З 2011 р підприємство випускає сівалки, досвід експлуатації яких показав високу якість сівби різних культур.

У багатьох регіонах України, на різних типах ґрунтів сівалки СВТВ 4-8 «ДНІПРЯНКА» використовуються для посіву таких культур як морква, редиска, цибуля-чорнушка, капуста, буряк, квасоля, огірки, кукурудза та ін.

Вартість сівалки СВТВ 4-8 «ДНІПРЯНКА» в 7-8 разів нижче вартості сівалок з аналогічними параметрами імпортного виробництва.

Виробник «Агросервістрактор» надає фермерам можливість придбати сівалку як в зборі, так і будь-які вузли сівалки СВТВ 4-8. Це дозволить модернізувати наявні сівалки СУПН, СОН, Роста та інші, отримавши з мінімальними витратами часу і фінансів якісно нову сівалку.

Освоєно випуск серпа-борозника сошника сівалки типу GASPARDO, що забезпечує закладання насіння на задану глибину.