Інновації серед деструкторів стерні

314

Одним із основних факторів низької врожайності сільськогосподарських культур є різке зниження родючості ґрунтів. В першу чергу це відбувається через застосування високоефективних синтетичних пестицидів і агрохімікатів, відмову від використання органічних добрив, спалювання стерні, що залишається на полі після жнив.

На сучасному етапі, відновлення родючості можна досягти у двох випадках:

1. Внесення органічних добрив. Якщо залишити на ґрунті пожнивні залишки культури попередника, одна тонна соломи після розкладання буде дорівнювати 3-5 тоннам гною.

2. Застосування бактеріальних добрив та біологічних засобів захисту рослин (у складі біопрепаратів знаходяться найнеобхідніші мікроорганізми. Корисна мікробіота не тільки оздоровить ґрунт, а й сприятиме відновленню родючості).

Різноманітність біологічних препаратів, які виробляє ТОВ «Біозавод», BIOPROTECT TM, дозволяє при правильному використанні, знизити застосування мінеральних добрив, звести до мінімуму застосування хімічних пестицидів.

Система захисту сільгоспкультур не була б повною без обробки пожнивних рослинних залишків, на яких зимують спори збудників інфекційних хвороб. Біологічний деструктор стерні «Деструктор Біо» виробництва ТОВ «Біозавод», BIOPROTECT TM, завдяки наявності целюлолітичних мікроорганізмів Bacillus licheniformis, ефективно та швидко руйнує залишки рослин, прискорює мінералізацію органічних сполук і підвищує родючість ґрунту.

Ефективність препарату визначається здатністю бактерій до глибокого і більш ефективного розкладання післяжнивних решток (культури мають целюлозо-, ксилано- і пектолітичну активність). Має високу гідролазну активність і стабільність ферментних комплексів у широкому діапазоні температур і рН-середовища.

Рекомендуємо так: препарат вносити на рослинні залишки перед дискуванням, або перед основним обробітком (залежно від агротехніки) разом із азотними добривами (10-15 кг діючої речовини). Можливе застосування відразу з передпосівною культивацією. Оптимальна глибина загортання рослинних залишків у ґрунт – 8 – 16 см. Період часу між внесенням «Деструктор Біо» і ґрунтовим обробітком повинен бути мінімальним.

Загальний період роботи препарату «Деструктор Біо» становить 3-4 місяці. При настанні несприятливих погодних умов (зниження температур, посухи) утворюються спорові форми, стійкі до цих чинників. При відновлені оптимальних умов бактерії продовжують свою роботу. Препарат нешкідливий для людини, теплокровних тварин, комах, навколишнього середовища, не фітотоксичний. Обробку слід проводити пізно ввечері, вночі або в хмарну погоду при температурі не нижче + 10° С.

Тож продовжуйте піклуватись про родючість своїх ґрунтів, про свій урожай, про його якість та користь для споживача – обирайте унікальні, екологічно-безпечні добрива та біологічні засоби захисту рослин виробництва компанії ТОВ «Біозавод», BIOPROTECT TM, дзвоніть нам і робіть попереднє замовлення! Також завжди до Ваших послуг консультації кваліфікованих спеціалістів, лояльні ціни та вчасна доставка!