КАС-Актив – новий підхід до азотного живлення рослин

330

Використання карбамідно-аміачної суміші в сучасній технології вирощування сільськогосподарських культур постійно зростає як в Україні, так і в країнах Європи. Високий попит на КАС базується на ряді переваг:

– зменшення кількості робочих процесів – наприклад, при внесенні засобів захисту рослин, забезпечує точний розподіл добрив на одиницю площі як по ширині, так і завдовжки;

– на цінових перевагах.

Слід зазначити, що, завдяки КАС, споживання поживних речовин відбувається набагато швидше, а їх дія значно надійніше, ця форма добрив дозволяє застосовувати комбінації із засобами захисту рослин і значно впливає на ріст врожайності також при посушливих умовах.

ТОВ «Біозавод», BIOPROTECT TM постійно розширює лінійку препаратів для сучасного рослинництва. На даному етапі ми пропонуємо новинку серед азотних добрив – «КАС-Актив». Це суміш карбаміду та аміачної селітри з додаванням гумінових комплексів, мікроелементів та фізіологічно активних речовин. «КАС-Актив» вигідно відрізняється від звичайних препаратів, так як це не тільки високоякісне азотне добриво, але і спосіб покращити структуру ґрунту, оживити його, сприяючи розмноженню корисних ґрунтових мікроорганізмів, наситити рослину необхідним набором мікроелементів. «КАС-Актив» застосовується для основного і передпосівного внесення, позакореневого підживлення сільгоспкультур, а також як деструктор стерні перед заглибленням соломи і стебел у ґрунт.

Переваги «КАС-Актив»:

• Підвищує врожайність на 15-30%;

• Єдине добриво, яке містить три форми азоту – нітратну, амонійну, амідну;

• Висока рівномірність розподілу добрива по поверхні ґрунту і на рослинах при позакореневому підживленні;

• До розчинів «КАС-Актив» можна додавати рідкі комплексні водорозчинні мінеральні добрива, гербіциди, фунгіциди, інсектициди, регулятори росту рослин, макро- і мікроелементи, що дозволяє досягти найбільшої економії ресурсів;

• В умовах дефіциту вологи рідка форма азотних добрив швидко проникає у ґрунт і краще засвоюється рослиною;

• Менша залежність від погодних умов завдяки широкому арсеналу засобів внесення (від форсунок до розливних труб);

• Всі форми азоту в добриві нелеткі, а тому можна вносити поверхнево без заглиблення у ґрунт;

• Стимулює процеси мінералізації та гуміфікації органічних залишків;

• Прискорює розкладання рослинних залишків при використанні як деструктора стерні.

Тож, якщо Ви піклуєтесь про свій урожай, про його якість та користь для споживача – телефонуйте нам, робіть замовлення на «КАС-Актив» та інші екологічно-безпечні добрива, біологічні засоби захисту рослин виробництва компанії ТОВ «Біозавод», BIOPROTECT TM, а про все інше ми потурбуємось самі! Також завжди до Ваших послуг консультації кваліфікованих спеціалістів, лояльні ціни та вчасна доставка!