Компанія «Сингента»: є результат, є перспективи

360

В гарячу пору осіннього збору врожаю, 24 вересня 2015 року компанія «Сингента» організувала День поля, який має особливу місію – підведення підсумків робіт, які були проведені компанією та її партнерами протягом всього аграрного сезону, аналіз та обговорення результатів і, відповідно, планування майбутніх стратегій. Захід відбувся в Агроцентрі «Сингента-Оболонь» – на базі ТОВ «Оболонь Агро» у с. Чемерівці Хмельницької області, і компанія «Сингента», яка до вирішення будь-якого питання підходить у глобальному значенні, і цього разу відрізнилась масштабністю дійства: у фокусі уваги були гібриди кукурудзи та соняшнику цього виробника, але не просто їх огляд, а збирання та аналіз показників врожайності прямо на місці – для неупередженого «вироку». А вироком виявились тільки задоволеність та зацікавленість аграріїв високопродуктивними гібридами, добра врожайність та якість яких була наочно продемонстрована.

Традиційно спілкуюсь із Валерієм Голиняком, директором західного бізнес-регіону компанії «Сингента». «Сьогодні ми разом із своїм багаторічним партнером ТОВ «Оболонь Агро» проводимо День поля з метою продемонструвати реальні результати кропіткої роботи нашої компанії. Протягом року ми організовували багато заходів, де спеціалісти «Сингенти» знайомили аграріїв з високопродуктивними технологіями, які пропонує наша компанія, та які реально сприяють ефективності в сільськогосподарській роботі. І сьогодні настав час підсумувати зроблене, в чому ми запросили прийняти участь товаровиробників з Тернопільської, Львівської, Вінницької, Чернівецької, Івано-Франківської та Волинської областей. Нехай кожен з них побачить гібриди кукурудзи та соняшника компанії «Сингента», оцінять їх після проходження природних випробовувань спеки та посухи та зроблять для себе висновки. Як ви бачите, ми сьогодні спеціально зібрали технічний парк: комбайни для обмолоту, техніку для зважування та визначення показників вологості.

Спеціалісти компанії «Сингента» знають, що їм є ще над чим працювати, стрімка динаміка змін в оточуючому середовищі та необхідність новітніх розробок того вимагають. На сьогодні, наприклад, між південним та західним регіонами України вже дуже невелика різниця в кліматичному плані, на заході все більше вирощують соняшник. І ми в наступному році будемо представляти в Україні нову лінійку гібридів соняшнику з ще більшою потенційною врожайністю, і високопродуктивні гібриди кукурудзи та інших культур».

Михайло Жила, директор ТОВ «Оболонь Агро»: «Я вважаю, що мета, заради якої ми сьогодні зібрались, цілком досягнута. Наочно продемонстровані гібриди кукурудзи та соняшника і нові технології, які зараз є життєвонеобхідними для аграрної галузі України. С початку заснування до сьогодні наше підприємство розвивається із позитивними впливом продукції компанії «Сингента», і ми готові й надалі експериментувати, впроваджувати ті новітні розробки, які вони будуть пропонувати».

Схвальний відгук про День поля висловлює один з його гостей, Володимир Волосюк, головний агроном СТОВ «Колосок-2», Чернівецька область: «Я із великою цікавістю приїхав на цей захід, щоб подивитись на гібриди кукурудзи та соняшнику, які на сьогодні «Сингента» має у виробництві. З цією компанією ми співпрацюємо вже давно, їх культури дають добрі врожаї, наприклад, соняшник зазвичай 2,5-3,5 т/га, кукурудза 12 т/га. Хочу відзначити для себе цьогорічну урожайність новинок, які висіяні на полях Агроцентру, і, можливо, придбаємо їх на наступний сезон».

Тетяна Бєлінська