Нові унікальні біопрепарати та добрива на ринку України

302

Безумовною запорукою успіху під час вирощування сільськогосподарських культур є правильний вибір засобів захисту та живлення рослин. Сучасні технології вирощування рослин передбачають використання біопрепаратів на основі ефективних мікроорганізмів. Вони оптимізують живлення рослин, стимулюють ріст і розвиток, сприяють підвищенню продуктивності сільськогосподарських культур. Мікроорганізми є основним фактором ґрунтоутворюючого процесу, живлення рослин і фітосанітарного стану ґрунту. Тому, застосування сучасних мікробних препаратів повинно бути спрямоване на відновлення ґрунтової родючості, підвищення продуктивності та екологічної безпеки землеробства.

ТОВ «Біозавод» пропонує як перевірені часом та багатьма фермерськими господарствами біологічні препарати («Стим Біо», «Трихостим Біо», «Клей Біо» «Гумат Біо»), так і абсолютно нові, унікальні засоби, які не мають аналогів на сучасному ринку:

1. «Ліпкер Біо» (Містер Ліпкер™) – рідке добриво з фітостимулюючими властивостями і гектарною нормою прилипача. Це комплексний препарат на основі природних складових з широким спектром біологічної активності, що стимулює ріст і розвиток рослин.

2. «Фосфорин Біо» – високоефективний бактеріальний препарат на основі азотфіксуючих бактерій роду Azotobacter та фосфатмобілізуючих бактерій роду Bacillus для підвищення продуктивності технічних, злакових, овочевих, квіткових, ягідних культур.

3. «Деструктор Біо» – абсолютно новий комплексний мікробіологічний препарат для швидкого розкладання пожнивних рослинних залишків на основі аеробних спороутворюючих бактерій роду Bacillus subtilis. Обробка препаратом полів після збирання врожаю прискорює процес мікробіологічного розкладання целюлозовмісних рослинних залишків у 2 – 2,5 рази.

4. «КАС-Актив» – суміш карбаміду та аміачної селітри з додаванням гумінових комплексів, мікроелементів, а також фізіологічно активних речовин. Застосовується для основного і передпосівного внесення, позакореневого підживлення сільгоспкультур, а також як деструктор стерні перед заглибленням соломи і стебел в ґрунт.

Препарати ТОВ «Біозавод» екологічно безпечні для людини та навколишнього середовища. Адже біологічні препарати є розробкою Інституту мікробіології та вірусології ім. Д.К. Заболотного (м. Київ, Україна). Вони перевірені численними дослідами та виробничим досвідом багатьох фермерських господарств країни. Комплексне використання біологічних препаратів дозволяє не тільки зменшити хімічне навантаження, але й дає можливість суттєво зменшити витрати на обробку сільгоспкультур. Тому ці препарати стають все більш популярними серед сільгоспвиробників України і країн Європи. Адже екологічно – це логічно!

Тож, продовжуйте піклуватись про свій урожай, про його якість та користь для споживача – дзвоніть нам, робіть замовлення на екологічно-безпечні добрива, біологічні засоби захисту рослин виробництва компанії ТОВ «Біозавод», BIOPROTECT™, а про все інше ми потурбуємось самі! Також завжди до Ваших послуг консультації кваліфікованих спеціалістів, лояльні ціни та вчасна доставка!