Обробка насіння біопрепаратами

254

За останні 20 років у країнах Європи складаються оптимальні умови для апробації та розвитку ринку біопрепаратів. ТОВ «Біозавод», BIOPROTECT™ – один із кращих виробників біопрепаратів в Україні, який постійно розширює лінійку добрив та ЗЗР для сучасного рослинництва.

Для покращення посівних якостей насіння, боротьби з хворобами посівного матеріалу, необхідно провести передпосівну обробку насіння. Для цього ми пропонуємо такі препарати виробництва ТОВ «Біозавод»:

* Стим Біо (Гаупсин) – це комплексний двоштамовий (Pseudomonas chlororaphis subsp. Aureofaciens) препарат широкої дії, від грибкових, бактеріальних захворювань і шкідників, стимулює ріст рослини. Норма внесення Стим Біо – 3 л/т насіння.

* Гумат Біо (Гумат калію) – органо-мінеральне добриво на основі екологічно-чистого низинного торфу. Норма внесення: 0,2 л/т насіння.

* Ліпкер Біо (Містер Ліпкер) – прилипач на основі природної сировини із властивостями рідкого добрива (N, P, K) і стимулятора росту та розвитку рослин (бурштинова кислота). У композиції з протруйниками – 1,0-0,8 л/т насіння.

* Трихостим Бio (Триходермін) – препарат, що містить спори і міцелій гриба-антагоніста Trichoderma lignorum. Норма внесення – 3 л/т насіння.

Усі наші препарати комбінуються у бакові суміші між собою та з хімічними протруйниками, окрім тих, що мають у своєму складі мідь, хлор або ртуть.

Рекомендуємо так: Обробка насіння відбувається стандартним напівсухим методом, в день посіву.

Застереження:

• уникати потрапляння прямих сонячних променів (при перевезенні насіння – накривати брезентом, обробку проводити у закритому приміщенні);

• посів проводити у вологий ґрунт;

• використовувати не хлоровану воду.

Обробка насіння хімічними протруйниками призводить до знищення мікрофлори як самої зернівки, так і ґрунту навколо, тобто рослина з самого початку знаходиться у біологічному вакуумі. Коли дія протруйника закінчується, вакуум заповнюється в першу чергу патогенами. Обробка насіння біологічним препаратами такого вакууму не створює! Спочатку навколо зернівки, а потім і ризосфера рослини заповнюється корисною мікрофлорою, що дасть чудовий старт росту і розвитку здорової рослини.

Препарати ТОВ «Біозавод» екологічно безпечні для людини та навколишнього середовища. Це розробка Інституту мікробіології та вірусології ім. Д.К. Заболотного (м. Київ, Україна). Вони перевірені численними дослідами та виробничим досвідом багатьох фермерських господарств країни.

Так продовжуйте піклуватись про свій урожай, про його якість та користь для споживача – обирайте унікальні, екологічно-безпечні добрива та біологічні засоби захисту рослин виробництва компанії ТОВ «Біозавод», BIOPROTECT™. Телефонуйте нам і робіть попереднє замовлення! Також, завжди до Ваших послуг консультації кваліфікованих спеціалістів, лояльні ціни та вчасна доставка. Екологічно – це логічно!