Сервіс від ТОВ з ІІ «Новофарм» набирає потужності

264
В теплий сонячний день, 18 вересня 2015, компанія «Новофарм» запросила гостей у дилершип, що на Хмельниччині, на День поля з демонстрацією основного модельного ряду техніки бренду Case IH. Керівники та експерти з обох компаній надавали аграріям вичерпні консультації за будь-якими технічними питаннями, що поєднувалось з чудовою можливістю детально розглянути весь дилерський комплекс.
Олександр Коренга, директор компанії «Новофарм»:
«Зараз ми знаходимось на території головного на західній Україні дилерського центру компанії «Новофарм», який наразі себе зарекомендував як потужна база за продажем та обслуговуванням техніки Case IH, зі всім необхідним обладнанням, повним асортиментом запчастин та досвідченими фахівцями. Ми пишаємось тим, що першими в Україні гідно представили цей провідний у світі бренд, і сьогодні продовжуємо активно розвивати професійний сервісний напрямок. Цей центр є наразі ключовим для Хмельницької, Івано-Франківської, Тернопільської та Вінницької областей, і за півроку після свого відкриття, навесні 2015-го, він став місцем об’єднання для наших клієнтів. Якщо говорити про поточний аграрний сезон, то він безумовно фінансово складний, через надто посушливі умови розрахунки на врожай не виправдались, але ми мусимо працювати з тими обставинами, які є. Тому ми задіяли програму, яка є сумісним проектом Case IH та OTP Leasing, згідно якої наш клієнт може придбати техніку, виплативши 40% вартості, а решту сплатити найпізніше через рік під 1,2% у валюті або 13% у гривні – це дуже вигідна пропозиція, і, сподіваюсь, вона посприяє збільшенню продажів і, відповідно, процвітанню наших господарств».
Володимир Габрієлян, менеджер з маркетингу та розвитку дилерської мережі Case IH в Україні та Молдові:
«Головне завдання компанії Case IH  – це максимально бути поряд з клієнтом, чути його і розробляти необхідні для нього технології та прогресивні рішення. І я дуже радий тому факту, що ця стратегія себе виправдовує. Ми як фуллайнер даємо можливість отримати весь комплекс техніки: наша тракторна лінійка включає тягове зусилля від 100 к.с. до 600 к.с., є в наявності причіпні агрегати для основного обробітку ґрунту. Також ми пропонуємо дискові борони, техніку для посіву, внесення добрив і, безумовно, наші роторні комбайни, які мають запатентовану компанією Case IH технологію Axial-Flow. Це ефективна і виправдана на ринку технологія бережливого обмолоту зерна. Щодо сьогоднішнього Дня поля, то він проходить за підтримкою нашого надійного партнера – компанії «Новофарм» та входить в цикл професійних заходів у всіх регіонах України, які ми ще будемо продовжувати у майбутньому, де демонструється вся лінійка техніки Case IH, необхідна для фермерів протягом всього сезону. У кожного гостя-аграрія є можливість зробити окремий тест-драйв для будь-якої представленої одиниці техніки».
Тож, в полі була проведена демонстрація агрегатів Case IH, на яких компанія наразі концентрує увагу, і я вважаю доцільним дати короткі характеристики деяких з них.
Quadtrac 550 – це надпотужні трактори, оснащені унікальною системою гусеничного ходу. Вона передбачає використання чотирьох незалежних гусеничних двигунів, які забезпечують неперевершене тягово-зчіпне зусилля, плавність руху і універсальність. Саме чотири гусениці замість двох дозволяє максимально повно використовувати весь тяговий потенціал трактора і при цьому уникнути надмірного ущільнення ґрунту.
Комбайн Axial-Flow® 9230 – унікальна однороторна технологія обмолоту і сепарації Axial-Flow® є ключовим елементом комбайнів Case IH. Багаторічний досвід конструкторів корпорації CNH відточив цю технологію, довівши її до досконалості. Лопаті ротора плавно підхоплюють скошену масу від транспортера похилої камери і подають її в зону обмолоту між ротором і його кліткою. Таким чином, відділення зерна відбувається тільки за рахунок тертя і відцентрової сили, що значно знижує ризик його пошкодження.
Patriot™ 3330 – компонування цих агрегатів відрізняється від конкурентів центральним розташуванням бака робочої рідини, що гарантує рівномірний розподіл навантаження на осі, незважаючи на ступінь наповненості. У результаті обприскувач має надзвичайну стабільність руху без зайвого ущільнення ґрунту. Штанга обприскувача має власну підвіску, яка дуже добре утримує її на заданій оператором висоті і забезпечує захист від різких коливань.
Пневматична зернова сівалка SDX 30 – міцна рама і велика конструкційна вага з можливістю використання додаткового баласту забезпечують хорошу здатність до поглиблення під час роботи сівалки на високій швидкості. Посів проводиться окремими незалежними посівними секціями, гарантує ідеальне копіювання рельєфу ґрунту і дотримання встановленої глибини висіву по всій ширині сівалки. Великий діаметр однодискового сошника сприяє легкому прорізанню стерні та якісному формуванню посівного ложа, забезпечуючи тим самим оптимальні умови для проростання насіння.
Глядачі-аграрії, заінтриговані заявкою про польову демонстрацію техніки Case IH, залишились задоволені нею, уважно оглядаючи кожну одиницю та ґрунт після її роботи. У більшості господарів агрегати цього бренду вже є вірними слугами у збиранні добрих врожаїв, і вони прийшли із наміром ознайомитись з бажаними новинками – згідно своїм запитам. Іван Габай, агроном ПП «ГВМ-Агро»: «Нас дуже задовольняє обслуговування, яке робить по техніці Case IH компанія «Новофарм». Все проводиться вчасно та професійно. А сьогодні нас в першу чергу цікавить ґрунтообробна техніка, оскільки ми хочемо перейти на безвідвальний обробіток ґрунту». Цікаво було поспілкуватись з молодим поколінням фермерів, які, не дивлячись на невелику кількість посівної площі, вже починають складати свій технічний парк з провідної європейської техніки. Так, Андрій Охоцький, молодий керівний ФГ «Промінь», що у Деражнянському районі Хмельниччини, мріє і сподівається придбати у найближчому часі трактор Case IH – я бачила його очі, зі свіжим гарячим поглядом та натхненням. І поле для реалізації цього натхнення є: компанія Case IH, маючи повну лінійку якісної техніки для будь-якого ґрунту та її поважний дистриб’ютор ТОВ з ІІ «Новофарм», надаючи високоякісний сервіс, разом створюють простір та можливості для будь-яких аграрних підприємств, які прагнуть впроваджувати технології майбутнього.

Тетяна Бєлінська