Сплав інженерної думки, фаху та новітніх технологій

281

Торговий Дім «ГалПідшипник» – провідне сучасне підприємство матеріально-технічного постачання та сервісного обслуговування із згуртованим колективом, яке працює на ринку понад 20 років. Компанія забезпечує замовників прямим кваліфікованим доступом до технологій і матеріалів провідних світових виробників запчастин та комплектуючих.

Олександр Тільман, Генеральний директор Торгового дому: «Компанію, безумовно, можна вважати стратегічним підприємством України. Враховуючи потреби своїх клієнтів, ми створили підприємство, яке успішно та професійно впроваджує досвід лідерів виробництва промислових запасних частин. Всюди, де є передача механічної потужності, ми пропонуємо інженерні рішення та фахове сервісне обслуговування, а не лише продаємо продукт».

ТД «ГалПідшипник» – це мультибрендова компанія, яка є офіційним дистриб’ютором виробників промислових запасних частин, серед яких світові лідери: SKF, INA, FAG, NTN, SNR, TIMKEN, KTR, KOYO, NSK, SAMPLA BELTING, OPTIBELT, CONTINENTAL, GOODYEAR, SIMRIT.

Ольга Федорок, директор Київської філії: «Мультибрендовість нашої компанії дозволяє обрати найоптимальнішу цінову пропозицію з погляду якості та оперативності. Компанія приділяє особливу увагу аграрному сектору. Широкий асортимент наявного на наших складах товару надає можливість зменшувати Ваші власні витрати на утримання необхідного стратегічного запасу запасних частин».

На підприємстві працюють висококваліфіковані інженери, які володіють величезним досвідом із обслуговування механічних вузлів та механізмів. Це дозволило Торговому дому «ГалПідшипник» стати сертифікованим партнером компанії SKF із технічного обслуговування. Технічний сервіс з потужною інструментальною та інтелектуальною базою передбачає надання кваліфікованої підтримки на всіх етапах співпраці: від підбору запасних частин, до їх монтажу, експлуатації та попередження в роботі непередбачуваних зупинок, що є конкурентною перевагою перед будь-якими іншими постачальниками.

Щорічно компанія обслуговує понад 5000 клієнтів. Є цілий ряд аграрних підприємств, великих і відомих Україні агрохолдингів, з якими ТД «ГалПідшипник» підтримує тісну багаторічну співпрацю. Серед них: ГК «Укрлендфармінг», Холдинг «Кернел», ЗАТ «Індустріальна молочна компанія», ПАТ «Миронівський хлібопродукт», ПАТ «Мрія Агрохолдинг», ТОВ СП «Нібулон», корпорація «Сварог Вест Груп», компанія «Каргілл», ТОВ «ПК Зоря Поділля», Агропромхолдинг «Астарта-Київ», ТОВ «Баришівська зернова компанія», ТОВ «Вінницька агропромислова група», ПрАТ «Креатив», ТОВ «Протеїн-Продакшн», ПАТ «Кіровоградолія», ТОВ «Агрофірма П’ятихатська».

Задля збереження часу та ресурсів клієнтів компанія пропонує інноваційні рішення в агропромисловому комплексі. Це – підвищення продуктивності ґрунтообробної техніки за допомогою вузлів SKF Agri Hub для дискових культиваторів та для дисків сівалок. Готове, економічно вигідне рішення без повторного змащування – підшипниковий вузол із вбудованим фланцем та надійним ущільненням. Касетні ущільнення даного вузла витримали одне з найбільш складних випробувань – обробіток ґрунту при низьких температурах. SKF Agri Hub захищено від потрапляння в нього каміння, соломи, бруду і добрив. Зменшення кількості випадків виходу з ладу підшипників дозволяє значно збільшити продуктивність обробітку землі.

Вимоги сьогодення змушують підтримувати продуктивність праці на високому рівні, знижуючи витрати на обслуговування. Одним з перспективних рішень є касетні ущільнення, що мають більш складну конструкцію у порівнянні зі звичайними армованими манжетами (сальниками), та призначені для захисту вузлів, що працюють у важких умовах експлуатації. Провідні виробники

техніки CLAAS, LEMKEN, JOHN DEERE замінили звичайні ущільнення на касетні, що забезпечило більш високі показники довговічності та простоти обслуговування техніки. Касетні ущільнення складаються з одного радіального ущільнення і вбудованої втулки ковзання, які щільно з’єднані між собою. В основному, касетні ущільнення використовуються для ущільнення обертального руху в привідних валах, які не мають осьових переміщень, наприклад: у мостах, карданних валах, а також ступицях і шестернях сільськогосподарських, вантажних, будівельних машин, спецтехніці. Конструкція касетних ущільнень забезпечує ефективний захист від проникнення води, пилюки, бруду та інших важких забруднюючих речовин.

Ще одним із спеціалізованих рішень є підшипники SKF Agri з високоефективним п’ятишаровим ущільненням. Використовуються для комбайнів, прес-підбирачів, збиральних машин, косарок, ґрунтообробних дискових, роторних культиваторів та сівалок. Із високоефективним п’ятишаровим ущільненням – збільшують продуктивність техніки та рентабельність інвестицій. Стальні армовані вставки захищають підшипник від потрапляння твердих забруднюючих частинок та надійно закріплюють ґумове ущільнення на зовнішній обоймі підшипника. Кожна кромка вулканізованого ущільнення має різну форму для ідеального захисту підшипника в будь-яких умовах, навіть при перекосі кілець. Внутрішні та зовнішні кромки діють як лабіринт, перешкоджають потраплянню забруднень та унеможливлюють витікання мастильного матеріалу. Три внутрішні кромки зберігають постійний контакт з внутрішнім кільцем.

В асортименті компанії також представлено багато інших рішень для аграрного сектору, серед яких:

     спеціальні литі корпуси з алюмінію для складних жаток;

     шнекові конвеєри для жаток;

     дворядні кулькові радіально-упорні підшипники для косарок;

     корпусні підшипники з чотирьох- та шестигранними отворами;

     мисові ланцюги для жаток;

     системи централізованого змащення для сільськогосподарської техніки.

Андріан Дацюк, керівник відділу збуту ТД «ГалПідшипник»: «ТД «ГалПідшипник» – це компанія всеукраїнського масштабу, що має 8 повноцінних представництв у містах Львів, Київ, Запоріжжя, Донецьк, Одеса, Харків, Вінниця, Кіровоград із розвинутою інфраструктурою: фаховим персоналом, складськими приміщеннями, технічним сервісом. Це дозволяє клієнтам оперативно отримувати запчастини, підтримку та сервіс у будь-якій точці України. Професійні та кваліфіковані менеджери здатні запропонувати декілька рішень на поставлені завдання, що задовільнять потреби найвибагливіших замовників. Особливу увагу «ГалПідшипник» приділяє сервісу, забезпечуючи збільшення надійності та термінів експлуатації обладнання замовника».

Працюючи з компанією «ГалПідшипник», замовник отримує керований і надійний процес від компетентного та професійного партнера, який вирішує проблеми технічного обслуговування.

Торговий дім «ГалПідшипник» – це сервіс, надійність, якість та новітні технології!

Office_Lviv - Копія