Лімагрейн Європа відкрила завод з виробництва насіння у Туреччині

212

6 жовтня 2015 р. у передмісті Карачабей (провінція Бурса) у Туреччині було відкрито новий насіннєвий завод Лімагрейн Європа. Жоель Арно, заступник голови кооперативу Лімагрейн напрямку насіння польових культур разом з міністром охорони здоров’я Туреччини прийняли участь у офіційній церемонії відкриття заводу.

Нове підприємство демонструє вагомі інвестиції у розвиток підрозділу насіння польових культур компанії Лімагрейн. «Це сприятиме подальшому розвитку нашого бізнесу із кукурудзи та соняшнику в Центральній та Східній Європі, особливо в Україні та Росії» – пояснює Ремі Баст’єн, генеральний директор Лімагрейн Європа.

Завод виконує повний цикл доробки насіння (очищення, обробка, пакування) і має лабораторію, обладнану найсучаснішим устаткуванням для перевірки якості та сертифікації. Після фінального завершення розміри заводу становитимуть 30000 м3, де буде задіяно 50 осіб адміністративного та технічного персоналу, який працюватиме в умовах, що відповідають вимогам захисту навколишнього середовища та безпеки праці.

Генетика Лімагрейн (соняшник та кукурудза) добре адаптована до умов Причорноморського регіону. Місцеві фермери із задоволенням співпрацюють з компанією Лімагрейн та здатні виробляти високоякісне насіння.

Цей новий завод дозволить Лімагрейн Європа своєчасно постачати клієнтами насіння соняшнику та кукурудзи, виробленого згідно високих стандартів якості Лімагрейн.

Перші посівні одиниці вийшли з заводу у листопаді 2015 року.