Компанія Агросем розширила свою співпрацю з John Deere, підписавши договір про дилерське представництво у Хмельницькій області

323
6 листопада 2015 року компанія Агросем розширила свою співпрацю з компанією John Deere, підписавши в м. Ганновер (Німеччина) договір про дилерське представництво компанії John Deere в Хмельницькій області.
Ще у серпні 2014 року була підписана угода з компанією John Deere, компанія Агросем отримала статус офіційного дилера компанії John Deere на території Тернопільської області.
За короткий проміжок часу компанія Агросем довела своїм стратегічним партнерам приналежність компанії до світу високих технологій, належних стандартів якості внутрішніх та зовнішніх бізнес процесів.
Щиро вдячні за високу довіру компанії John Deere, нова угода є важливим кроком на шляху розвитку нашої компанії та кращою оцінкою вірності цих кроків.
Всім нашим партнерам обіцяємо й надалі розвивати якісні, високотехнологічні напрямки та мати змогу на найвищому рівні задовольняти всі вимоги сучасного аграрного ринку.