В Уряді вирішили підтримати тваринництво за рахунок дотацій

208

Постановою від 28 жовтня 2015 року № 884 Кабмін затвердив Порядок використання коштів, передбачених у держбюджеті для підтримки галузі тваринництва. Документ визначає механізм використання коштів, передбачених Мінагрополітики у держбюджеті за програмою «Державна підтримка галузі тваринництва», що направляються суб’єктам господарювання – юрособам незалежно від організаційно-правової форми та форми власності.

Бюджетні кошти спрямовуються для виплати часткового відшкодування:

– вартості закуплених для подальшого відтворення телиць, нетелей, корів вітчизняного походження і племінних телиць, нетелей, корів молочного, молочно-м’ясного та м’ясного напряму продуктивності, племінних свинок і кнурів (класу «еліта»), племінних вівцематок, баранів, ярок;

– процентної ставки за банківськими кредитами, залученими у національній валюті, для покриття витрат, пов’язаних із закупівлею молодняку с/г тварин, обладнання для тваринницьких ферм і комплексів;

– вартості будівництва та реконструкції тваринницьких ферм і комплексів, доїльних залів і утворених на кооперативних засадах м’ясопереробних підприємств.

Для отримання часткового відшкодування суб’єкти господарювання звертаються до відповідних комісій облдержадміністрацій за місцем їх реєстрації.