Fresh Business Expo 2015. IV Міжнародна спеціалізована виставка для галузі плодоовочівництва в Україні та країнах СНД, м. Київ, 1 – 3 грудня 2015 р.

273

1 – 3 грудня 2015 року у Києві відбулась IV Міжнародна спеціалізована виставка для галузі плодоовочівництва Fresh Business Expo. Її учасниками стали 75 компаній з 8 країн світу: Австрії, Франції, Німеччини, Греції, Італії, Польщі, Голландії та України.

Fresh Business Expo – це виставковий проект з чіткою професійною спеціалізацією на технології виробництва, обробки, переробки, зберігання та маркетингу плодоовочевої продукції. У виставці взяли участь спеціалісти галузі, що представляють весь ланцюжок: від постачальників насіння і матеріально-технічних ресурсів – до фермерів, переробників, оптової торгівлі та мереж супермаркетів.

Відвідувачі мали змогу ознайомитися із:

  • технологіями вирощування плодоовочевої продукції;
  • насінням, захистом рослин та добривами;
  • технікою, обладнанням та матеріалами для вирощування і збирання врожаю;
  • тепличними технологіями;
  • обладнанням та технологіями для зберігання, охолодження і консервування свіжої продукції;
  • технікою й технологіями сортування, пакування та післязбиральної обробки;
  • обладнанням для переробки фруктів та овочів.

Ідеальним місцем зустрічі для провідних виробників, трейдерів, мереж супермаркетів, імпортерів, експортерів, переробників, а також постачальників плодоовочевої продукції та обладнання стала спеціалізована конференція «Овочі та фрукти України-2015. Перезавантаження». Саме організована в рамках виставки конференція і вже традиційний плодоовочевий форум підтвердили успішність формату Fresh Business Expo в 2015 році. Перші два дні конференції акцентували увагу на всіх аспектах плодоовочевої промисловості, таких як ринкова інформація, тенденції, прогнози та технічна інформація про виробництво фруктів та овочів. Третій день конференції – це Міжнародний торговий форум за участю мереж супермаркетів та представників імпортерів з України, Білорусі та Молдови.

Отож, виставка Fresh Business Expo-2015 стала можливістю дізнатися все про плодоовочеву індустрію всього за три дні: отримати повну інформацію про новинки технологій, ознайомитися з перспективами виробництва і цін, укласти угоди на постачання насіння, матеріально-технічних ресурсів, техніки й устаткування, а також реалізувати продукцію врожаю поточного року та домовитись про контракти на майбутній рік.

Відгуки учасників

ТОВ «Українська Овочева Компанія»:

«Незважаючи на те, що не дуже багато експонентів, виставка досить жвава. Це відображає загальний стан ринку: аграрії цього року, все-таки, отримали прибуток, вони готові модернізуватися, оновлювати техніку. Кількості та якості відвідувачів виставки сприяло проведення конференції «Овочі і фрукти України-2015. Перезавантаження». Спілкування було максимально продуктивне, кожному відвідувачеві можна було приділити достатньо часу. Є плюс, що не було не цільових клієнтів: всі господарники, всі з цілями, завданнями і конкретними питаннями. Це порадувало. Наступного року чекаємо розширення виставкової площі, чекаємо своїх конкурентів.

«Українська Овочева Компанія» вже займає певну частку ринку, продає певну кількість одиниць техніки. Чудово, що наші клієнти, які відвідали виставку, ще раз нас побачили, відмітили для себе нашу роботу. І хотілось би, звичайно, серед відвідувачів бачити нових сільгоспвиробників, нових потенційних клієнтів. Були і такі – люди цікавляться – це спрацював маркетинг організаторів виставки.

Широка географія відвідувачів: Житомир, Вінниця, багато із Західної України, з Південних та Східних областей. Дуже часто ми чуємо від представників господарств, що вони хочуть розширятися, пробують нові культури. Така позитивна тенденція відображається на загальному сприйнятті заходу, цього року все набагато позитивніше, що приємно. В цілому – враження від виставки хороше, організація на гідному рівні. Швидше за все, наше рішення щодо участі у виставці наступного року буде позитивне».

Бейло Цегла, директор ДП «Голланд Плант Україна»:

«Для нашої компанії тематика виставки Fresh Business Expo є цікавою та близькою, тому кожного року ми приймаємо у ній участь. Майже всі клієнти та партнери компанії відвідують цей захід, завжди приємно зустріти їх знову і знову.

Були й нові потенційні клієнти. На мій погляд, це пов’язано з тим, що в організації виставок почалася нова тенденція – проведення конференцій в їх рамках. Поєднання виставки з міжнародною конференцією було дуже корисним. Так як ДП «Голланд План Україна» виступало з доповіддю на конференції, її учасники відвідали наш стенд і на виставці. Для нас кожен відвідувач виставки є цінним, а цей захід відвідали дійсно «вершки» галузі – власники і топ-менеджери компаній. У такому випадку, переговори відбуваються набагато результативніше, тому що можемо говорити з партнерами, які мають серйозні плани, присвятивши їм більше часу. Завдяки цьому ми отримали багато нових контактів».

Марія Хрунь