Готуємо техніку до весняно-польових робіт

244

З думкою про добрий урожай дбайливий господар заздалегідь турбується про те, щоб вчасно обробити землю та провести посівну. Важливою складовою є відповідна підготовка ґрунтообробної техніки – ремонт та наявність необхідних запчастин. У сучасних умовах, зважаючи на економічну кризу, більшість українських аграріїв не мають можливості оновлювати технічний парк своїх господарств, тому, готуючись до весняно-польових робіт, активно ремонтують ґрунтообробну техніку.

На ринку України є чимало фірм-постачальників запчастин до сільгосптехніки. Одна з провідних – ТОВ ” Франк Лемекс” (м. Тернопіль), заснована у 2002 р. як підрозділ німецького заводу «Франк Вальц-унд Шмідетехнік» в Україні.

«Франк Лемекс» продає якісні, стійкі до зношення запчастини до сільськогосподарської та ґрунтообробної техніки провідних світових брендів: BBG, John Deere, Demblon, Eberhardt, Fenet, Fiskars, Goizin, Gregoire Besson, Howard, Kuhn, Huard, IHC, Krone, Kverneland, Landsberg, Lemken, Naud, Niemeyer, Massey-Fergusson, Overum, Rabewerk, Skjold / Kongskilde, Ventzki, Vogel & Noot та інших. Загалом перелік продукції німецького заводу охоплює понад 12000 виробів під брендом «Франк Оригінал» (Frank Original), якість яких ретельно перевірена. Усі запчастини виготовлені за найсучаснішими технологіями зі специфічних марок сталей, стійких до зношування.

– Асортимент продукції «Франк Лемекс» охоплює наступні групи запчастин до сільськогосподарської техніки: лемеші для плугів, полиці, польові дошки; передплужники й інші знаряддя попередньої обробки; корпуси в зборі (до плугів і культиваторів); стійки культиваторів та лемеші до культиваторів; ножі та пальці для фрез і ротаційних борін; диски для дискових борін, дискові ножі, диски сівалки, – розповів заступник директора ТОВ «Франк Лемекс» зі збуту Назарій Півньов. – Ми у виграшному положенні відносно того, що можемо запропонувати клієнту якісні запчастини, які постачаються на конвеєр великих виробників техніки та на ринок. Наша продукція користується попитом, бо ми продаємо оригінал за конкурентоспроможною ціною.

Демонструючи лемеші та відвали, які є на складі ТОВ «Франк Лемекс» у Тернополі, Назарій Півньов зазначив, що ці робочі органи ґрунтообробної техніки виготовляються з бористої сталі, твердість якої – близько 50 одиниць за шкалою Рокквелла. Вона досить стійка до зношування при використанні в різних типах ґрунтів.

Крім того, вся продукція «Франк Лемекс» проходить контроль за такими параметрами: контроль твердості відповідно до норм DIN 11 100; твердість за Віккерсом (Vickers) [HV] DIN EN ISO 6507-1 (DIN 50 133); твердість за Рокквеллом [HRC] DIN EN ISO 6508-1 (DIN 50 103); контроль ударної в’язкості відповідно до норм DIN 11 100; контроль ударного вигину DIN EN ISO 6507-1; контроль відсутності тріщин; контроль магнітним порошком DIN 54 135.

* Наші запчастини недешеві, але вони не можуть коштувати стільки, як вітчизняні, – пояснює пан Назарій. – У даному випадку головним аргументом є співвідношення ціни та якості. Якщо брати український леміш, то він у два рази дешевший, ніж наш, але під час експлуатації наш леміш виходжує в чотири-п’ять разів довше, ніж український. Тому, коли клієнти випробовують нашу продукцію, то вже не шукають інших постачальників.

Ще однією перевагою фірми «Франк Лемекс» є наповненість складу. Запчастин є достатньо для комплектації майже усіх замовлень, їх оперативно можуть доставити в будь-яку точку України.

* Ми із власного досвіду знаємо, яка сільгосптехніка є в Україні, тому на складі маємо усі запчастини до неї, – додав Назарій Півньов. – До того ж 90% продукції, яка цікавить наших клієнтів, є в наявності безпосередньо тут, у Тернополі. Не потрібно чекати поставок з-за кордону. Інші 10% – це запчастини до малопоширеної техніки.

Крім швидкозношуваних запчастин до плугів і культиваторів німецького виробництва під торговою маркою «Франк Оригінал» ТОВ «Франк Лемекс» реалізує оригінальні запчастини до сільськогосподарської техніки від таких виробників, як Лемкен, Грегуар Бессон, Кун, Джон Дір, Квернеланд, Фогель унд Нот, Рабе тощо. Як кажуть у народі, скупий платить двічі. Тому, готуючи техніку до весни, слід подбати про належний ремонт та якісні запчастини довготривалого використання. Адже це одна із запорук успішного, швидкого та своєчасного проведення весняно-польових робіт, а відтак – хорошого майбутнього врожаю.

Леся Заморська