John Deere оприлюднили нову модель чотирьохгусеничних тракторів серії 9RX

432

Компанія John Deere вперше презентувала чотирьохгусеничний трактор серії 9RX у Великій Британії на агровиставці CROPTEC.

Нова модель 9620RX, потужністю до 620 кінських сил, обладнана двигуном 15 л Cummins QSX Stage IV, трансмісією е18 з системою Efficiency Manager, яка максимально збільшує ефективність машини і плавність переключення передач. Трактор обладнаний шарнірною системою рульового управління з опцією Active Command Steering для підвищення маневреності в полі, а також системою автоматичного водіння AutoTrac і телематичною системою JDLink.

Нова модель 9RX розроблена для забезпечення високої потужності, довговічності та забезпечення більшої плавності ходу при обробці великих площ. Модель ідеально підходить для таких потужних процесів як культивування, оранка, обробка і розпушування, а також глибоке розпушування і великомасштабних бурінь?

Нові моделі тракторів 9470RX і 9520RX укомплектовані 13,5 л двигуном John Deere PowerTech PSS, тоді як моделі 9570RX і 9620RX використовують 15-літровий Cummins QSX двигун. Обидва типи двигунів забезпечують охолодження вихлопних газів, рециркуляцію відпрацьованих газів (EGR), мають дизельний сажовий фільтр (DPF) і селективне каталітичне відновлення. Усі норми викидів відповідають екологічним стандартам. Усі покращені додаткові опції цих двигунів допомагають впоратися з найжорсткішими польовими умовами.

Нові трактори серії 9RX обладнані міцними, стійкими до проколів гусеницями Camso Durabuilt 3500 і 6500, виконаних за технологією Durabilt, яка є міцною і стійкою до пошкоджень. Гусениці трактора цієї моделі мають ширину 76 см (30 дюймів). Загальна ширина машини до 3 м. Також є додатково екстраширокі гусениці 91 см (36 д).

Так, як і інші моделі 9R і 9RT, нові чотирьохгусеничні трактори 9RX обладнані трансмісією е18, яка за рахунок автоматичного регулювання оборотів двигуна, здійснює автоматизований контроль і управління двигуном та коробкою передач, синхронізує швидкість, регулює падіння оборотів двигуна. Це провідний в галузі вид трансмісії, що дозволяє швидко і автоматично поліпшувати експлуатаційні характеристики цієї моделі в полі і збільшує економію палива.

Нові трактори оснащені шарнірною системою рульового управління в опції Active Command Steering (ACS), яка підвищує маневреність моделі в полі і курсову стійкість, навіть при швидкості до 40 км/год.

Моделі 9 RX оснащені системою підвіски кабіни CommandView III, яка укомплектована вдосконаленими органами управління, відмінно регулює рух трактору, максимально ізольована і захищає водія від вібрацій і можливих ударів.

Щодо інших характеристик моделі, варто відмітити повністю інтегровану систему автоматичного водіння AutoTrac та телематичну систему JDLink. Простий у використанні дисплей управління Generation 4 CommandCenter за допомогою спеціально розроблених опцій забезпечує контроль основних технічних параметрів машини та реалізації всіх її функцій навіть у сутінках або нічний час. Світлодіодні ліхтарі денного світла забезпечують освітлення навколо трактора.

Окрім того, трактори цієї серії для забезпечення резерву потужності мають гідравлічну систему з високою продуктивністю 220 л/хв, а опціональна додаткова система вищої продуктивності – до 435 л/хв.

Джерело

FarmingUK, грудень 2015