Віталій Філатов: “Протягом останнього року в Міністерстві склалась команда, яка продемонструвала здатність втілювати зміни, ідеологом яких є Міністр”

179

 “Я особисто працював в аграрному бізнесі протягом 20 років, у багатьох сферах, як то виробництво цукру, насіння, торгівля зерновими, добривами і сільськогосподарською технікою. Олексій Павленко – єдиний, на моїй пам’яті, Міністр, до особистості якого можна використовувати такі терміни як – аполітичність, професіоналізм, стратегічне мислення. Також, перший, який здатен спілкуватись із інвесторами вільною англійською. Протягом останнього року в Міністерстві склалась команда, яка продемонструвала здатність втілювати зміни, ідеологом яких є Міністр. В галузі аграрної техніки, зрушили з місця багато реформ. Лише один приклад: була відмінена сертифікація сільськогосподарської техніки, чому опирались ті «кишенькові» компанії (в Україні існує більше 50 фірм-прокладок, які багато років «надавали послуги» із «сертифікації» техніки, виробленої світовими лідерами машинобудування), які збудували цей абсолютно корупційний бізнес на аграріях.

Для мене зрозуміло, що звільнення О.Павленка з посади буде означати фактичне знищення всіх змін, які започатковані командою Міністра”.

Віталій Філатов

Генеральний директор компанії «Ведерстад».
Голова аграрної секції ВААІД (Всеукраїнська Організація Автоімпортерів і
Дилерів).