Перша національна аграрна конференція “Мільйон із гектара”, Львів, 19-20 лютого 2016 р.

257

Чому саме така тематика у наш час? Що спонукало до проведення такої масштабної конференції? Очевидно, саме час диктує, як потрібно рухатися малому та середньому бізнесу. Раціональне дбайливе використання земельних площ – це світова практика. В Україні при багатих родючих грунтах і з мінімальними затратами є цілком реальна можливість отримувати хороші прибутки. То чому б не скористатися такою явною можливістю!

Отож, 19-20 лютого у рамках проекту «Успішний зерновий агробізнес на невеликій площі» Сумського національного аграрного університету та проекту «АПК-Інформ: овочі та фрукти» у Львові, у конференц-залі стадіону Арена-Львів відбулася конференція «Мільйон з гектара: наскільки та чому це реально». Близько 250 учасників як новачків так і досвідчених фахівців аграрного бізнесу ділилися своїми ідеями і доводили як на невеликому клаптику землі можна і потрібно успішно працювати.

Партнерами конференції виступили: Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (FAO), Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР), департамент АПК Львівської ОДА й ОРСП «Шувар».

З вітальним словом до гостей виступили: Володимир Ладика – ректор Сумського національного аграрного університету; Лариса Калачевська – представник проекту «Успішний зерновий агробізнес на невеликій площі», керівник відділу з міжнародних зв’язків Сумського національного аграрного університету та Андрій Ярмак – економіст інвестиційного центру FAO.

На сесійних засіданнях було розглянуто ряд важливих моментів та питань. Керівник департаменту АПК Львівської ОДА Наталія Хмиз ознайомила присутніх з існуючими державними програмами підтримки фермерських господарств, з новітніми проектами, які дозволять стартувати малому бізнесу та успішно працювати у даній галузі: «Що стосується стратегічних напрямків, зокрема розвитку Львівщини до 2020 року – сприяти самозайнятості населення, розвиткові дрібних господарств. На 2016 рік бюджетом обласної ради на підтримку галузей АПК виділено 11 млн.грн. і вже 1 березня заплановане затвердження програми підтримки галузі АПК. Уже пройдено усі комісії і є сподівання, що саме у такому вигляді вона буде підтримана».

Вирішення питання збуту сільськогосподарської продукції дрібних фермерських господарств озвучив засновник ОРСП «Шувар», Роман Федишин.

З практичної точки зору, як на ділі виглядає дрібне господарство, як можна успішно вести свою справу і отримувати бажаний прибуток розповіла Валентина Лановенко на прикладі власного розсадника яблунь та груш.

Слід зауважити, що майже кожен доповідач наголошував про значущість та переваги органічного виробництва. Органічне господарювання належить до природного , а тому є гармонійним і не завдає шкоди навколишньому середовищу. Адже наслідки інтенсифікації плачевні – виснажується земля, природні ресурси, відновлення яких потребує певного часу. Про це мала доповідь Тетяна Ситник – експерт з розвитку органічного ринку в Україні.

Запропоновані варіанти, альтернативи успішного ведення бізнесу на малих площах землі і не тільки землі, але й водного простору виявилися надзвичайно цікавими для гостей конференції. Здавалося б, ми усі знайомі з часником. А виявляється не вникали у нюанси, які збільшують його урожайність втричі, а може і більше. Цими секретами поділився Сергій Паращенко, директор «Чистий продукт – С», який називає часник «стабільно валютною та нішевою культурою».

Що робити з землею – зрозуміло, а от як бути, коли природа розпорядилася так, що водний простір займає певну площу поверхні землі? Як вийти з такого становища? Доволі цікавою ідеєю, дещо новою для нас поділився Корнеліо Тудор (Румунія) – експерт галузі інтенсивної системи розведення раків на промисловому рівні. Таке господарство може опанувати сім’я з 4-5 людей.

Про реальні прибутки на незначній площі, а зокрема промислове розведення качок, гусей, індиків та цесарок розповів Андрій Гончар – представник компанії Грімо (Франція).

Людина влаштована так, що перший поштовх до дії має диктувати чийсь приклад. І таким прикладом стали два господарства неподалік Львова, на які була проведена екскурсія наступного дня.

Отож, перше підприємство «Яблуневий дар», яке за час свого існування пройшло стрімкий розвиток і на сьогодні є найбільшим виробником натуральних соків.

Друга подорож наче екскурс в інший світ. Підприємство «Шеврет» – родинне фермерське господарство, яке вирощує кіз. З козячого молока виготовляють сир за традиційними французькими технологіями. Охайні стайні, чистенькі кози, спокій, тиша – усе говорить про любов до своєї справи і безумовно тварин. Невеликими впевненими кроками, долаючи традиційну бюрократичну систему господарство розвивається і є знаним у всій окрузі. Але ж починалося усе з купівлі невеликої земельної ділянки…

Мільйон з гектара цілком реальна можливість. Ми відходимо від стереотипів гігантизму. У порівнянні з Європейськими державами наші земельні ресурси використовуються вкрай неефективно і враховуючи природну якість нашої землі картина стає ще сумнішою. Тому такі конференції є необхідними і на часі, бо як відомо – думка формує дію!

Любов Смереканич