Перспективи молочного козівництва в Україні

201

Великий міжнародний семінар «Інше молоко. Ефективна інвестиція в молочне козівництво», організований компанією «Київський міжнародний контрактовий ярмарок», відбувся 10 лютого 2016 року в рамках виставки «Agro Animal Show».

Учасниками заходу були: французький експерт із козівництва та вівчарства Гійом Кієнер, консультант фермерського господарства «Шеврет» Бернар Віллема (Бельгія), директор стратегічного розвитку «УкрАгроКонсалт» БогданаХом’як, лікар ветеринарної медицини з питань ветеринарного забезпечення ДРХ Володимир Мельник.

Гійом Кієнер детально розповів слухачам про альпійську та зааненську породи кіз, про переваги кожної породи, походження та розведення поголів’я, молочні якості, продуктивність кіз. Про практичний досвід утримання кіз та виробництво продукції на прикладі власного фермерського господарства «Шеврет», що на Львівщині, говорив Бернар Віллем.

Господарі молочної козиної ферми «Золота коза» Тетяна та Сергій Орловські з Кіровоградщини провели презентацію продуктів власного виробництва.

Леся Заморська