АМАКО: прогрес в сервісі – перемога в бізнесі

330

Компанія АМАКО – це не просто один з найбільших дилерів якісної сільгосптехніки в Україні. Це надійний партнер агровиробників у бездоганному сервісному обслуговуванні, і для того, щоб вийти на такий рівень майстерності, компанії довелось принципово змінити стратегію ведення співпраці з клієнтами, яким тепер буде ще комфортніше працювати з АМАКО.

Справжні оновлення реалізуються в дії. Тож, 26 лютого в Тернополі відбулось відкриття нового регіонального центру компанії, куди з’їхались більше 100 аграріїв зі всього західного регіону. Новий центр повністю відповідає всім необхідним стандартам обслуговування – за ключовим принципом 3 «S», тобто: продаж техніки, її ремонт та обслуговування, а також продаж запчастин. Загалом в Україні відкрилось 8 нових високотехнологічних майстерень АМАКО, і як зазначили на офіційному відкритті Президент компанії Адріано Луз разом з її генеральним директором Дмитром Бородієм, тепер компанія ще більше фокусується на підвищенні рівня післяпродажного обслуговування завдяки розширенню своїх можливостей, завдань та дистриб’юторських зобов’язань. Що це означає? Детальніше розповідає Патрік Бертоша, директор західного представництва компанії АМАКО:

«Я радий представити сьогоднішній «новоспечений» центр в Тернополі площею 200 м², і заявляю, що незабаром відкривається нова майстерня ще й у Львові. В нашій компанії відбулися певні значні кроки до модернізації. По-перше, у порівнянні з минулим роком АМАКО на 50% збільшила склад запчастин, і при цьому у нас з’явилась ще одна потужна опція: якщо сьогодні до 16:00 ви замовляєте певну запчастину і вона відсутня на складі, то завтра у 9:00 вона вже буде на місці. В кожному регіональному центрі у нас присутня команда висококваліфікованих інженерів, які, притримуючись індивідуального підходу до кожного клієнта, надають якісне комплексне обслуговування сільськогосподарської та будівельної техніки від АМАКО». Директор департаменту сервісу компанії, Олександр Шаповал, додає, що спеціалісти регіональних центрів можуть ще й ретельно допомогти клієнту підібрати відповідну його потребам модель, враховуючи всі аспекти за технологіями та комфортом. Крім того, фахівці АМАКО після продажу техніки за необхідністю проводять навчання того співробітника, який буде працювати з машиною на сільськогосподарському або іншому підприємстві.

Олег Гук, комерційний директор АМАКО зазначає, що окрім фундаментальних змін у сервісному секторі роботи компанії, відбулася і значна трансформація модельного ряду. «Якщо раніше ми в своєму портфоліо пропонували близько 200 різних моделей техніки, то зараз сфокусували увагу на 10 найпотужніших, найякісніших машинах, які користуються попитом в агровиробників, і які ми будемо активно демонструвати в роботі на Днях поля в поточному сезоні. А це, відповідно, дозволяє набагато ефективніше вести сервісне обслуговування».

В новому регіональному центрі АМАКО були представлені найпродуктивніші моделі техніки, яку наразі пропонує компанія, а саме: трактор Massey Ferguson 8690, телескопічний навантажувач Massey Ferguson 9407 S, клавішний комбайн Massey Ferguson 7370 Beta, гусеничний трактор Challenger MT865C, зерновоз Iveco Stralis з напівпричепом Bodex, а також екскаватор-навантажувач Case 580T. Надам коротку характеристику деяких з них.

Трактор Massey Ferguson 8690 – це один з найбільш економічних в своєму сегменті: 4-6 л палива на га він виграє в конкурентів за рахунок оптимізованого двигуна. Вантажопідйомність заднього механізму навішування до 12 тонн – для важких умов експлуатації. Високопродуктивна гідравлічна система з закритим центром і гідронасосом продуктивністю 200 л/хв забезпечує потік гідравлічного масла, достатній для виконання будь-яких операцій. Кабіна має прекрасну шумоізоляцію.

Клавішний комбайн Massey Ferguson 7370 Beta створений таким чином, щоб максимально мінімізувати втрати енергії. При потужності 360 к.с. він демонструє таку саму продуктивність, як і комбайн з потужністю 400 к.с. Принцип роботи жатки відбувається за допомогою подачі скошеної культури в поздовжній шнек великого діаметру, який має витки по всій його довжині, що гарантують ефективну подачу культури в головний транспортер. Роторний сепаратор має одну унікальну особливість, яка відрізняє його від аналогів, – здатність прокручування підбарабання в позицію над роторним сепаратором, коли воно не потрібно.

Компанія АМАКО є ексклюзивним дилером в Україні будівельної техніки CASE, і на заході був представлений екскаватор-навантажувач Case 580Т. Він використовується для дуже широкого спектру операцій. Стріла екскаватора-навантажувача відрізняється величезним запасом міцності і збільшеною вантажопідйомністю, а її вигнута форма робить завантаження автомобілів істотно простіше і збільшує можливості копання. Техніка обладнана широкими опорами, за допомогою яких екскаватор-навантажувач залишається стійким при виконанні робіт різної категорії. Величезний вибір телескопічних і стандартних ручок дозволяє вибрати оптимальний варіант для виконання конкретних робіт.

Аграрії з цікавістю та захопленням розглядали презентовані агрегати, слухаючи детальне висвітлення їх технічних характеристик від спеціалістів АМАКО. Не одне питання не залишилось без відповідей, а деякі моделі були придбані прямо на заході. Слід зазначити, що компанія АМАКО працює з клієнтами за дуже гнучкими фінансовими інструментами, долучаючи до цього своїх партнерів, зокрема АТ «Укрексімбанк», представник якого також розповів на відкритті центру про вигідні для клієнтів АМАКО пропозиції від свого банку. Після того, як офіційна частина завершилась, під час продовження дискусій та урочистого обіду агровиробники діляться зі мною враженнями.

Олександр Синюк, інженер з експлуатації, ПП «Західний Буг», підрозділ Сокальського району, смт. Жвирка (Львівська обл.):

«З компанією АМАКО ми співпрацюємо давно. Коли я прийшов на роботу в своє підприємство, як раз були куплені в цього дилера два трактори, тож, в робочому процесі я із задоволенням познайомився з фахівцями сервісу АМАКО, і з того часу плідно продовжую з ними працювати. Сервіс в компанії дуже якісний. В будь-якій ситуації допоможуть вирішити проблему, можна подзвонити навіть вночі при термінових питаннях під час сезону активної роботи техніки та отримати кваліфіковану відповідь інженера. Всі необхідні запчастини завжди є в наявності. Сьогодні я був радий почути про великі кроки у розвитку сервісу компанії, гусеничний трактор Challenger MT865C, який представлений на експозиції центру, це наш, вже куплений, тож, нову якість сервісу від АМАКО будемо випробовувати в тому числі і на ньому».

Олексій Лукянчук, директор ТОВ «Фаворит-Агро» (Рівненська обл.):

«Найголовніше, чим має володіти кожен дилер з техніки – це якісний сервіс, і наше підприємство в цьому контексті дуже прискіпливо підходить у виборі партнера за співпрацею. Компанія АМАКО в потужності сервісу себе виправдала, і, сподіваюсь, наша співпраця стане ще більш плідною, виходячи із заявлених сьогодні оновлень в роботі з клієнтами. Можу сказати, що дуже поважаю техніку, яка презентована в центрі, зокрема трактор Challenger MT865C я взагалі вважаю одним з найкращих».

Тетяна Бєлінська