Грандіозна подія на аграрному ринку: «Massey Ferguson Open Day» від «Волинської Фондової Компанії»

307
Вже більше 23 років «Волинська Фондова Компанія» має імідж надійного партнера для аграріїв у сфері продажу та обслуговування сільськогосподарської техніки. Окрім того, що компанія реалізує тільки високоякісні моделі передових світових брендів, надаючи товаровиробникам широкий асортимент для вибору, вона на кожному етапі співпраці з клієнтом супроводжує його професійним підбором техніки і запчастин та на всі 100% забезпечує оперативний, якісний сервіс. 24 березня головний офіс «ВФК» в м. Луцьк відвідали численні аграрії з Західної та Центральної України, бо був значний привід: компанія разом з корпорацією AGCO – потужним світовим виробником сільгосптехніки – організувала «Massey Ferguson Open Day», де представники господарств мали можливість детально ознайомитись з лінійкою представленою техніки.
«Волинська фондова компанія» не дарма успішно розвивається на ринку та користується популярністю – її керівництво та технічні і сервісні спеціалісти не лінуються вкладати зусилля в свій професійний ріст, тому ті клієнти, які розпочали співпрацю з «ВФК», вже не хочуть її припиняти. Тож, всі гості радісно, дружньо, у передчутті цікавих моментів зустріли початок заходу, який відкривав Антон Костирко, маркетинг-директор AGCO. Також з привітальною промовою звернувся до гостей Олександр Спященко, генеральний директор компанії «ВФК», насамкінець подякувавши аграріям за те, що вони відвідали захід, та побажавши їм здоров’я, добрих врожаїв і високих прибутків:
«В непростій економічній ситуації, яка наразі склалась, для всіх в бізнесі дуже важливим є вміння управляти витратами. Це розуміємо ми, і це розуміють наші партнери-виробники техніки, які направляють всі свої зусилля на підвищення ефективності та економічності агрегатів, на оптимізацію їх функціональної системи. Ми ж вкладаємо тисячі годин праці у вдосконалення сервісного обслуговування. Я особисто дуже радий запропонувати вам ті рішення, які дадуть можливість значно зекономити, і при цьому мати в експлуатації якісні моделі сучасної техніки, що, відповідно, збільшить ваші прибутки. Бо для нашої компанії головним пріоритетом є насамперед здобутки та успіхи наших клієнтів. 
На сьогодні в аграріїв досить високі вимоги та очікування від сервісу. Розуміючи це, ми активно рухаємось вперед та інвестуємо сотні тисяч гривень в навчання наших інженерів, в нове діагностичне обладнання. Ми робимо все, щоб ті машини, які ми вам поставляємо, працювали максимально надійно, довговічно і не підводили вас у найвідповідальніші моменти» – зазначив Олександр Спященко.
Не обійшли увагою на заході і фінансовий інструментарій, необхідний для ефективної роботи, – перед гостями постали представники банків-партнерів ПрАТ «ВФК»: «Ощадбанк», «КредоБанк», «Креді Агріколь Банк», «Райффазен Банк Аваль» тощо, кожен з яких зробив коротку презентацію своєї фінансової структури в контексті співпраці з аграрною галуззю, а також запропонував вигідні кредити та лізингові програми.
Парк техніки, який в аграріїв була можливість оглянути, був представлений різноманітними високоякісними агрегатами брендів корпорації AGCO. Слід зазначити, що компанія «ВФК» має унікальне право продавати одночасно моделі трьох брендів: Fendt, Challenger та Massey Ferguson. Не багато світових дистриб’юторів можуть похвалитись такою ексклюзивною можливістю. Таким чином, у компанії з’являється та залишається багато клієнтів, тим паче, що широкий асортимент техніки поєднується з високоякісним сервісом. Про особливості окремих моделей розповів Юрій Петренко, начальник відділу AGCO «ВФК» та Юрій Войцехович, менеджер з розвитку бізнесу AGCO по Східній Європі. Тож, приведу характеристики деяких з представлених агрегатів.
Родзинкою заходу була цікава новинка – трактор Massey Ferguson 8690 – багатьом аграріям вже відома інноваційна лінійка MF 8600, яка вирізняється гарантією якості робочих показників, надійністю та економічністю. Трактори MF виробляються на трьох заводах: в Італії, Франції та Бразилії, їх модельний ряд та межі потужності постійно розширюються. Нова модель має номінальну потужність 340 к.с., максимальну – 370 к.с., на відміну від попередника MF 8670, який вижимав, відповідно, 290 та 320 к.с. MF 8690 оснащений 6-циліндровими двигунами AGCO POWER (до речі, один з найекономічніших у світі!) робочим об’ємом 8,4 л з паливною системою Common Rail. Як результат – невеликі експлуатаційні розходи, низький рівень шуму та відмінні показники якості і крутного моменту. Об’єм паливного баку збільшено, тож, тепер можна працювати без додаткової заправки. Трактори цієї серії славляться своєю універсальною трансмісією Dyna-VT, а тепер вона ще й оснащена функцією динамічного управління трактором (DTM), зокрема, електронна система при вмиканні автоматично регулює роботу двигуна та трансмісії. Важіль управління потужністю дозволяє легко та швидко змінювати напрям руху трактора та перемикати швидкості, без поштовхів та переривань.
Вдосконалено систему управління в кабіні, оптимізовано розташування всіх важелів та перемикачів, а робочий день оператора завдяки підвищеному комфорту кабіни проходить з ще більшим задоволенням. З’явилася новинка і у програмному забезпеченні, зокрема, «оновлення гідравлічного управління» для Дисплея центру управління (CCD) – це одна з нових функцій, що дозволяє оператору управляти з монітора гідророзподільниками, які контролюються джойстиком. Слід особливо зазначити наявність в MF 8690 інноваційних розробок в точному землеробстві, а саме в області навігації та телеметричного обладнання, які досконало працюють в будь-якій діяльності, де потребується висока точність польових робіт, наприклад: первинна та вторинна обробки, посів, скошування, внесення добрив та пестицидів. І це далеко не всі перераховані особливості трактора Massey Ferguson 3690!
Комбайн Massey Ferguson Beta 7370 розроблений спеціально для прибирання врожаю у найтяжчих умовах – при тому, що він належить до найбільш економічних. Завдяки чому таке можливо, розповіли спеціалісти компанії «ВФК».
– Жатки FreeFlow або PoweFlow  – можна обрати оптимальну для певної культури;
– Молотильний барабан – забезпечує високу виробничість;
– Роторний сепаратор Multi Crop Separator Plus – оптимальна сепарація зерна;
– Посилене підбарабан’я – незалежне налаштування проміжку в передній та задній частинах гарантує оптимальне регулювання та відмінні результати обмолоту в будь-яких умовах для будь-якої культури, а завдяки унікальній конструкції MCS Plus його можна повернути доверху, що забезпечує високу якість соломи;
– Система сепарації – довга стрясна дошка з високими дільниками та високопродуктивні решета забезпечують отримання неперевершено чистого зерна на виході;
– Надзвичайно економічний потужний двигун AGCO POWER, який відповідає стандартам за викидами ОГ Tier 2.
– Зерновий бункер з електроприводом кришок відрізняється великим об’ємом, що збільшує тривалість роботи в полі;
– Подрібнювач соломи з зубчатими ножами та декількома варіантами регулювання забезпечує високу якість різки соломи, споживаючи при цьому менше потужності та рівномірно розподіляючи матеріал по всій робочій ширині жатки.
Телескопічний навантажувач Massey Ferguson 9407S має максимальну висоту підйому 7 м та вантажопідйомність 3500 кг. Моделі з цієї серії оснащені двигунами з високим крутним моментом, який забезпечує велику продуктивність, а також гідростатичну трансмісію в стандартній комплектації. Навантажувач відрізняється оптимальною маневреністю, оскільки має три режими рульового управління. І все це ідеально доповнюється комфортним робочим місцем оператора: кабіна простора, з бездоганним коловим оглядом та низьким рівнем шуму. Безперешкодне спостерігання робочого обладнання забезпечує безпеку та точність вантажно-розвантажувальних робіт. Багатофункціональним джойстиком керувати дуже зручно, на ньому розташовані всі основні органи управління.
Також на демонстраційному майданчику компанії «ВФК» були представлені моделі трактора Fendt – 933 та 936 Vario, високопродуктивний трактор Challenger MT585D, сівалка Challenger 8186, дискова борона Challenger 1435 та інші агрегати. До речі, трактор Challenger та два трактори-красеня Massey Ferguson в аграріїв була можливість випробувати персонально. Кожен з гостей за своїм смаком обирав, на якій машині хоче зробити тест-драйв, і ніхто не лишився байдужим після відчуття потужності та комфорту високоякісних агрегатів. Інженери та менеджери компанії «ВФК» протягом всього заходу були готові відповісти на будь-які питання сільгоспвиробників: про технічні аспекти кожної з представлених моделей, про особливості обслуговування та про фінансовий аспект. І вже невдовзі аграрії насолоджувались приємними сюрпризами: насиченою розважальною програмою та розіграшем призів, зокрема подарункових сертифікатів зі знижками на техніку Massey Ferguson. До речі, до уваги теперішніх та майбутніх клієнтів компанії «ВФК»: в період до початку червня при придбанні трактора Massey Ferguson покупець автоматично отримує поїздку на одну з ігор чемпіонату з футболу – «Євро-2016»!
Після насиченої програми заходу, в процесі огляду техніки та дискусій, аграрії ділились зі мною враженнями від «Massey Ferguson Open Day» та планами на рахунок розвитку співпраці з «ВФК».
Іван Смітюх, власник ВАТ «Ковельський хлібокомбінат», Волинська обл.:
«Наша співпраця з компанією «ВФК» розпочалась вже досить давно. На території Волинської області я самим першим купив в них два трактори Massey Ferguson. Наразі також придбали новий комбайн, сівалку, розкидач добрив. Можливо, придбаємо ще деякі механізми на цей сезон. Сьогодні придивлялись на великий трактор Fendt, навантажувач Massey Ferguson. Але те, що ми купимо, залежить від результатів цьогорічної посівної. «ВФК» дуже гарна компанія, бо її спеціалісти чуйні та уважні. Менеджери – справжні професіонали, дуже оперативні, що є вельми важливим для аграрія. Бо для нас існує тільки «сьогодні». «Вчора» – вже не актуально, а якщо відкласти до «завтра», то врожай може бути втрачено».
Олександр Нікішин, заступник голови правління ПАТ «Гнідавський цукровий завод»:
«Сьогодні для мене дуже цікавий захід, оскільки техніки, яку представляє компанія «ВФК», у нас поки на підприємстві немає, але я побачив її відмінні якості та переваги, цікаві та корисні нюанси, і гадаю, що їх впровадження буде для нас корисним та ефективним. Поки що це в перспективі, але мені цікаво дивитись та планувати нашу співпрацю з «ВФК».
Тетяна Бєлінська