На Тернопільщині відкрили новий дилерський центр CASE IH

222

Відкриття нового дилерського центру CASE IH відбулося 24 березня 2016 року у с. Смиківці Тернопільського району за адресою вул. Тернопільська, 2-А. На території  технічного комплексу розташований виставковий майданчик, де представлений основний модельний ряд техніки бренду CASE IH, склад запасних частин та зона ремонту.

На урочисту церемонію відкриття завітали представники понад 30 агропідприємств. Червону стрічку перерізали бізнес-директор компанії CASE IH в Україні Юрій Єгоров та директор ТОВ з ІІ «НовоФарм» Ольга Кривенко.

«Ми давно мріяли про те, щоб тут був такий центр, щоб усі ті технології, які ми маємо, принести сюди, а також запропонувати техніку, яка має світову якість, – зазначив Юрій Єгоров, бізнес-директор компанії  CASE IH в Україні. – Я можу запевнити вас, що в цьому центрі завдяки нашій команді ви зможете знайти підтримку в будь-яких питаннях стосовно технологій точного землеробства. Сьогодні та співпраця і ті технології, які ще вчора були доступні в Європі, вже є на Тернопільщині, і ви всі зможете ними користуватися».

Після вітального слова Ольга Кривенко, директор ТОВ з ІІ «НовоФарм» запросила усіх присутніх у приміщення центру. Розповідаючи про компанію, вона наголосила на тому, що у 2001 р. «НовоФарм» першим в Україні отримав статус офіційного дистриб’ютора сільгосптехніки CASE IH. На даний час активи товариства нараховують 16 регіональних представництв, 6 сервісних центрів, 13 складів запасних частин і одну з найбільших в Україні технічних баз у Полтавській області. Центральний офіс компанії знаходиться у м. Дніпропетровськ.

Усі сервісні центри, парк обладнаних сервісних автомобілів і понад 100 фахівців здатні оперативно реагувати на будь-які непередбачені ситуації щодо ремонту на всій території України. Постійна наявність на складах понад 20 000 найменувань запчастин і мастильних матеріалів, професійні консультації з підбору та встановлення запчастин,оперативна система їх поставок під замовлення з Європи і Америки дозволяють швидко реагувати на потреби клієнтів.

На технічній базі у смт. Нові Санжари (Полтавська обл.) діє навчальний центр для фахівців усіх напрямків: сервісних інженерів, менеджерів з продажу, клієнтів, які придбали техніку.

За 15 років роботи ТОВ з ІІ «НовоФарм» неодноразово визнавали найкращим продавцем техніки CASE IH в Україні, багато разів нагороджували почесними дипломами за участь у національних виставках і ярмарках.

Після презентації компанії «НовоФарм» усі запрошені оглянули склад запчастин та зону ремонту.

«Від відкриття цього центру виграють усі – і сільгоспвиробники, і компанія «НовоФарм», і місцева громада, – переконаний голова Тернопільської районної ради Андрій Галайко. – Адже ТОВ з ІІ «НовоФарм» стало ближчим до своїх клієнтів – аграріїв Тернопілля, які зможуть тут купувати та обслуговувати техніку CASE IH. Виграє і місцева громада завдяки надходженням у районний бюджет».

Задоволені відкриттям дилерського центру й сільгоспвиробники. Як зазначив головний інженер ТОВ ПП «Калина» Роман Михно, важливо, що тут можна оглянути техніку, оперативно придбати запчастини та своєчасно провести ремонтні роботи. «У господарстві ми маємо комбайн CASE IH 8120, – розповів він. – Це дійсно хороша і надійна техніка. У майбутньому плануємо придбати ще й обприскувач».

Офіційна частина церемонії відкриття дилерського центру завершилась презентацією трактора САSE IN MAXXUM 125.

Леся Заморська