ТОВ «Агросем» відкрило сервісний центр з продажу та обслуговування сільськогосподарської техніки John Deere

786

Аграрії Тернопілля мають чудову нагоду отримати сервісне обслуговування та придбати сільгосптехніку John Deere у Тернополі, в офіційного дилера – ТОВ «Агросем». 25 березня 2016 року відбулось офіційне відкриття сервісного центру, що знаходиться за адресою вул. С. Будного, 7. Також тут можна придбати оригінальні запчастини, отримати консультації спеціалістів щодо техніки, агротехнологій, фінансування тощо.

На знаменну подію завітали понад 100 представників аграрної галузі з різних куточків України. Генеральний директор компанії «John Deere Україна» Ігор Кутовий та директор ТОВ «Агросем» Олексій Кулик урочисто перерізали стрічку та офіційно відкрили сервісний центр з продажу та обслуговування сільськогосподарської техніки John Deere.

«Відкриття першого сервісного центру в Тернополі стане гарною традицією для появи наступних таких центрів, щоб техніка John Deere була ближчою до вас, щоб ви отримували високоякісний сервіс, професійні консультації, – зазначив у своїй вітальній промові директор ТОВ «Агросем» Олексій Кулик. – Ми будемо продовжувати розвиватися в регіоні, щоб ви могли ефективно працювати і отримувати високі врожаї, бо ми прагнемо зробити наших клієнтів найуспішнішими аграріями в світі».

ТОВ “Агросем” застосовує індивідуальний підхід до кожного клієнта і партнера, пропонуючи гнучку систему знижок і можливостей здійснення платежу, а також сприяє в підготовці пакету документів для можливого фінансування через фінансові установи (банки, лізингові компанії, фонди, направлені на стійкий розвиток сільського господарства).

«В певний момент ми відчули, що готові стати дилером John Deere і зробили все для того, щоб втілити свою мрію в життя, – наголосив Олексій Кулик. – Два роки тому ми підписали дилерську угоду. Наші представництва вже є у Тернополі та Хмельницькому. Компанія має 4 філії – в Києві, Тернополі, Львові та Одесі. У нас працює 110 чоловік. Минулого року ми розпочали новий проект економічної підтримки наших клієнтів. Головне завдання, яке ставимо перед собою, – це надання високоякісного сервісу, що є запорукою успішного використання техніки. Нашим пріоритетом є задоволення нашого клієнта, тому ми багато уваги приділяємо навчанню наших спеціалістів, які могли б вирішити будь-які ваші проблеми, розуміючи, що кожна година простою техніки – це величезні втрати для агровиробників, тому ми прагнемо мінімізувати їх і бути для вас якісним сервісом».

З вітальною промовою виступив і генеральний директор компанії «John Deere Україна» Ігор Кутовий. Він привітав компанію «Агросем» з відкриттям сервісного центру.

«Кілька років тому компанія «Агросем» запропонувала нам співпрацю, – розповів Ігор Кутовий. – На той момент ми шукали надійного представника нашої компанії на заході України. Бо, якщо немає дилера, то немає й містка між компанією і клієнтом. Коли ТОВ «Агросем» висловило бажання стати дилером, ми сказали, що це дуже дорого, бо не беремо в партнери тих, хто не може забезпечити найкращий сервіс. Після цього понад рік вони доводили, що компанія «Агросем» може бути достойним партнером. Як кажуть, наполегливість бере будь-яку фортецю. Тому, вже у 2014 р., була підписана перша

дилерська угода і Тернопільська область стала територією, за яку відповідає компанія «Агросем».

Вітальне слово сказав і керівник АПК в Тернопільській області Віталій Луй. Також виступили представники фінансових організацій, з якими співпрацює ТОВ «Агросем». Вони розповіли присутнім про вигідні умови придбання техніки, які надають їхні установи.

Поділились враженнями про новий сервісний центр і гості, які завітали на відкриття.

Інженер-механік ТОВ «Захід Агропродукт» Микола Ганурський приїхав з Бучача і залишився приємно вражений і приміщенням, і можливостями нового сервісного центру: «Відкриття пройшло на високому рівні. Примітно, що тут є і склад запчастин, і майстерня. У нашому господарстві ми маємо два трактори John Deere. Раніше для ремонту цієї техніки були змушені їхати в Рівне, а тепер маємо сервісний центр у Тернополі, тому, у випадку необхідності, будемо звертатися сюди».

Директор ТОВ ТД «Агросервіс» Ігор Пилипчук сказав: «Ми завітали на відкриття сервісного центру техніки John Deere, бо «Агросем» є нашим партнером. Вони стрімко розвиваються, працюючи в різних напрямках. Молодці! Дай Бог, щоб вони й надалі підкоряли нові вершини».

Леся Заморська