Водневий кросовер Hyundai презентують до 2020 р.

220

Новий кросовер на водневих елементах планує розробити компанія Hyundai. Це авто буде конкурувати з Toyota Mirai і прийде на зміну моделі ix35 SUV.

Запас ходу новинки складе більше 800 кілометрів (у ix35 Fuel Cell — 594). Максимальна швидкість автомобіля – 200 км/год. Два головні пріоритети даної моделі – значний запас ходу і великий багажник.

Експерти вважають, що Hyundai презентує новинку вже до 2020 року.

До речі, Mercedes також хоче розробити свій перший автомобіль на водневих паливних елементах GLC F-Cell із запасом ходу 600 км, яку представлять у другій половині 2017 року. Також свій водневий автомобіль розробляє BMW. В серійне виробництво новинку планують відправити в 2020 році. Воднева модель з’явиться і у Porsche. Офіційний дебют машини відбудеться не раніше 2019 року.

Нагадаємо, що Hyundai Tucson Fuel Cell встановив новий рекорд швидкості на суші серед серійних автомобілів, оснащених водневими паливними елементами. «Зелений» Hyundai розігнався до 152,2 км/год. До складу силової установки машини входить 100-кіловатний електромотор і балон з воднем. Максимальний пробіг на одній заправці становить 426 кілометрів. У США кросовер на водневих паливних елементах почав продаватися в червні 2014. За цей час Hyundai реалізував близько 100 Tucson Fuel Cell на американському ринку.

Сподіваємось, що найближчим часом з’явиться й сільськогосподарська техніка на водневих елементах.

expres.ua