“МРІЯ Агрохолдинг” оновила технічний парк

292

10 чотиригусеничних тракторів CASE Quadtrac 500 придбала“МРІЯ Агрохолдинг” в рамках програми оновлення свого технічного парку. Вартість покупки – 3,2 млн. доларів. Закупівля здійснена частково на умовах лізингу терміном на 23 місяці.

За словами операційного директора компанії «МРІЯ Агрохолдинг» Віктора Кухарчука, ці трактори прості в користуванні і досить ощадно впливають на ґрунт. Переваги даної техніки полягають у тому, що вона вужча, тому її найпростіше транспортувати, CASE Quadtrac 500 має хороше зчеплення з ґрунтом, їде плавніше, ніж трактор з колісною базою, має низький центр ваги і не ущільнює землю.

Нові трактори вже працюють на полях. Зокрема, 2 на Тернопільщині, 3 в Карпатах. Наступні 5 будуть використовуватися між двома кластерами, там, де є найбільші схили. Колісні трактори зміщені на Хмельниччину та Рівненщину.

До речі, у 2016 році “МРІЯ Агрохолдинг” має намір й надалі поповнювати свій парк сільськогосподарської, логістичної, спецтехніки та транспорту і планує виділити на це майже 10 мільйонів доларів.