На ФГ «Гадз» будують другу чергу фруктосховища

200

Будівництво другої черги найбільшого в регіоні фруктосховища, потужністю 30 тис. т, розпочали у фермерському господарстві «Гадз», що на Бучачччині.

Після успішного запуску сортувальної лінії та організації молочного кооперативу, які дали додатковий прибуток місцевим селянам, керівник підприємства Петро Іванович Гадз взявся за реалізацію своїх стратегічних планів. На території, площею 4 га, розпочали будівництво другої черги велетенських холодильників.

«В цьому році ми плануємо запустити офісне приміщення і ввести в експлуатацію холодильник для зберігання 6 тис. т фруктів, – зазначив Петро Іванович Гадз. – Упродовж наступних років будемо добудовувати інші по 6 тис. т, доки не вийдемо на запланований об’єм 30 тисяч».

Нагадаємо, що наприкінці минулого року на ФГ «Гадз» запустили фасувальну лінію для яблук, яка забезпечила і додаткову вартість, і відповідну якість товару. Також тут вже працюють холодильники, що вміщують 4 тис. т фруктів, але оскільки цього об’єму тепер замало, то підприємство збільшило потужності. На підприємстві триває будівництво модуля переробки, який здадуть в експлуатацію через 2 роки, де будуть виробляти чіпси, заморожувати ягоди і фрукти, виготовляти соки, пюре, сидр, вино та оцет. Для цього запланували посадити 100 га садів, частину вже висадили навесні, а решту – восени.

http://zz.te.ua/