Навчання для студентів факультетів механізації від New Holland Agriculture

191

19 квітня на виробничих потужностях Індустріальної Молочної Компанії (МТС відділення №1 ТОВ «АгроКІМ», смт Мала Дівиця) відбувся практичний семінар для студентів «День молодого інженера». Організаторами заходу стали компанія New Holland Agriculture, асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» та агенція AgriEvent.

Біля півсотні студентів 4-5 курсів факультетів механізації аграрних вищих навчальних закладів України отримали можливість більше дізнатися про техніку New Holland, побачити її роботу в полях, задати питання як представникам Індустріальної Молочної Компанії, так і  New Holland Agriculture.

Практичну частину семінару провели у господарстві Індустріальної Молочної Компанії. «Нам важлива була репутація партнера, оскільки ми хотіли, щоб як і партнер, так і спонсор заходу були достойними і мали змогу поділитись зі студентами своїм багатим та унікальним досвідом», – прокоментувала вибір ІМК як партнера заходу Єлена Налімова.

Олександр Вержиховський, директор ТОВ «АгроКІМ», презентуючи студентам господарство, наголосив, що стати гарним затребуваним спеціалістом без практичного досвіду неможливо. «Індустріальна молочна компанія в цілому, як і кероване мною ТОВ «АгроКІМ», зокрема, завжди відкриті для талановитої молоді, яка бачить себе в майбутньому першокласними спеціалістами різних напрямів сільгоспвиробництва – агрономами, інженерами, ветлікарями, енергетиками і т.д. Фахівці мого підприємства завжди готові в цьому допомогти в якості кураторів для студентів-практикантів, котрі бажають пройти практику на базі ТОВ «АгроКІМ». Дозволивши проводити День молодого інженера на нашому підприємстві, на нашій техніці, ми переслідували ціль заохотити студентів – майбутніх фахівців закріпитись у своєму виборі професії, а в ідеалі – повернутись на наше підприємство повноцінними членами команди», – зазначив він.