Розпочався нерест

213

З метою охорони природного відтворення водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Тернопільщини відповідно до наказу Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Тернопільській області від 18 березня 2016 року № 04 “Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби та інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Тернопільської області в 2016 році” з 1 квітня до 10 червня 2016 року включно на всіх рибогосподарських водних об’єктах встановлено нерест риби та інших водних біоресурсів.

«Тернопільрибоохороною» на період нерестової заборони буде посилено контроль та збільшено кількість відповідних рейдів.

Звертаємось до всіх жителів області не бути байдужими до природних запасів наших водойм. Об’єднаймо спільні зусилля заради порятунку природи. Створімо прості, сприятливі умови для збереження та природного відтворення біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Тернопільщини, не обмежуючи при цьому рибалок-любителів.

Про факти браконьєрства на водоймах просимо повідомляти за цілодобовим номером телефону гарячої лінії «Тернопільрибоохорони» – (0352) 27-70-34. Детальніша інформація на сайті www.tdr.in.ua.

В. о. начальника Управління Максимів В. М.