ТзОВ «Тенти Плюс»: і накриємо, і збережемо!

297

На сьогодні мобільні тентові конструкції успішно використовуються у агропромисловому комплексі. Це чисельні накриття для зерно- та насіннєсховищ, ферм, покриття на авто для транспортування зерна та іншої с/г продукції.

Пятнадцятий рік на ринку України працює підприємство ТзОВ «Тенти Плюс». Спеціалізація компанії – виготовлення виробів з промислового текстилю, металевих конструкцій, каркасів та інших елементів, що використовуються для облаштування покрівель і тентових покриттів різноманітного значення.

Швидкомонтовані конструкції складаються із збірно-розбірного каркасу і тентової тканини. Каркас – це металева збірно-розбірна конструкція, спроектована з урахуванням максимальних робочих навантажень і відповідає всім нормам безпеки. Для виготовлення каркасно-тентових конструкцій використовується тільки високоякісний метал, що гарантує довговічність і міцність конструкцій.

Тентова тканина володіє унікальною міцністю і зносостійкістю, а температурний режим експлуатації від 55С до + 60С.  Тканини ПВХ, які застосовує ТзОВ «Тенти Плюс» стандартизовані, є відповідні сертифікати та протоколи випробовувань. Використовується матеріал ведучих фірм з виробництва ПВХ (Бельгія, Іспанія, Німеччина).

На відміну від брезенту та інших аналогів у тканин ПВХ завдяки спеціальній технології виготовлення, гарантується надзвичайна міцність форми. Ці тканини мають високу стійкість до перепадів температури, що характерні для нашого клімату. Тому і користуються цілком виправданою популярністю.

Технічні можливості дозволяють виготовити будь-які необхідні каркасно-тентові вироби, покриття на авто, а проект сховища, чи павільйону буде розроблений фахівцями підприємства, виходячи з вимог і побажань замовника.

З 2010 року компанія почала виготовляти гнучкі резервуари для зберігання та транспортування рідких речовин (КАС, ГММ, вода).

Об’єм стандартних гнучких баків від 50 до 25 000 літров. Виготовлення під замовлення будь-якого необхідного об’єму і конфігурації.

Гнучкі гідробаки – це вигідна альтернатива звичним, але уже застарілим способам зберігання, транспортування  та експлуатації водних ресурсів. Вони швидко встановлюються і є доволі функціональними. Практично їх можна встановити у будь-якому місці, що дає можливість використовувати різні території, де скажімо, будівництво спеціальних приміщень, чи встановлення відповідного обладнання є неможливим з різних причин.

Коли повстає питання зберігання  рідкого добрива, чи води для поливу,  напування худоби, інших цілей, фермер старається обрати для себе оптимальний варіант. А пріоритет за таким обладнанням, яке не потребує додаткових зусиль, фінансових затрат і часу.

Отож, для того, щоб встановити гнучкий гідробак непотрібно навіть спеціальних знань, навиків. Завдяки компактним розмірам та швидкості встановлення він є просто незамінним для сезонних робіт.

Порядок встановлення гнучкого гідробаку такий:

  1. Накопичувальний бак у порожньому стані необхідно розмістити в зручному для Вас місці.
  2. До резервуару необхідно підключити шланг для наповнення рідиною і шланг для підключення споживачів.

За необхідності встановлюється кран на виході.

Гнучкий бак готовий до експлуатації за лічені хвилини!

Ідентично встановлюються баки різних розмірів. Лишень потрібно подбати про площу для великих (125000 літрів) баків.

Гарантія для гнучких гідробаків становить від 1 до 5 років.

А для вирощування товарної риби підприємство пропонує надувний басейн, які можуть бути застосовані як в замкнутих так і проточних системах.
Перевозити  рідке добриво чи воду буде зручно у спеціальних агроємностях, що призначені для транспортування. Вони легко встановлюються і, якщо потрібно перевозити пустими – не займають багато місця. Гарантія на такі резервуари  – 12 місяців, а термін експлуатації може сягати 10 років.

Питання обігріву невеликих приміщень фермери вирішують різними шляхами і пристосовуються до всіляких умов. Компанія «Тенти Плюс» пропонує альтернативу для зберігання газу; газгольдер для біогазових установок це – монолітний резервуар, який здатний витримати вплив навколишнього середовища, економічний та простий в експлуатації. Такий резервуар можна зберігати і перевозити у складеному вигляді, чого не можна зробити з металевим. Порожній газгольдер місткістю 25 м3 важить близько 100 кг, а резервуар місткістю 250 м3 – 750 кг (тоді як сталевий з тією ж місткістю важить 13 т.!)

Бажання зосередитися на  своїй справі і розвиватися цілком логічне. Проте, жодне підприємство не існує ізольовано і будь-яка діяльність завжди передбачає співпрацю. ТзОВ «Тенти Плюс» іде на зустріч для того, щоб Ви могли зосередитися саме на своїй справі.

ТзОВ «Тенти Плюс», http: tentyplus.com.ua