«Волинська фондова компанія» – генеральний спонсор «Аграрної Еліти України»

626
«Волинська Фондова Компанія» як провідний в Україні постачальник якісної сільськогосподарської техніки, запасних частин та сервісних послуг розширює напрямки своєї діяльності, що є ефективною стратегією у поглибленні співпраці з клієнтами. Зокрема, «ВФК» в поточному році вперше виступила головним спонсором проекту «Аграрна еліта України» журналу «The Ukranian Farmer». Редакція журналу «АгроЕліта», назва якого говорить сама за себе, відвідала захід, що ясно продемонстрував позитивні результати роботи «ВФК», адже успіх партнерів компанії – це її успіх.
Нагадаємо читачам, що «Волинська Фондова Компанія», яка має широкий асортимент якісних агрегатів, обладнання та пропозицій для аграріїв щодо різних етапів сільськогосподарського виробництва, зокрема, є офіційним дистриб’ютором техніки брендів корпорації AGCO: Massey Ferguson, Fendt, Challenger. Співпраця цих двох компаній розпочалася у 2011 році, і з того часу українські аграрії мали можливість випробовувати потужність якісної техніки і переконатись в її продуктивності та надійності. Тож, не випадково більшість керівників підприємств, які були урочисто нагороджені в різних номінаціях на заході «Аграрна еліта України», співпрацюють з «ВФК». Нагородження проводилося в 15-ти різних номінаціях: «Модернізація виробництва», «Розвиток кооперативної діяльності», «Власна торгова марка», «Розвиток інфраструктури», «Кращий іноземний інвестор», «Інноваційність», «Визнання колег», «Енергоефективність», «Успішне залучення коштів», «Вертикальна інтеграція», «Соціальна відповідальність», «Удосконалення технології», «Надійність і стабільність», «Диверсифікація виробництва», «Нарощення виробництва». Всіх героїв не перелічити, але відзначимо, зокрема, підприємства номінації «Інноваційність», нагородження в якій проводив Олександр Спященко, генеральний директор компанії «ВФК», а саме: ТОВ «Агрокомплекс «Вінничина», компанія «Агроцентр-Україна», агрохолдинг «Батьківщина», ФГ «Відродження», ДГ Артемівської ДСР, ГК «Агроліга». Пан Олександр зазначив, що кількість інноваційних проектів в сільському господарстві України дедалі збільшується, багато компаній демонструють стабільне зростання, здобувають нові досягнення та багатий досвід, а «ВФК», в свою чергу, допомагає їм впроваджувати інновації. В умовах, що склалися, це досить складно, але генеральний директор «ВФК» підкреслив, що люди знаходять в собі силу та мудрість розвиватись далі.
«У нас є бажання в подальшому брати активну участь в такому заході, – продовжив пізніше Олександр Спященко. – Оскільки дуже важливо бути партнером успішних господарств, які є елітою України, та використовують передові світові технології. Ми є компанією, яка поставляє на ринок найкращу, найпотужнішу та найнадійнішу техніку, і в наших подальших планах – безперервний розвиток, який зорієнтований, в першу чергу, на покращення якості надання послуг з продажу та сервісу нашим клієнтам. Наразі потрібно інтенсивно працювати над зменшенням собівартості в аграрній галузі, знижувати ризики залежності від води, які сьогодні в Україні все більш посилюються. Для цього є низка рішень і в нашій компанії, які ми пропонуємо. Зокрема, існують спеціальні агрегати, які дозволяють зруйнувати ущільнення ґрунту і акумулювати воду на глибині 50 см, тобто знімають плужну підошву вверх і вбік одночасно і, таким чином, створюють пазухи для акумулювання води. Це є інтенсивне, розумне та екологічне землеробство. I це дає можливість створити для рослини комфортні умови, за що вона згодом віддячить добрим врожаєм. На сьогоднішній день ми пропонуємо найсучасніші машини виробництва корпорації AGСO: дуже технологічні та продуктивні трактори Fendt, економічні та якісні трактори останнього покоління Massey Ferguson, клавішні комбайни Massey Ferguson, які мають багато унікальних відмінностей від наших конкурентів, поєднують високу продуктивність з паливною економічністю та мають високу стійкість до корозії, роторні комбайни Massey Ferguson, що розраховані на високоінтенсивне сільське господарство, збір великих врожаїв».
Після того, як відбулася урочиста церемонія нагородження, ми поспілкувалися з деякими гостями заходу. Слово Петру Мельнику, виконавчому директору AGRICOM GROUP, яка була відзначена в номінації «Розвиток інфраструктури»:
«Наша компанія була створена у 2013 році в Луганській області – зібралась команда молодих, талановитих та високопрофесійних фахівців, мали 15 тис. га. Але невдовзі почалися бойові дії, з якими – і проблеми в нашому бізнесі. Але ми це пережили, зібрались з силами і в 2014 році створили новий кластер в Чернігівській області з земельним банком 10 тис. га і, до того ж, розширили свій земельний банк на Луганщині. Маємо свою торгову марку «Добродія», під якою продаємо бакалійні товари. Дуже багато інвестували в розвиток технологій, маємо парк сучасної нової техніки. В цьому аспекті ми дуже плідно співпрацюємо з «Волинською Фондовою Компанією»: це неймовірно приємне підприємство – як за партнерськими якостями, так і за технологічними. Оптимальні ціни, гарний сервіс. Ті виробники, з якими компанія працює, зокрема корпорація AGCO, є творцями передових світових технологій. Я, наприклад, особисто був в минулому році на заводі AGCO в США, подивився на виробництво тракторів, і мене дуже вразив високий рівень виробництва. У компанії «ВФК» ми придбали 4 гусеничних трактори Challenger, ґрунтообробну техніку. Плануємо розвивати нашу співпрацю і надалі, оскільки будемо будувати ще нові кластери в нашій компанії, і, відповідно, мати потребу в сучасній техніці, а бренди міняти не збираємось, бо вже переконалися в якості тих, що використовуємо».
ТОВ «Лампка-Агро» базується на Хмельниччині, в Красилівському районі, має банк землі 8000 тис. га та працює за високотехнологічною виробничою системою, яка неможлива без якісної потужної техніки. За свої успіхи господарство отримало нагороду в номінації «Кращий іноземний інвестор». Директор Зігмунд Ламка зазначає: «Ми – підприємство традиційне, дуже ретельно відносимось до всіх аспектів роботи: чітко дотримуємося сівозміни, впроваджуємо технології для підвищення ефективності виробництва. В минулому році розпочали роботу з «ВФК», придбавши котел на твердопаливній основі. За той час, скільки ми співпрацюємо, я переконався, що це компанія, яка проявляє велике старання в роботі та здатна до порозуміння. Будемо з «ВФК» співпрацювати і надалі, бо наше підприємство розширюється, і наразі нам необхідна нова якісна сільськогосподарська техніка».
Тетяна Бєлінська