«Агропродсервіс» ділився досягненнями із друзями-аграріями

288

Форум аграрних інновацій «Нове зернятко», який зібрав майже 1000 аграріїв з усієї України, відбувся 21 червня 2016 року у с. Настасів Тернопільського району на полях корпорації «Агропродсервіс». Його учасниками стали 58 провідних спеціалізованих міжнародних і вітчизняних компаній-партнерів.

Унікальність даного заходу в тому, що за своїм змістом він суттєво відрізнявся від традиційних Днів поля. Формат швидше нагадував своєрідну майстерню аграрія під відкритим небом. Не було обов’язкової програми. Учасники у довільному порядку могли ознайомитись із продукцією фірм-виробників та дистриб’юторів добрив, засобів захисту рослин, насіння тощо, а також оглянути виставку новинок сільськогосподарської техніки провідних світових брендів. Організатори заходу вдало поєднали сучасні технології, досягнення новітньої аграрної науки та прогресивної організації виробництва, тому спілкування професіоналів аграрної справи вийшло корисним, насиченим і цікавим.

«Вже багато років наша компанія є відкритою і публічною, – зазначив у своїй вітальній промові генеральний директор ПАП «Агропродсервіс» Іван Чайківський. – Ми стараємося щиро і відверто ділитися з вами своїми досягненнями. Тому зі свого боку зробили все, щоб вам було комфортно, щоб ви почерпнули максимум знань».

Про значні здобутки компанії розповів директор ПАП «Агропродсервіс» Андрій Баран:

«Сьогодні ми розпочинаємо нову сторінку історії «Агропродсервісу», змінивши формат проведення нашої зустрічі і взявши за основу європейський досвід, в якому домінують простота взаємин і прагматичний підхід до справи. Хочу сказати кілька слів про компанію. Вона була створена у 1997 р. Зараз ми обробляємо понад 40 тисяч гектарів землі, займаємося рослинництвом, тваринництвом, зберіганням та переробкою сільськогосподарської продукції. З 2004 року компанія є елітгоспом із вирощування та виробництва насіння зернових культур. Вже понад 5 років у нас працює насіннєвий завод. Сьогодні ми продемонструємо вам майже 40 сортів озимої пшениці, понад 10 сортів озимого ячменю, гороху, сої, близько 60 гібридів та сортів озимого ріпаку, понад 60 гібридів кукурудзи та більше 30 гібридів цукрового буряка. До речі, в цьому році в нас буде проведений чемпіонат на кращий збір цих двох культур».

Після церемонії офіційного відкриття форуму «Нове зернятко» гості мали можливість оглянути демонстраційний центр компанії «Агроскоп», а також демо-ділянки посівів пшениці, ячменю, сої, ріпаку, кукурудзи, гороху та цукрового буряка. Впродовж дня курсували автобуси, які відвозили усіх бажаючих подивитись на поля та виробничі потужності корпорації «Агропродсервіс», лабораторію, насіннєвий завод і сад.
За оцінкою учасників, форум був взаємокорисним і результативним, адже керівникам і спеціалістам господарств з усієї України, а також Польщі, Чехії і Молдови продемонстрували весь технологічний ланцюжок від вирощування озимих і ярих зернових та зернобобових культур – до виробництва високопродуктивного насіння на заводі «Кімбрія».

Леся Заморська

[nggallery id=1]