День поля “ВІЛІЯ-2016”

401

24 червня 2016 року в м. Луцьку відбувся День поля  «ВІЛІЯ– 2016», який   щорічно проходить на Волині з кількома сотнями учасників. Організатор події – Група компаній ТМ «ВІЛІЯ», місія якої бути лідером з якості агропромислової продукції та послуг, який об’єднує виробників та споживачів.

Для досягнення високих результатів ТМ «Вілія» використовує досвід професіоналів, інновації, здібності своїх працівників та перспективні технології. Рівноцінно важливим є досягненням високих економічних результатів діяльності підприємств, побудова та підтримка відкритих, довготривалих відносин із своїми партнерами. Тому основними цьогорічними пунктами програми Дня поля були: демонстрація посівів сільськогосподарських культур; демонстраційний показ роботи сільськогосподарської техніки; презентація нових розробок в галузі агротехнологій.

Семінар розпочав засновник Групи компаній ТМ «ВІЛІЯ» Євген Дудка. Євген Степанович розповів про  діяльність групи компаній  «ВІЛІЯ», перспективи аграрної галузі та про напрямки кооперації різних господарств. Також, у своєму слові до присутніх пан Євген окреслив стратегічне бачення розвитку компанії, а саме розробку, впровадження, вдосконалення  ефективних управлінських систем та організаційної структури; інноваційних технологій та виробничих процесів; нових форм та видів послуг і сервісів. Окрім того, засновник ТМ «Вілія» наголосив, що успішно долати зовнішні виклики можна тільки об’єднаними можливостями та зусиллями суб’єктів господарювання. І саме задля цього компанія працює над створенням та впровадженням дієвих моделей об’єднання аграріїв регіону на засадах партнерської співпраці. Особливо пан Євген підкреслив, що Група компаній «Вілія» оперує не поняттям «клієнт», як більшість підприємств галузі, а «партнер», адже лише у діалозі та тісній співпраці можливе якісне надання послуги, виробництво та створення нових конкурентоспроможних продуктів.

Під час  виїзду на поле учасники зустрічі оглянули ділянки посівів пшениці, ознайомились з технологією   вирощування, що застосовується на підприємстві. Також відбувалися обговорення проблематики, перспектив аграрної галузі, напрямки кооперації господарств. В рамках заходу також проводились зустрічі  із зернотрейдерами, представниками  підприємств з вирощування, переробки, збирання та перевезення сільськогосподарської продукції.

Ось як коментує участь фірми LEMKEN у цьогорічному Дні поля «Вілія-2016» її генеральний директор, представник в Україні та Молдові Артем Калашнік: «Ми приймаємо участь у виставці разом із нашим аграрним дилером, найкращим в Західному регіоні, компанією ТОВ «АГРО-ТЕРА». На цьому заході компанія LEMKEN представляє такі новинки, як сівалка Compact-Solitair 9/600 KHD з інноваційним міжряддям 125 мм, а також  Juwel М, Juwel7М та  новинка – Juwel 8М – новий плуг для України та всього світу.

Варто додати, що саме завдяки нашій тісній співпраці ТОВ «АГРО-ТЕРА» і компанії ЛЕМКЕН в Україні за останній рік рекордно підвищилися продажі сівалок Compact Solitair та обприскувачів Primus, яких вже продано 42 одиниці. Хочу також додати, що від «Вілії-2016» наша компанія має великі очікування, а саме представлення нашої  техніки та інформування клієнтів даного регіону», – підсумував пан Артем.

Ділиться своїми враженнями від цьогорічного Дня поля «Вілія-2016» і менеджер по продажам товариства «ОЛІС» Олександр Лінник: «На Дні поля від «Вілії» ми вперше. Сьогодні представили устаткування для очистки зерна, а саме зерноочисний сепаратор «Луч – ЗСО». Сподіваємося на такі зустрічі в наступні роки та на відкриття все більше елеваторів у « Волинь-Зерно-Продукт».

Коментує також цьогорічний День поля представник ТОВ High Field Олександр Бабій, керівник західного кластеру по запчастинах: «Саме на Дні поля від Групи компаній ТМ «Вілія» ми вперше. Цього року організатори нас запросили показати, як виросла компанія та у якому напрямку рухається. Уже близько 4 років співпрацюємо з ними, обслуговуємо в класі телескопічних навантажувачів, сервісу та постачання запчастин. Зараз в нашій компанії діють знижки на гуму Michelin в класі комбайни/трактори; сітку і шпагат для тюкування».

Ірина Скоробогата