Українські машинобудівники на AGROEXPO-2016: чим здивують?

197

Вже 30 провідних компаній-виробників техніки для АПК готові показати свої новинки в роботі в полі на Міжнародній агропромисловій виставці AGROEXPO-2016.

“Бажаючих взяти участь в демонстраційних показах техніки на нашій виставці набагато більше, ніж в минулому році. І кожна компанія хоче бути представлена ​​якомога ширше. Тут, звичайно, потрібно враховувати, що ми обмежені часовими рамками, в день зможемо демонструвати не більш ніж 30 одиниць”, – каже директор AGROEXPO Ігор Глібко.

“Сьогодні AGROEXPO – це основна виставка саме для українського машинобудівника. Для вітчизняних компаній показати свій максимальний номенклатурний ряд, та ще й в роботі – це можливість “пробитися” до кінцевого споживача. А кінцевий споживач, аграрій, може порівняти характеристики машин і вибрати для себе найбільш підходящий варіант, – зазначає генеральний директор асоціації виробників техніки для АПК “Украгромаш” Юрій Демець. – На AGROEXPO український виробник може показати себе “у всій красі”, на відміну від інших виставок, де вітчизняні компанії експонуються “на задвірках” і швидше для кількості, без будь-якої маркетингової вигоди для себе”.

Як повідомили виданню в оргкомітеті виставки, на AGROEXPO вперше свою новинку в полі покаже ПАТ “Богуславська сільгосптехніка” – обприскувач “Атлант 4200-28” зі штангою, яка в робочому положенні має 28 м, і баком ємністю 4200 л.

ПАТ “Червона зірка” покаже в роботі чотири свої машини: посівний комплекс “ALCOR-10” (ширина захвату – 9,8 м), обприскувач “TETIS-24”, дискову борону “ANTARES 6x4C”, зернову сівалку “ASTRA 6”.

“Лозівські машини” вийдуть в поле з дисковою бороною “Дукат-5” (конструктивна ширина захвату – 12,25 м), культиватором “Шилінг” (глибина обробітку грунту – до 25 см) і глибокорозпушувача “Гульден” (робоча ширина – 4 м).

ТОВ “АКРО-Україна” (“Галещина, Машзавод”) продемонструє в роботі дискову борону БГР 9.3 “Солоха” (ширина захвату – 9,3 м), шлейфову борону БШН-11 “Соломія” і дискову борону БГН-2.8.

У демонстраційних показах також будуть представлені й іноземні бренди: FENDT, MASSEY FERGUSON, CHALLENGER, VADERSTADT, VERSATILE, LEMKEN та інші.

Міжнародна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки і технологій AGROEXPO-2016 пройде з 29 вересня по 1 жовтня в Кіровограді (Україна) за адресою вул. Мурманська, 8.