Agricom Group збільшує власні активи

148

У червні поточного року досягнуто остаточні домовленості стосовно придбання частини акцій національної агропромислової групи Agricom Group.

На сьогоднішній день Антимонопольним комітетом України вже надано дозвіл компанії Armpitch Holdings на придбання частини акцій компанії Agricom Group. Закриття угоди, сума якої не розголошується, відбудеться впродовж декількох тижнів.

«Залучення нового акціонера, який спрямовує кошти, отримані з продажу фармацевтичного бізнесу, в українську агропромислову галузь, є свідченням високої ефективності обраної стратегії Agricom Group, яка забезпечила інвестиційну привабливість компанії та, як наслідок, зростання обсягу активів.

Організаційна структура та менеджмент при цьому залишаться без змін, а отриманий капітал буде інвестований в розвиток компанії і спрямований на реалізацію нових проектів у сфері АПК на території України. Agricom Group і надалі продовжуватиме активно розвиватися за основними напрямами діяльності: рослинництво, зберігання зернових та FMCG. У поточному році ми плануємо організувати роботу нового територіального кластеру на Рівненщині, а у наступному – вже ввести в експлуатацію підприємство з переробки зернових на Чернігівщині», – заявив виконавчий директор Agricom Group Петро Мельник.

Agricom Group – національна агропромислова група, що спеціалізується на розробці, виробництві та дистрибуції продуктів харчування із зернових культур та об’єднує сільськогосподарські, переробні та торгові підприємства. Ключовими бізнес-напрямками діяльності є: рослинництво, зберігання зернових та олійних культур, виробництво і торгівля продукцією бакалійної групи. Земельний банк – 30 000 га. Потужності зберігання – 63 000 т. Торгові марки – «Добродія» та «San Grano».