Відкриття нового заводу STELA в Массінгу

244

STELA Laxhuber – це всесвітньовідомий лідер в галузі ефективної технології сушіння.
Останні 15 років підприємство постійно зростало. Ринки збуту ставали дедалі більш інтернаціональними, а розміри сушарок – дедалі більшими. Це привело до того, що виробничі і складські потужності більше на справлялись з навантаженням а в виробничій логістиці росла кількість вузьких місць. Таким чином, після грунтовних роздумів, влітку 2012 року було прийнято рішення про відкриття ще одного виробничого приміщення. При пошуку відповідного будівельного майданчика вибір стояв поміж 4-ох можливих варіантів в радіусі до 50 км від базового заводу. Зваживши всі аргументи було прийнято рішення на користь ділянки в промисловій зоні Массінг-Морольдінг. До проектування в жовтні 2013 року було залучено інженерне бюро Delta ImmoTech з Гейзенгаузена. Попередній проект був готовий влітку 2014, після інтенсивної фази роботи з планування. Дуже непростим був вибір будівельного генпідрядника. За результатами ефективного оцінювання, підряд отримала компанія Bachl із Рьорнбаха.  І вже 2-го лютого 2015 відбулася закладка першого каменю. Перш ніж приступити до заливки бетону, треба було перемістити близько 200 000 м³ грунту. І вже через 16 місяців з початку будівництва відкрився новий завод.

17 червня відбулася офіційна церемонія відкриття.

В своїй вступній промові Власник та Генеральний Директор Томас Лаксгубер висловлює подяку всім, хто долучився до успішного завершення будівництва: інженерному бюро Delta ImmoTech за планування та супровід будівництва, керівнику районного управління пану Фармюллеру а також бургомістру Ауеру, як представникам усіх працівників відповідних установ за оперативне опрацювання різноманітних заяв; усьому колективу генпідрядника з будівництва фірмі Bachl і усім її незліченним субпідрядникам за швидку реалізацію запланованого, без затримок. Він також дякує усім банкам та інститутам, які долучилися до здійснення задуманого з фінансової сторони, міністерству економіки під керівництвом пані міністра Ільзе Айгнер, урядові Нижньої Баварії,  представленому паном доктором Бюхнером, Шпаркассе в Ротталь на Інн. Велика подяка виказана звісно клієнтам, без яких ріст фірми і це будівництво не були б можливими.

Пан Лаксгубер подякував також усім співробітникам, за розмаїття ідей і, перед усім, за енергійну реалізацію задумів; своїй дружині, чий почерк відчувається в багатьох елементах цілої споруди, а також батькам і прабатькам, які своїми напрацюваннями від моменту заснування фірми в 1922 вибудували фірму.

Згідно з девізом „Людина зростає разом зі своїми прагненнями“ в STELA з ідеї «виріс» готовий завод. Площа його виробничих приміщень 15 000 м2, площа офісних приміщень – 3000 м2. У старому виробничому приміщенні залишиться електричний відділ компанії.

Тепер перед STELA стоїть завдання і в подальшому майбутньому бути успішною. Прогноз на найближчі 5 років показує подальше відкриття нових ринків і нових країн. На даний момент часу розширяються контакти в Азії. На порядку денному знаходиться Північна Америка, тут до сих пір застосовуються застарілі технології сушіння. У Південній Америці, є надія, що політичні проблеми деяких країн можуть бути подолані.  З точки зору галузі, багато що зараз робиться в технології утилізації відходів. Сушіння відходів для генерації енергії. Знову на підйомі харчова промисловість; спричинені надмірним регулюванням затори в інвестиціях останніх років схоже помалу розчиняються…

STELA ставить перед собою ще дуже багато завдань

[nggallery id=3]