З «АМАКО» нове покоління тракторів Challenger уже в Україні!

286

ПП «Західний Буг» – елітне насіннєве господарство, основним напрямком діяльності якого є вирощування с/г культур, виробництво та реалізація високоякісного насіння. В обробітку – 37 тис. га землі на Львівщині та Волині. Хороші врожаї та якість насіннєвого матеріалу забезпечує висока культура землеробства із запровадженням новітніх технологій та техніки передових світових брендів.

Навесні цього року компанія «АМАКО» поставила у ПП «Західний Буг» трактор МТ Chаllenger 865 Е. Серія тракторів MT 800 E – це нове покоління потужних гусеничних тракторів від світового виробника Challenger. Цей трактор нині є першим і єдиним в Україні у такій комплектації! Тож у час проведення Дня поля на насіннєвих посівах ПП «Західний Буг» (17 червня 2016 р.), наша редакція встигла побувати і в одному з рільничих підрозділів компанії, у с. Миколаїв, Радехівського р-ну, де й працюватиме новинка.

Федір Євстахійович Скоцик, керівник Львівського відділення компанії «АМАКО»:

«Раніше ми поставляли у господарство гусеничні трактори, але категорії С із двигунами Caterpillar. Трактор МТ Chаllenger 865 Е  укомплектований двигуном AGCO Power, це абсолютно нова модифікація. Двигун має потужність 540 к.с., він 12-ти циліндровий, має 4 турбіни. Це разюча різниця у роботі між тракторами категорії С і категоріїєю Е – трактор працює тихо, як легковий автомобіль і при цьому розвиває дуже велику потужність.

Основна особливість данного трактора – його продуктивність, адже з агрегатами такими як HORSCH, Simba, Kockerling він розвиває швидкість до 17-18 км/год, дозволяє агрегатам якнайкраще показати свою роботу. У порівнянні з колісними тракторами має цілий ряд переваг: удвічі більшу продуктивність, та завдаяки тому, що гусениці не створюють додаткового тиску на ґрунт, немає ущільнення ґрунту, що дуже важливо для агрономії. Трактор сконструйований за найновітнішими технічними і технологічними рішеннями для обробітку землі з використанням навігації.

Працівники сервісної служби ПП «Західний Буг» мають великі сподівання на те, що дана техніка допоможе їм у підвищенні продуктивності робіт, освоєнні нових технологій, і зрештою, дасть можливість швидко окупитися і досягти великих урожаїв.

Володимир Йосипович Гарасюк, інженер підрозділу ПП «Західний Буг» у с. Миколаїв, Радехівського р-ну, Львівської обл.:

«Трактор дуже хороший. У нас в основному нова імпортна техніка, але цей трактор Chаllenger «на голову вищий» від тих, що вже працюють. Потужний мотор – 600 к.с. Матимемо до нього ще такі ж продуктивні агрегати, і сподіваємось, що це набагато полегшить нам роботу і в якості, і в часі, бо в полі все треба встигати виконувати у стислі терміни. До того ж двигуни AGCO Power є дуже економними: якщо порівнювати з технікою, з якою ми працювали раніше, то цей трактор на 4-5 л/га економніший. Новий трактор Chаllenger має хороші умови для праці: у кабіні просторо, велика оглядовість, механізатор бачить все довкола; шум зменшений до мінімуму, працівник не втомлюватиметься. Тож маємо великі сподівання на новинку».

Довідка:

Трактори серії MT Chаllenger  800 E ідеальні для робіт, що вимагають високого тягового зусилля, наприклад, при використанні глибокорозпушувача, широкозахватних культиваторів, дискових борін, пневматичних сівалок або причіпних скреперів.

Машини серії MT 800 Е оснащені новим 12-циліндровим двигуном AGCO Power об’ємом 16,8 л, який відповідає найвищим вимогам.

На трактори Challenger встановлюються гусеничні стрічки різних типів, ширини і малюнку, для відповідності вимогам конкретних умов і областей застосування. Кожна гусениця складається з шарів ґуми, тканини і сталевого корду, що забезпечує міцність і довговічність. Унікальна система гусеничного ходу, що не вимагає обслуговування, забезпечує передачу високої потужності і тягового зусилля на ґрунт. Маса рівномірно розподіляється по широких і довгих гусеницях, завдяки чому досягається чудове зчеплення, мінімальне ковзання коліс і менше ущільнення ґрунту.

Задня навіска на серії MT 800 Е має максимальну вантажопідйомність 14 000 кг. Кількість секцій гідророзподільника, що стандартно встановлюються (4 шт.), можна збільшувати до шести, а їх роботою керує інтелектуальна система, завдяки чому досягається оптимальний потік, точне управління і швидка реакція. При проектуванні трактора були ретельно вивчені вимоги до балансування. Результатом стала опційна поворотна 3-точкова навіска, що збільшує продуктивність завдяки забезпеченню максимальної вантажопідйомності, висоти підйому та інтелектуального управління. Поворотна навіска на MT 800 Е дозволяє скоротити цикл повороту на 60%.

Кабіна MT 800 Е пропонує прекрасні умови роботи для оператора: систему кондиціонування, простий доступ у кабіну, низький рівень шуму і прекрасну оглядовість. Підвіска  забезпечує плавний рух по нерівних ділянках, підвищуючи ефективність роботи. Робоче освітлення дозволяє операторам працювати з максимальною віддачею навіть у нічний час. Унікальна система управління виконує функцію “центральної нервової системи” трактора MT 800 Е, забезпечуючи роботу всіх компонентів і систем із оптимальною ефективністю.

Управління всіма функціями здійснюється з кольорового екрану діагоналлю 7 дюймів. Інтуїтивно зрозуміла і проста у використанні система управління дозволяє одночасно використовувати кілька функцій роботи трактора і навісного обладнання натисненням всього однієї кнопки. Функція управління потужністю допомагає оператору прискорити роботу і одночасно підвищити повторюваність операцій, змінюючи параметри двигуна і трансмісії, забезпечуючи тим самим оптимальну ефективність роботи машини.

Всі трактори MT Challenger 800 Е із заводу підготовлені до встановлення системи автоматичного водіння, використання якої дозволяє зменшувати величину перекриттів і пропусків, що підвищує продуктивність робіт.

[nggallery id=5]