22-23 вересня на базі групи компаній «ТАК» відбудеться масштабна практична демонстрація сільськогосподарської техніки в польових умовах «Битва титанів 2016».

145

«Практична демонстрація охоплюватиме більше 100 одиниць техніки, яку можна поділити за наступними групами: зернозбиральна техніка (комбайни, жатки, бункери-навантажувачі), ґрунтообробна техніка (плуги, борони, культиватори), сівалки, трактори та інша техніка (обприскувачі, розкидачі добрив, погрузчики)», – коментує керівник проекту Роман Добринський.

В рамках заходу діятиме шість постійних демонстраційних зон: І зона – плуги та глибокорозпушувачі; ІІ зона – сівалки; ІІІ зона – обприскувачі та розкидачі; ІV зона – борони та культиватори; V зона – гібриди кукурудзи; VI зона – комбайни, жатки, бункери та зерновози.

Організатори стверджують, що головною особливістю заходу в цьому році стане демонстрація техніки для реалізації повного циклу осінньо-польових робіт: збирання врожаю і його транспортування → післяжнивний обробіток за різними технологіями → сівба → внесення добрив та засобів захисту: «Маємо на меті зробити показ найбільш наближеним до реального процесу. Це надасть Битві більш технологічного характеру та максимально відобразить роботу техніки в реальних умовах. Таким чином, всі відвідувачі зможуть особисто порівняти ефективність та продуктивність роботи агрегатів», – пояснює Роман.

Всім відвідувачам «Битви Титанів 2016» пропонують:

  • відвідати експозиційну зону, де будуть представлені не лише компанії-виробники сільгосптехніки, а й представники банків, фінансових установ, виробники та дистриб’ютори насіння, ЗЗР, мінеральних добрив, паливно-мастильних матеріалів та комплектуючих;
  • порівняти роботу техніки вітчизняних та закордонних виробників в демонстраційній зоні;
  • здійснити унікальний «Фінансовий тур» та дізнатись всі плюси і переваги кредитних та лізингових програм від фінансових партнерів «Битви Титанів»: ОТП Лізинг, Райффайзен Банк Аваль, ProCredit Bank, Кредобанк.

«Всі компанії-учасники представлять новинки 2016-2017 рр., а також готують спеціальні пропозиції та лояльні умови за якими можна буде придбати техніку прямо на полі: прийшов → побачив → придбав – все надзвичайно просто», – запевняє Добринський.

Джерело: http://bitvatitanov.com.ua/news/2016/sep/ukr/article_47