Agricom Group розширила земельний банк до 40 тис. га

228

Національна агропромислова група Agricom Group збільшила площу сільгоспугідь до 40 тис. га. Новий територіальний кластер розташований на межі Рівненської та Житомирської областей та об’єднує підприємства з загальною площею 10 тис. га, де планується виробництво традиційних для регіону пшениці, сої та ріпаку.

«Відкриття нового структурного підрозділу на Заході України є свідченням того, що нашій команді вдалося організувати ефективну роботу на підприємствах напрямку рослинництва в Чернігівському та Білокуракинському кластерах, а географічне розташування обумовлено принципом диференціації кліматичних зон. Вже у поточному році ми розпочнемо обробіток – восени площі будуть засіяні озимими культурами. Наступним етапом буде будівництво потужностей для зберігання та переробки сільськогосподарської продукції безпосередньо на території кластеру.

Відтепер цінності Agricom Group, високі стандарти ведення бізнесу, соціально-економічна підтримка громад регіону, відповідальне ставлення до навколишнього середовища і сучасні технологічні рішення у галузі сільського господарства будуть поширені на нові території Рівненського кластера. Відповідно до стратегії розвитку наша компанія продовжуватиме інвестувати у розвиток українського агропромислового комплексу і в майбутньому», – заявив Виконавчий директор Agricom Group Петро Мельник.

Крім територіального кластеру на Рівненщині, до складу Agricom Group входять також Білокуракинський кластер (20 тис. га), Чернігівський (10 тис. га), елеваторні комплекси потужністю зберігання 63 тис. т, Торговий Дім «Добродія Фудз» (ТМ «Добродія» та «SAN GRANO»).

Agricom Group – національна агропромислова група, що спеціалізується на розробці, виробництві та дистрибуції продуктів харчування із зернових культур та об’єднує сільськогосподарські, переробні та торгові підприємства.

Ключовими бізнес-напрямками діяльності є: рослинництво, зберігання зернових та олійних культур, виробництво і торгівля продукцією бакалійної групи.