Демо-показ техніки від КОМПАНІЇ «Мінетех»

313
Компанія «Мінетех», що є офіційним дилером в Україні всесвітньо відомих виробників сільськогосподарської техніки New Holland, Maschio Gaspardo та Kuhn, нещодавно взяла участь у Дні поля, що відбувся на базі ФГ «Євроінвест» у с. Міцівці Дунаєвецького району Хмельницької області. Учасникам заходу представники компанії продемонстрували останні новинки ґрунтообробної техніки.
ТОВ «Мінетех»  було засноване у 2012 році. Має три напрямки діяльності: продає сільськогосподарську техніку провідних виробників Європи та світу, проводить сервісне обслуговування та ремонт техніки, а також продає запасні частини.
Наразі в цієї молодої компанії є три дилерські представництва у Хмельницькому, Вінниці та Одесі з головним офісом у м. Києві. Кожне з них має свій склад запасних частин, майстерні для сервісного обслуговування, демонстраційні майданчики з технікою та адміністративні приміщення. У всіх представництвах працюють мобільні сервісні бригади, обладнані всім необхідним інструментом, щоб в разі необхідності терміново виїхати у господарства. Найбільш вагомим здобутком ТОВ «Мінетех» є досвідчені менеджери та кваліфіковані сервісні інженери, які систематично беруть участь у тренінгах на заводах-виробниках у Європі, щоби відповідати рівню професійного дилера сільськогосподарської техніки.
«У Хмельницькій області ми час від часу проводимо демо-покази нашої техніки, – розповів директор департаменту продаж компанії «Мінетех»Юрій Мазяр. – Зокрема місяць тому проводили День відкритих дверей, на який запросили фермерів і всіх постачальників нашої техніки – New Holland, Maschio Gaspardo та Kuhn. Сьогодні ми проводимо демо-показ техніки Maschio Gaspardo, продемонструємо ґрунтообробну техніку – плуг разом із трактором New Holland, передпосівний дисколаповий агрегат Dracula, обприскувач і прес-підбирач. Проводимо цей показ на базі «Євроінвесту» – це наш постійний клієнт, який в нас купує техніку, запасні частини і обслуговується».
Директор ФГ «Євроінвест» В’ячеслав Боднар зазначив, що з ТОВ «Мінетех» почали співпрацювати з 2012 року. У технічному парку фермерського господарства є трактор і комбайн New Holland, які придбали в цього надійного партнера.
«Останнім часом ми продали багато техніки, – ділиться результатами роботи керівник Хмельницького представництва компанії «Мінетех» Олександр Дорофеєв. – Ми тісно співпрацюємо з фермерами Хмельницької області. Зокрема комбайни New Holland придбали ФГ «Барда 2007», ФГ «Надія» та ФГ «Любисток». Техніку Kuhn купили ФГ «Чернишова», Maschio Gaspardo – ФГ «Барда 2007» та ПП «Леон-Агро». Ми надіємося результативно працювати і надалі, максимально задовольняючи при цьому попит наших клієнтів».
Задоволений співпрацею з компанією «Мінетех» менеджер по роботі з дилерськими мережами Maschio Gaspardo Сергій Кисіль: «На сьогодні у нас багато нових пропозицій і нових машин, які ми намагаємося популяризувати в Україні. Щороку проводимо зі своїми дилерами, в тому числі й компанією «Мінетех», Дні поля, на яких демонструємо цю техніку. З «Мінетех» досить тісно співпрацюємо з 2012 року. Вони дуже комунікабельні, тому з ними цікаво. Наразі ми розглядаємо їх як нашого стратегічного партнера у Західному регіоні.
Сьогодні ми показуємо чотири наші новинки. Це нова варіація плуга 7+1 із посиленими корпусами. Оскільки минулий рік був досить важкий, він показав, що над нашою технікою потрібно працювати, деякі вузли посилити, деякі повністю переробити. Тому ми вдосконалюємося щороку і демонструємо свої покращені новинки. Буде нова чотириметрова машина Dracula. Ця дисколапова борона для суцільного обробітку ґрунту, що за один прохід повністю підготовляє його. Також покажемо в роботі обприскувач із новою штангою і новою системою стабілізації.  Крім того продемонструємо як працюють наші прес-підбирачі».
Примітно, що за досить короткий проміжок часу компанія «Мінетех» досягла значних результатів своєї роботи, що свідчить про високий професіоналізм її працівників, на який покладаються і партнери по бізнесу, і клієнти.
Леся Заморська
[nggallery id=18]