День поля ТОВ “Агросем”, с. Дзвиняч, Заліщицький район, Тернопільська обл., 18.08.2016.

892

18 серпня 2016 року в с. Дзвиняч, Заліщицького р-ну, Тернопільскої області відбувся День Поля “Світові інновації в сьогоденному агровиробництві” на базі науково-виробничого агропромислового підприємства «Ель Гаучо». Гості та партнери Товариства «Агросем» отримали можливість оглянути демонстраційні поля з посівами високоврожайних та високопротеїнових сортів сої, інтенсивних гібридів кукурудзи та соняшнику від відомих виробників – Prograin, Dow Seeds, Maїsadour, Saaten-Union, KWS, Strube. Ознайомитися з технологіями використання добрив YARA (Яра). Гостей святкового заходу зустріли захоплюючим шоу, позитивними емоціями та смачними стравами.

На святі від ТОВ «Агросем» зібрались аграрії з різних областей: День поля відвідали представники  багатьох  українських господарств. Спочатку гостей заходу запросили трохи перекусити та випити кави, а потім вже повністю зосередитись на дійстві. Відкриття заходу почалось із промови заступника  голови райдержадміністрації Красюка Романа та директора АПК Тернопільської обл. Луя Віталія Юрійовича. На урочистому відкритті виступив  директор ТОВ «Агросем» Кулик Олексій  Юрійович, який зазначив, що на сьогодні інновації стосуються не лише продуктів, які виводить на ринок компанія «Агросем», а й, власне, самої концепції проведення Дня Поля. Цього року прийнято рішення дещо змінити концепцію, зробивши захід більш компактним, а також на фоні чудових демо-ділянок з кукурудзою, соняшником та соєю знайомити наших гостей з технічними інноваційними розробками,  системами точного землеробства, технологією раціонального внесення азотних добрив від компанії YARA, технологією FarmSight від компанії John Deere тощо.

На відкритті Дні Поля «Агросем» всіх присутніх привітав Тапіо Лахті (Фінляндія) – головний агроном компанії «ЯРА» в країнах Балтики та східної Європи, побажавши, передусім, ефективного застосування отриманих у цей день знань на практиці.

Після вступної частини гостей запросили на демонстрацію останніх новинок сільськогосподарської техніки John Deere та на огляд найсучасніших досягнень в селекції сільськогосподарських культур і технологій  їх вирощування.

Особливу увагу присутніх привернула новинка – YARA N-Sensor (сучасна технологія для раціонального внесення азотних добрив на всьому полі), так як точне землеробство є одним із напрямків інтенсифікації сільськогосподарського виробництва України. У квітні 2016 року було зроблено ще один великий крок на цьому шляху. Компанія Yara у співпраці із ТОВ «Агросем» завезла в Україну перший N-Sensor. Дане обладнання встановили на одному із тракторів підприємства «Ель Гаучо». І протягом цього часу проводилися його випробування на посівах озимих зернових. Роботу N-sensora і результати дослідів було продемонстровано на саме 18 серпня на Дні поля ТОВ «Агросем».

Варто додати, що Yara N-Sensor – обладнання, що встановлюється на трактор та дозволяє фермерам вимірювати вимоги культури до азоту при русі трактора по полю, а також варіювати дозу внесення добрива. N- Sensor гарантує внесення правильної та оптимальної дози добрив на кожній окремій частині поля. Пристрій став стандартом технології точного землеробства. У всьому світі успішно використовуються тисячі таких приладів. Внесення добрив для специфічного місця розташування є однією з головних цілей у точному землеробстві. Мінлива норма внесення вимагає точного й ефективного інструменту для визначення фактичної потреби в елементах живлення. Переваги використання N-Sensor: внесення оптимальної дози добрив на кожній ділянці поля; збільшення ефективності внесення добрив; збільшення врожайності; більш однорідна якість врожаю; скорочення термінів і вартості збирання; зниження ризиків втрати азоту в навколишнє середовище. Також N-Sensors™ ALS має вбудоване джерело світла: замість використання для вимірювань денного світла, пристрій висвітлює рослини своїм світлом, використовуючи ксенонові лампи-спалахи, і записує дані відображення. Це дозволяє N-Sensor™ ALS працювати не залежно від умов освітлення, і навіть у нічний час.

Також глядачі отримали масу емоцій від огляду неймовірно потужної і універсальної техніки John Deere та систем точного землеробства FarmSight та стали учасниками інноваційного показу приголомшливої системи безперервного збирання врожаю від John Deere – синхронної роботи техніки у полі.

Коментує цьогорічний день поля Сергій Нашкольний, директор ПП «НВАП «Ель Гаучо» (смт. Товсте Заліщицького району Тернопільської області): «Ми є партнерами з «Агросем» і щорічно проводимо такий захід як День Поля. Щоразу приїжджають клієнти «Агросем», а так як ми є насіннєвим господарством, то вони є паралельно і наші клієнти.

Зараз господарство «Ель Гаучо» вирощує насіння озимої пшениці та сої, також кукурудзу, озимий та ярий ріпак, соняшник. На таких заходах ми завжди ділимося досвідом: що знаємо, показуємо на полях, а приїжджають люди з інших регіонів – діляться досвідом з нами. І так беремо щось краще в них, а вони в нас. Так спільно і працюємо. Також, у нашого господарства щорічно збільшується об’єм землі, нарощуються потужності в техніці та людях. Плани по розвитку: постійно розвиватися і йти тільки вперед! У часи економічних криз не потрібно опускати руки, а ще інтенсивніше працювати», – додав п.Сергій.

Богдан Зеленський, керівник відділу продажу с/г техніки «Агросем»: «Сьогодні ми проводимо день поля на базі господарства «Ель Гаучо», де ми представляємо майже всю лінійку техніки John Deere, починаючи із самохідної техніки, закінчуючи посівною, ґрунтообробною. В цьому році ми вперше демонструємо новий клавішний комбайн Т660: на сьогоднішній день їх всього 2 в Україні, але наступного року буде оновлення цієї моделі і вони вже будуть масово завозитися. Також представлений роторний комбайн із серії S; нові трактори 100 кінських сил і новий 8-ми корпусний плуг John Deere. Окрім цього, ми зробили акцент у цьому році на демонстрації систем точного землеробства. Будемо сьогодні показувати синхронний рух комбайна і трактора з причепом. Також ми представили б/у техніку: самохідний оприскувач 4830, яку завозимо цю зі США. Взагалі, у нас є така традиція: завозити від 4 од такої техніки, вона є досить популярною в нашому регіоні. Намагаємося завозити з невеликим наробітком і з 2012 року випуску», – додав п.Богдан.

Жук Микола, директор Тернопільської філії «Агросем»: «День поля на базі господарства «Ель Гаучо» ми проводимо щорічно в кінці літа. Цього року наш захід кардинально відрізняється від попередніх років, оскільки раніше ми робили на базі господарства, на току основну частину, а потім виїжджали на поле, на демо-ділянки. Цього ж року ми все робимо безпосередньо в полі: і техніка і палатки з музикою біля демонстраційних ділянок і клієнти мають більше часу для того, щоб оглянути нашу техніку, добрива, поспілкуватися між собою, і це економить час клієнтів. Очікування компанії «Агросем» від даного заходу, це звичайно ж збільшення клієнтської бази, покращення роботи з існуючими клієнтами, донесення до клієнтів нової інформації по нових технологіях, а саме: живленні пшениці, насіннєвому матеріалу, техніці John Deere. Також показати нововведення, які ми використовуємо в техніці John Deere на своєму господарстві або ж маємо в лінійці продуктів», – підсумував п.Микола.

Як завжди, День поля від «Агросем» пройшов на найвищому рівні. Святкування продовжилося веселими  піснями, жартами  та куштуванням смачних страв, які є неодмінним атрибутом святкового аграрного заходу День Поля від  компанії  «Агросем».

Ірина Скоробогата

[nggallery id=19]