Міжнародна агропромислова виставка «EuroAGRO»

183

Враховуючи важливість розвитку сільського господарства в Західній Україні, зокрема, необхідність підтримки фермерських господарств, як основу розвитку села, необхідність залучення інвестицій у наш регіон, організатор міжнародних спеціалізованих виставок серії «Галицькі експозиції» ПрАТ «Гал-ЕКСПО», м. Львів, та організатор однієї з найбільших аграрних виставок в Європі «AGROTech» компанія Kielce Targi S.A започатковують спільний проект – Міжнародну агропромислову виставку «EuroAGRO», яка відбудеться у Львові 17-19 листопада 2016 року у Виставковому центрі «Південний-ЕКСПО» (вул. Щирецька, 36).

Виставка направлена на малі та середні сільські господарства, залучення інвестицій у регіон, приватний агробізнес, адже фермерство – це майбутнє села та процвітання нашої країни.

У рамках заходу вітчизняні виробники матимуть можливість продемонструвати свої досягнення у галузі сільського машинобудування,  отримати приклади успішного досвіду колег з інших європейських країн,  ознайомитись з новими технологіями запропонованими польськими виробниками, взяти участь у дискусійних майданчиках та обговорити актуальні проблеми у сільському господарстві, шляхи виходу продукції українських виробників на європейський ринок, укласти договори на міжнародну співпрацю.

Міжнародну агропромислову виставку підтримують Міністерство аграрної політики та продовольства України, Департамент агропромислового розвитку Львівської області, Львівська Аграрна Палата, Посольство Польщі в Україні, Профспілка працівників АПК Львівської області, Львівської аграрної дорадчої служби, профільних організацій та асоціацій Республіки Польщі.

Запрошуємо всіх бажаючих до участі!

Контакти Оргкомітету: (032) 297-06-28, 0676758318

http://www.galexpo.com.ua/agro/