Основний обробіток і посів з одночасним внесенням добрив – майбутнє вже сьогодні!

150

Впровадження нових технологій у виробництво – одне з головних завдань, яке стоїть сьогодні перед аграріями в Україні! Адже поки що це єдина можливість рентабельно працювати в умовах сьогодення.

У компанії HORSCH є універсальний агрегат Focus, який здатний проводити посів по різних технологіях з одночасним внесенням добрив. Цей агрегат можна назвати гібридом, який сам підготовлює собі ґрунт, вносить добрива в рядок посіву або міжряддя з можливістю внесення на два горизонти і висіває культури. В якості ґрунтообробного агрегату на сівалку Focus може встановлюватись дискова борона або лапи для смугового обробітку грунту. Глибина обробітку дисками – до 15 см, лапами – до 35 см. Багато клієнтів, які зараз використовують агрегат Focus раніше використовували традиційну технологію. Проте останніми роками вона не досить ефективна та енергозатратна. Також через значну кількість проходів ми втрачаємо значну кількість вологи. А цей агрегат дозволяє нам якісно провести основний і передпосівний обробіток ґрунту, здійснити висівання та прикочування всього за один прохід.

Міжряддя на сівалці Focus можливе на 30-35 см для ріпаку або сої, а також відповідно 15 або 17,5 см для зернових культур. Також замість висівних сошників можна прикріпити на трьох точковій навісці 8-рядну пропашну шину від сівалки Maestro і проводити посів кукурудзи і соняшнику. Бункер на даному агрегаті становить 5000 л, і ділиться 40:60, тобто 2000 л на насіння і 3000 л на добрива, або навпаки.

На цьому прикладі видно всю універсальність сівалки Focus, нею можна висівати практично всі культури по нульовій або мінімальній технології.

Також у компанії HORSCH є культиватори для основного обробітку ґрунту з одночасним внесення добрив. Метою основного обробітку є рихлення, перемішування соломи з ґрунтом, вирівнювання поверхні поля та ущільнення верхнього шару. Важливо створити посівний горизонт, де не буде багато рослинних решток попередника. Для виконання основного обробітку ідеально підходять комбіновані ґрунтообробні агрегати Tiger, які можуть комплектуватися широким спектром змінних робочих органів (лапи, долота тощо).

Універсальний культиватор Tiger MT від компанії HORSCH здатний рівномірно перемішувати рослинні залишки з ґрунтом навіть у складних умовах, економлячи при цьому до 20% палива в порівнянні з машинами інших виробників.

Основою агрегату є чотирьохрядна міцна рама,відстань між якою та поверхнею ґрунту становить 85см, завдяки чому досягається велика пропускна здатність. Більше того, її конструкція дозволяє переносити навантаження на каток, де воно сприяє інтенсивному ущільненню обробленого ґрунту. Робоча ширина культиватору становить від 3 до 8 м.

Якщо технологією передбачено внесення добрив під час підготовки ґрунту, то для цього компанія HORSCH розробила трисекційний бункер для мінеральних добрив місткістю 2500 літрів, який встановлюють на рамі культиватора Tiger 4 MT. Завдяки такому агрегату є змога за один прохід одночасно з культивацією вносити і гранульовані мінеральні добрива. Мінеральні добрива можна вносити нормою від 50 до 400 кг на гектар, а також у два горизонти, як на агрегаті Focus.

Що ж, на останок хочеться взагалі охарактеризувати техніку HORSCH: вона універсальна та надійна, дуже проста в управлінні та здатна вирішити будь-яку проблему в полі. Можливість освоєння ресурсоощадних технологій від компанії HORSCH робить аграріїв менш залежними від погодних умов. З HORSCH стабільні врожаї гарантовані.