Виробництво високоякісного гарбузового насіння в ГК «ВІТАГРО»

232

Вирощування штирійського олійного гарбуза в Україні – це, якщо можна так висловитися, є інтелігентним напрямком сільськогосподарської діяльності. Адже – мінімум використання хімічних засобів, максимум органіки після збирання, збут зорієнтований виключно на експорт. Загальні об’єми виробництва насіння олійного гарбуза в нашій державі за рядом причин поки що не дуже великі, втім, деякі компанії успішно займаються ним на високому сучасному рівні, зокрема ГК «ВІТАГРО». Цей виробник, який відомий потужним розвитком своїх численних галузей діяльності, і в цій вже встиг досягнути успіху. Про те, як це відбулося, розкаже Євген Васильович Слободенюк, завідуючий виробництвом по переробці гарбузового насіння.

«Напрямок вирощування та переробки гарбузового насіння в нашій компанії започаткувався у 2015 році. – розпочав Євген Васильович розповідь. – Все почалося з укладання договору з представництвом австрійської компанії «Голденкерн» в Україні, яка займається вирощуванням штирійського голонасінного гарбуза для одержання високоякісного насіння – з подальшим відправленням на олійну переробку в Австрію. Ми в якості підрядника вирощували гарбузи на площі 1000 га, «Голденкерн» надавала нам техніку для збирання, а потім забирала вологе насіння.

В 2016 році ми прийняли рішення переробляти і продавати його самі. Закупили необхідну техніку: комбайни, валкоутворювачі; з нуля почали будувати лінію за переробкою гарбузового насіння, плануючи цього року продати першу партію висушеного нами насіння безпосередньо в Австрію. Будівництво ще триває, але основна робота вже зроблена. Проаналізували, що так значно вигідніше, ніж працювати посередником, і, до того ж, тепер ми продаватимемо його під власною торговою маркою».

Виробництво насіння, якими б якісними не були селекція та обладнання, обов’язково має включати в себе грамотні агрономічні технології. В ГК «ВІТАГРО» ними займається агроном Олександр Миколайович Сагатий. Він зазначив декілька важливих моментів у вирощуванні:

«Найкращими попередниками для гарбузів є зернові колосові та кукурудза, вони дають змогу добре підготувати ґрунт. А гарбуз і сам є добрим попередником під всі культури, адже після нього залишається вільне від хімії поле з великою кількістю органіки. Перерва між посівами в правильній сівозміні – 2-3 роки. Щодо обробітку ґрунту під гарбуз – восени робимо оранку і проводимо культивацію, і ще одну культивацію – навесні. Це значно зменшує кількість бур’янів. Один раз, ще до сходів, вносимо ґрунтовий гербіцид. Оскільки насіння гарбузу продається на олію, то до нього дуже суворі вимоги щодо залишку пестицидів – його не має бути, це в Австрії ретельно перевіряють. Але добре, що цю культуру поки ні шкідники, ні хвороби особливо не турбують. З добрив використовуємо нітроамофоску, також робимо підживлення мікроелементами. Практикуємо ранній посів – в цьому році він розпочався 25 квітня. Використовуємо один сорт і один гібрид олійного напрямку, обидва австрійські. Основна різниця між ними проявляється в кількості насінин на гектар – в гібриді вона більша. За врожайністю минулого року ми зайняли третє місце в межах України – 1,5 тонни/га. А цього року я планую зібрати 2-2,2 тонни/га. Збирання починаємо в першій половині вересня, наразі тривають останні етапи підготовки».

Продовжуючи розмову з Євгеном Васильовичем, питаю його про переробне обладнання, його потужність та можливості.

  • Обладнання використовуємо вітчизняне: наприклад, сушильне придбали в Каховському експериментальному механічному заводі, теплогенератори – в корпорації «Інка». Ясно, що австрійське обладнання за якістю вище, ніж українське, але не настільки, щоб переплачувати в п’ять разів більше. Продуктивність та результат виробництва наразі нас цілком влаштовують. Тож, для того, щоб детально описати роботу з насінням, почну з процесу збирання. Першим етапом є скочування гарбузів у валки – щоб комбайн міг якісно і безперешкодно зібрати максимум врожаю. Для валкоутворення використовується техніка австрійського виробника, за допомогою якої отримуються насичені рядки з непошкодженими гарбузами. Валкоутворювач гарбузів причіпляють до трактора на передню навіску, а на задню навішують подрібнювач рослинних решток, який подрібнює стебла гарбузів та рослин, які виросли в період вегетації гарбуза. Після цього в поле заїжджає гарбузозбиральний причіпний комбайн, який подрібнює гарбуз та відокремлює насіння від м’якоті, поміщаючи його в спеціальний бункер. М’якоть лишається на полі в якості органічного добрива. Далі насіння відвозимо в цех, де воно миється в два етапи, поступає в спеціальні контейнери, де стікає вода, а потім відправляється на сушильні столи. На один стіл завантажується 10 тонн, а сухої речовини виходить 5 тонн. Після сушіння відбувається ретельна очистка, калібрування і, насамкінець, пакування в біг-беги. Потужність переробки складає наразі 60 тонн мокрого насіння на добу, а в наступному році буде вже 120 тонн. Це досить хороший конкурентоспроможний показник. В 2017 році ми матимемо вже шість сушильних столів – в той час як наші основні конкуренти (окрім компанії «Голденкерн») мають по одному-два.
  • За рахунок чого відбудеться збільшення потужності на 50%?
  • Ми плануємо розширити посіви до 2000 га – наш цех як раз на таку кількість гарбузу і розрахований. Але треба буде дообладнати лінію для можливості збільшення об’ємів переробки. Гадаю, що це себе виправдає. Можливо, в майбутньому з’явиться перспектива будівництва лінії вже за виробництвом олії. Наразі ми в цьому новому для нас напрямку поступово піднімаємося по сходах, і прикладаємо всі зусилля для того, щоб зробити його потужним, інноваційним. Ринок цього потребує.
  • Що використовуватимете в якості палива на сушильному комплексі?
  • Солом’яні тюки. Це важливий момент, в якому ми є унікальними на ринку України. По-перше, вони на відміну від традиційного газу або альтернативних безпаливних систем значно дешевше, по-друге – це без сумніву екологічно.
  • Тож, основний сфера використання гарбузового насіння, яке Ви вирощуєте – це виробництво олії?
  • Не тільки. Ще й медицина. Гарбуз має дуже багато корисних властивостей, аналогів в цьому практично немає. Сфера його реалізації так чи інакше пов’язана зі стратегією здорового харчування, і мені приємно, що ГК «ВІТАГРО» робить в це такий значний вклад.

Тетяна Бєлінська

[nggallery id=25]