«Битва Титанів»: найсучасніша сільгосптехніка на польових випробуваннях

191
22-23 вересня 2016 року в селі Степове Тетіївського району Київської області на землях групи компаній «ТАК» відбулася «Битва титанів» – унікальна виставка сільськогосподарської техніки провідних закордонних та вітчизняних виробників. Агроконсалтингова компанія DYKUN уже вчетверте організувала для аграріїв демонстрацію нових технічних досягнень для підвищення рентабельності виробництва.
Головною подією «Битви титанів» стали масштабні польові випробування презентованої техніки. На п’яти демонстраційних зонах одночасно проводилися презентації плугів та глибокорозпушувачів, сівалок, обприскувачів та розкидачів, борін та культиваторів, комбайнів, жаток, бункерів та зерновозів. Кожен гість виставки мав змогу відвідати ту демонстраційну зону, де представлена техніка, яка його цікавить Усього було представлено більше сотні одиниць техніки в дії. Програма «битви» фактично включала показ повного комплексу осінньо-польових робіт.
У роботі виставки брали участь представники посольства Великобританії. Вони демонстрували національний британський стенд, де учасники мали змогу ознайомитися з сільськогосподарською технікою, засобами захисту рослин, добривами тощо.
У цьогорічній «Битві титанів» вперше брав участь державний концерн «УкрОборонПром», який демонстрував найсучасніші безпілотні авіаційні системи вітчизняного виробництва, що застосовуються в сільгоспвиробництві.
Спілкуюся з учасниками «Битви Титанів».
Голуб Руслан Тарасович, засновник групи компаній «ТАК»:
«Третій рік група компаній «ТАК» є партнером «Битви Титанів», тому що я вболіваю за Україну і щиро хочу, щоб зростала культура агровиробництва і наші аграрії збільшували врожаї. Це не просто демонстрація та продаж техніки, це – продаж технологій. Кожен аграрій на цій виставці може порівняти техніку різних виробників у практичній роботі на полі і вибрати кращу за ціною та якістю. Скажімо, тут представлені плуги від 10 виробників. Отож, це унікальна можливість вибору. Важливим також є спілкування з колегами з різних регіонів. А ще масштабність ринку агротехніки надихає розвиватися та йти вперед».
Вотяков Сергій Олександрович, менеджер регіонального розвитку компанії «КУН-Україна»:
«Наша компанія є генеральним партнером «Битви Титанів». Це дуже гарно спланований захід, де скомбіновано стаціонарний показ та роботу в полі, а також унікальна можливість порівняти нашу техніку з конкуруючими компаніями. Сьогодні ми представили 10 одиниць техніки, серед якої ґрунтообробна, зернові та пропашні сівалки, причепні та самохідні обприскувачі. Компанія «КУН-Україна» презентувала на цій виставці нову техніку: посівний комплекс – «ESPRO 6000 R», сівалку точного висіву «PLANTER 3 TRS» та широкозахватну механічну сівалку «PREMIA 9000 TRS». Ми сьогодні вивчаємо ринок і адаптуємося до потреб та можливостей сільгоспвиробників: представляємо різні потужності техніки, враховуючи фінансові можливості українських аграріїв».
Мрук Юрій Миколайович, начальник відділу продажу компанії ТОВ «РОПА Україна»:
“Наша компанія є офіційним дилером з продажу сільгосптехніки HORSCH. На «Битві Титанів» ми представили пропашну сівалку HORSCH Maestro, зернову сівалку HORSCH Pronto, дисколаповий культиватор HORSCH Tiger, та дискову борону HORSCH Joker, які достойно конкурують на виставці”.
Музиченко Олександр Петрович, голова селянсько-фермерського господарства «Світоч», Черкащина:
«Битва Титанів» допомагає сільгоспвиробникам зорієнтуватися у виборі техніки. Особливо важливо, що ми бачимо її в роботі і можемо порівняти один і той же вид техніки від різних виробників. Це дає можливість нам вибрати найоптимальніший варіант співвідношення ціни та якості. Як на мене, то така виставка з демонстрацією на полі ефективніша столичних показів. Нас на «битві» цікавлять представлені трактори та сівалки. Будемо думати і купувати».
Всього протягом двох днів близько двох тисяч сільгоспвиробників – керівників та спеціалістів – відвідали «Битву титанів», яка суттєво відрізнялася від традиційних днів поля своєю масштабністю.
Лариса Філоненко

[nggallery id=40]