«RAGT Semences»: якість французької генетики радує врожаями, а спортивні змагання додають натхнення

403

Компанія «RAGT Semences» має майже столітню історію селекції та виробництва насіння. Працюючи під гаслом: «Якість французької генетики», та будучи одним із лідерів на міжнародному ринку, «RAGT Semences» постійно працює над удосконаленням насіннєвого матеріалу, аби повністю задовольнити потребу сільгоспвиробників у  високоякісному насінні зернових, кормових, технічних культур та олійних культур: твердої та м’якої озимої пшениці, тритикале, ярого ячменю, гороху, сорго, кормових трав, кукурудзи, соняшнику, сої та озимого ріпаку.

Кожного року компанія реєструє в Європі та Україні все нові й нові сорти та гібриди сільськогосподарських культур.

Компанію «РАЖТ Семенс-Україна» вирізняє з-поміж інших клопітка робота над розробкою науково-обґрунтованих технологій, великої кількості демонстраційних полів у різних кліматичних зонах України, враховуючи, сучасні технології обробітку ґрунту, густоту посівів, системи захисту та живлення. Аналізуючи результати посівів на демонстраційних полях, фахівці «РАЖТ Семенс-Україна» рекомендують українським аграріям найбільш адаптовані гібриди саме для їхніх погодних умов, надаючи можливість максимально використовувати потенціал кожного гібриду.

Особливістю роботи «РАЖТ Семенс-Україна» є організація зустрічей у форматі турнірів та змагань для своїх партнерів та клієнтів. Люди, котрих поєднує співпраця з компанією, можуть поспілкуватися, позмагатися і відпочити.

27 липня «РАЖТ Семенс-Україна» організувала для свого ексклюзивного дистриб’ютора МПП «Фірма «Ерідон» та клієнтів, керівників сільськогосподарських підприємств, турнір зі спортингу у стрілецькому клубі «Сапсан», що у місті Бровари Київської області.

Цей вид спорту дуже близький вітчизняним сільгоспвиробникам, адже більшість з них – мисливці.

Учасників турніру привітали  директор «РАЖТ Семенс-Україна» Тетяна Маларанж, директор спонсорства та зовнішніх відносин «RAGT Semences»  Фабріс Реналь, комерційний директор «РАЖТ Семенс-Україна» Іван Терещенко.

Доки тривали інструктажі та стрілецькі змагання,  ми спілкувалися з учасниками зібрання.

Тетяна Маларанж, директор «РАЖТ Семенс-Україна»:

 «Маючи майже столітню історію, наша компанія займає позиції лідера серед гібридів кукурудзи, соняшнику та сорго, як в Європі, так і в Україні. Компанія «RAGT Semences»,  займаючи 30 % ринку Європи з продажу насіння озимої пшениці, визнана першою в Європі. В Україні «RAGT Semences» розпочала свою діяльність на початку 2000-х років з реєстрації нових гібридів кукурудзи та соняшнику. А в 2004-2005 роках розпочали продаж насіннєвого матеріалу. Нині ми маємо два дистриб’ютори, які займаються реалізацією насіння гібридів кукурудзи та соняшнику в Україні – це фірми «Ерідон» та «Агрозахист Донбас». Обидва дистриб’ютори мають свою ексклюзивну лінійку гібридів у всіх регіонах України. Всього ж нині в Україні зареєстровано більше 40 гібридів кукурудзи, 20 – соняшнику. Дистриб’ютором із продажу сорго є компанія «Рейлін». На сьогодні 8 гібридів сорго занесені до Держреєстру України або ж знаходяться в процесі реєстрації. Усі гібриди, які нині проходять реєстрацію випробовуються на мікроділянках, а комерційні гібриди – на демонстраційних посівах на всій території України, щоби бачити адаптацію гібридів до кліматичних зон і надавати рекомендації аграріям для отримання максимальної врожайності.

Компанія кожного року подає на реєстрацію все нові, вдосконалені високопродуктивні гібриди. У 2016 році маємо зареєструвати нові, інноваційні, пластичні гібриди польових культур. І надалі плануємо розвивати і впроваджувати нові гібриди на українських землях, оскільки наше насіння відповідає умовам України і задовольняє потреби сьогоднішнього вітчизняного сільгоспвиробника».

У лінійці продуктів, які реалізує дистриб’ютор МПП «Фірма «Ерідон», найпопулярнішими, які найбільше задовольняють потреби клієнтів є гібриди кукурудзи: АККСЕНТУС, ПОЛЮККС, ДЖУКСІН, ФІЗІКС, БРІКСО та БЕРГКСОН, а також соняшнику – ВЕЛЛОКС, СІКЛЛОС КЛ, ЛЛУНА.

 Андрій Штефан, керівник відділу роботи з ключовими клієнтами МПП «Фірма «Ерідон»:

«Вже близько семи років ми співпрацюємо з «RAGT Semences». Продукція компанії відзначається гарною якістю, особливо посухостійкі гібриди кукурудзи, які адаптовані під різні кліматичні зони і дають по 80-105 центнерів зерна з гектара. Постійно йде оновлення асортименту гібридів. «RAGT Semences» для компанії «Ерідон» – стратегічний партнер: ми щорічно нарощуємо продаж насіння. Гібриди від «RAGT Semences» представлені майже у кожному агрохолдингу. Приємно, що компанія надійна, розширює штат в Україні. А сьогоднішній стрілецький турнір – це ще одна можливість поспілкуватися, поділитися планами на майбутнє».

«Ерідон» – лідер продажів та пропозицій на ринку України, – підхоплює бесіду один із клієнтів дистриб’ютора, Юрій Клочков, начальник відділу рослинництва ТОВ «Консалт Агро». – Важливо, що фірма веде науково-технічний супровід вирощування культур: у них є фахівці, які працюють на полях господарств, так би мовити «польові працівники». Далеко не кожна компанія обслуговує на такому високому рівні весь процес від посіву до збирання врожаю. Наша співпраця триває вже 5 років. Насіннєвий матеріал якісний, вчасно доставляється – це надійні партнери, з якими ми розширюватимемо співпрацю».

Олег Макодзеба, директор ТОВ «Лан», с. Новомиколаївка, Кіровоградської області:

«Ми співпрацюємо з компанією «RAGT Semences» протягом 10 років. Найкраще зарекомендували себе на наших землях такі гібриди кукурудзи як БЕРГКСОН та БРІККСО. У сприятливі роки ми отримували по 110-115 центнерів з гектара на круг. Навіть минулого засушливого року отримали 72-77 центнерів з гектара. Маємо також демонстраційні посіви кукурудзи – випробовуємо нові сорти, щоб вибрати найбільш пристосовані для нашої кліматичної зони. Насіння «RAGT Semences» вирізняється рівномірним і швидким дозріванням. Цього року очікуємо гарні врожаї. 25-30 % кукурудзи мають по два качани. Також восени плануємо посіяти озиму пшеницю «RAGT Semences».

Переможцями першого дня турніру зі спортингу стали Олег Макодзеба, Ярослав Шульга та Микола Макодзеба, які представляли  ТОВ «Лан» з Кіровоградщини.

 Наступного дня, 28 липня, «РАЖТ Семенс-Україна» продовжила змагання зі спортингу для другого свого ексклюзивного дистриб’ютора – ТОВ «Агрозахист Донбас» та клієнтів компанії – керівників сільськогосподарських підприємств.

Учасників турніру привітали директор «РАЖТ Семенс-Україна» Тетяна Маларанж, директор спонсорства та зовнішніх відносин «RAGT Semences» Фабріс Реналь, комерційний директор «РАЖТ Семенс-Україна» Іван Терещенко.

Фабріс Реналь, директор спонсорства та зовнішніх відносин «RAGT Semences»:

«Цей день спортивного турніру в Україні дуже важливий для «RAGT Semences», адже компанія є партнером багатьох спортивних змагань у різних країнах світу. Важливо пов’язувати бренд компанії з організацією спортивних заходів. У Франції компанія спонсорує змагання з футболу, регбі та велоспорту. Ми довго вагалися, який вид спорту вибрати в Україні: футбол чи спортинг? Зупинилися на спортингу, оскільки він близький для українських аграріїв: більшість із них є мисливцями і люблять стріляти».

Іван Терещенко, комерційний директор «РАЖТ Семенс-Україна»:

«У компанії «РАЖТ Семенс-Україна» працюють високопрофесійні агрономи. У деяких фірмах значно більший штат, але ми невеликою командою фахівців із високим рівнем знань та досвідом їх практичного впровадження здатні дати найточніші рекомендації клієнтам щодо обробітку ґрунту, живлення, захисту рослин тощо. І аграрії це цінують. Ми часто проводимо тренінги у господарствах, навчаючи передових технологій вирощування культур. Компанія «РАЖТ Семенс-Україна» не лише реалізує високопродуктивне насіння, а й веде агрономічний та технологічний супровід під час росту та дозрівання культур, аби вийти на максимальний врожай. Багаторічна співпраця з компанією «Агрозахист Донбас» постійно підкріплюється інноваційними розробками – зі сторони «RAGT Semences», та вмінням професійно реалізовувати – зі сторони дистриб’ютора».

Олександр Зубрицький, директор компанії-дистриб’ютора ТОВ «Агрозахист Донбас»:

«Насіння «RAGT Semences» – у першій трійці світових виробників. Гарно зарекомендували себе в Україні такі гібриди соняшнику як КАЛЛУГА, ВОЛЛТЕДЖ, МУГЛЛІ КЛ. Гарні врожаї дають гібриди кукурудзи ОККСІЖЕН, АЛЕККСАНДРА, РУЛЕККС, ВІНККС, ДОДІКС, ДУБОКС. Великою популярністю користуються МАККСАЛІЯ та МІККСІ, яких посіяно відповідно на площі 15 і 20 тисяч гектарів. У Східній зоні популярні СФІНКС та ТЕЛЕКС, які у Донецькій області мали врожайність 55-60 центнерів з гектара, що для засушливої зони є добрим результатом. Тільки розпочинаємо працювати на українському ринку з озимою пшеницею «RAGT Semences». Є чимало українських сільгоспвиробників, які відвідавши закордонні семінари і довідавшись про насіння пшениці цієї компанії просять реалізовувати його на вітчизняному ринку».

Олег Литвинов, агроном СТОВ «Росія», Новоукраїнський район, Кіровоградська область:

«Наше господарство має в обробітку 5500 гектарів землі. Сіємо 1000 гектарів кукурудзи та 1200 – соняшнику. Мені найбільше подобається посівний матеріал «RAGT Semences». Судіть самі: минулого року ми мали врожай кукурудзи від «RAGT Semences» більше 100 центнерів з гектара. Наша співпраця продовжуватиметься та розвиватиметься».

Сергій Синіцин, голова фермерського господарства «АПІКС», Карлівський район, Полтавська область:

«Цього року ми вперше посіяли гібриди кукурудзи «RAGT Semences». Планую надалі сіяти гібрид АЛЕККСАНДРА та впроваджувати насіння соняшнику цієї компанії».

Переможцями другого дня змагань стали: Литвинов Олег та Жерновий Василь зі СТОВ «Росія», Шаталов Ярослав, ТОВ «Агрозахист Донбас».

Закінчився стрілецький турнір і учасники роз’їхалися по всій Україні збирати врожаї. Та миті спортивного натхнення, щирого спілкування, яке подарували змагання, залишаться надовго і надихатимуть працювати, влучаючи в ціль у кожному життєвому виборі.

                                                                                                        Лариса Філоненко

[nggallery id=41]