В чому богатирська сила трактора Fendt 936 Variо?

413
Співпраця з «ВФК» – безпрограшний варіант
 
«Волинська Фондова Компанія» стає дедалі активнішою на українському ринку сільськогосподарської техніки, приймаючи участь в більшості ключових заходів, які проводяться в цій сфері – по всій Україні. Але головними причинами уваги до цієї компанії є, в першу чергу, якість та широкий асортимент техніки, яку вона пропонує аграріям, а також чітка сервісна політика, що всебічно задовольняє їх потреби. Все це, звісно, сформувалось не одразу – ПрАТ «ВФК» вже більше 23 років працює в Україні, розвиваючись разом з агровиробниками, сприяючи їх розвитку, вивчаючи їх можливості та шляхи. На сьогоднішній день цей дистриб’ютор має 7 філіалів в різних регіонах України, які постійно працюють над якістю сервісних послуг та розширюють свою клієнтську базу. Що таке за своєю суттю «ВФК»? Це команда відповідальних, досвідчених, чуйних людей, які є професіоналами своєї справи та здатні знаходити рішення в нестандартних ситуаціях. Адже кожен аграрій – це перш за все особистість, яка має індивідуальні підходи до господарювання, а, значить, необхідно їх враховувати і при продажу техніки, і при наданні сервісу. І спеціалісти «ВФК» враховують. Про ретельність та якість технічної підтримки, гарантійного обслуговування і ремонту техніки позитивно відгукуються всі, хто працює з «ВФК».
Як відомо, «Волинська Фондова Компанія» представляє техніку різноманітного призначення та різних брендів. Зокрема, в даній статті ми приділимо увагу трактору Fendt 936 Variо – і недарма, адже ця машина стала центральним об’єктом у фінальному змаганні за кубок України зі стронгмену, яке відбулося 20 серпня в м. Луцьк у рамках Дня міста. На фінал з’їхалися 22 найкращих атлети з усієї країни. Головним рефері змагань був заслужений майстер спорту України, володар титулу «Найсильніша людина планети» Василь Вірастюк. Також до Луцька завітав і президент Федерації стронгмену України Сергій Конюшок. Тож, стронгмени змагалися за звання найсильнішого у трьох вагових категоріях – до 95 кг, до 110 кг і понад 110 кг, виборюючи право представляти Україну в цьому виді спорту на чемпіонаті Європи.
Протягом дня кожен стронгмен демонстрував свою силу, міць та витривалість, а кульмінацією змагань було перетягування трактораFendt 936 Vario, вага якого складає 10 900 кг. Це дійство справді вражало свідомість, адже важко собі уявити, яку треба мати богатирську силу, аби зрушити з місця таку гігантську вагу.
Але ще найбільші враження – від того, яким потужним, багатофункціональним та ефективним є трактор Fendt. Слід відзначити, що за цими машинами стоїть велика історія, яка була започаткована братами Fendt та їх батьком. Історія новаторських технічних рішень, які призвели до революційних позитивних змін у продуктивності сільського господарства.
 
Потужність та економічність, яким немає аналогів
Денис Кузьмич, бренд-менеджер по тракторах Fendt компанії «ВФК», розповідає про особливості тракторів Fendt взагалі та, зокрема, моделі 936 Vario.
«Трактори Fendt – це всесвітньо визнана німецька техніка, з цим ніхто не посперечається. Кожна її деталь ідеально відточена, багато з них є патентами компанії. Безпосередньо лінійка Vario існує з 1995 року, і вже гідно себе зарекомендувала у всьому аграрному світі. В Європі він є лідером серед тракторів, оскільки більше 30% сільгоспвиробників обирають саме Fendt.
В чому його технічні особливості? Перше – це надзвичайна продуктивність. Автоматична коробка передач Vario є безступінчастою і не має аналогів у світі. Вона дозволяє розвивати безступінчастий діапазон швидкостей від 0 до 60 км / год. і забезпечує високий ККД передачі крутного моменту на колеса. При цьому, трактор автоматично підбирає ту потужність, яка потрібна для конкретної роботи: оранки, культивації, посіву тощо. Робота коробки передач синхронізується з роботою мотора завдяки комп’ютерній системі TMS. Крім того, ця система підтримує оберти двигуна і передатне відношення коробки передач в оптимальному робочому діапазоні при виконанні будь-якої операції, що автоматично веде до економії палива і часу.
Варто відзначити незалежну підвіску трактора з гідравлічною системою, яка на даний час є унікальною. Вона має робочий хід 300 мм, що є рекордним показником серед серійних тракторів. За допомогою цього та тісного контакту коліс з ґрунтом значно збільшується тяглове зусилля трактора. У підсумку трактор Fendt 936 Vario виконує ту саму роботу, що й інші трактори, але швидше і з меншими витратами палива. Ця підвіска взагалі не потребує обслуговування, тобто термін експлуатації розрахований на строк служби всього трактора .
Слід відмітити високу вантажопідйомність механізму навіски тракторів. Зокрема, окрім задньої навіски, вантажопідйомність якої складає 11 800 кг, ми на наших тракторах встановлюємо передню активну навіску. Це відкриває можливість кріпити будь-які фронтальні вантажі або агрегати, що підвищує універсальність трактора, адже він був створений для того, щоб виконувати всі вимоги аграріїв. До того ж, ця навіска також збільшує тяглове зусилля машини. Скажу також, що Fendt 936 Vario є одним з найлегших на ринку. Ми можемо збільшувати його вагу, оснащуючи фронтальним привантаженням у 2,5 т, і двома привантаженнями на колеса по тонні».
Дизельний двигун Deutz TCD 2013 об’ємом 7,8 л, з паливною системою Common Rail має потужність 360 к.с. і просто приголомшливу енергонасиченість. Він забезпечує високий крутний момент навіть при мінімальних обертах (при швидкості 60 км/год частота обертів складає 1750 на хвилину), і витрата пального при цьому є значно нижчою, ніж в аналогів. Незважаючи на високу потужність, двигун відрізняється низькою гучністю і, що найважливіше, економічністю.
На тракторі Fendt 936 Vario є найбільша кількість точок підключення (більше 22 спереду і ззаду): шість електрогідравлічних розподільників подвійної дії, встановлених ззаду, і два попереду, додатковий контур гідросистеми, роз’єм для підключення до шини ISOBUS і багато інших. Це забезпечує неперевершену універсальність застосування трактора і не створює труднощів при приєднанні робочого обладнання. Слід зазначити, що олива з коробки передач та олива з гідравлічної системи не перемішуються, що значно подовжує термін їх експлуатації. На тракторі встановлено гідравлічний насос потужністю 205 л/хв., що дозволяє йому ефективно працювати з будь-яким навісним агрегатом.
«Термін заміни оливи у двигуні Fendt 936 Vario складає 500 мотогодин, а в гідравлічний системі ми міняємо її через кожні 2000 мотогодин. – продовжує Денис Кузьмич. – Це є конкурентоспроможні показники, і аграрії мають можливість суттєво економити в цьому аспекті. На коробку передач та мотор ми даємо гарантію 5 років або 6000 мотогодин. Жоден виробник сільгосптехніки не дає таку гарантію. «Волинська Фондова Компанія», яка є дистриб’ютором техніки Fendt, у свою чергу, надає високоякісне сервісне обслуговування як у гарантійний, так і постгарантійний періоди».
Розумні системи: ефективність, точність, комфорт
 
Окремою особливістю трактора Fendt 936 Vario є велика кабіна з оглядом більше 300°, яка є на даний час найбільшою серед серійних тракторів. Максимально чітко з неї оглядаються передні арки, причіпні агрегати тощо. Вона має першокласну шумоізоляцію. Показник рівня шуму в кабіні водія нижче 70 дБ. Освітлення може бути встановлено індивідуально на 360° навколо трактора, а також на замовлення можуть бути поставлені ксенонові фари. Оператор, перебуваючи в своєму сидінні, за допомогою нової системи Variotronic управляє всіма робочими операціями, контролюючи всі візуально. Функції автоматичного управління, автоматичний кондиціонер і багато іншого забезпечують високу продуктивність праці і підтримання оптимальної концентрації уваги оператора протягом всієї робочої зміни, зменшується рівень втоми.
Трактор Fendt 936, оснащений системою Variocenter, використовує найсучаснішу у тракторобудуванні модель управління, при якій воно здійснюється всіма системами за допомогою джойстика і багатофункціонального підлокітника. Підлокітник за бажанням може бути встановлений горизонтально або вертикально, при необхідності для більш простого і зручного управління трактором може пересуватися і індивідуально налаштовуватися. На моделі 936 встановлений новий дисплей Varioterminal, який пропонується в 7 і 10-дюймової (опція) версіях. При його розробці основний акцент був зроблений на чіткості та простоті використання. Результатом стало інтуїтивне багатомовне меню зі зрозумілою структурою і не перевантаженим інформацією дисплеєм. Оператори швидко звикають до його використання і отримують миттєвий доступ до всієї необхідної інформації. Сенсорний дисплей з високою роздільною здатністю і автоматичним регулюванням яскравості стійкий до утворення подряпин.
До серійного оснащення 936-го трактора відноситься блокування диференціала, яке активується за допомогою ключа запалювання. Абсолютно нова система розвороту робочого місця, що дозволяє розгортати всі елементи управління, в тому числі і педалі, на 180 градусів, відкриває для професіоналів широкі можливості використання трактора.
Окремою його особливістю є система навігації Trimbl, яка дає точність (до 15 см) руху трактора за заданою траєкторією при посівних та інших роботах. Також на трактор встановлена так звана система VarioGuide, завдяки якій трактор здатний обробити більше лише за рахунок використання системи автоматичного водіння, яка знижує в середньому на 6% площу перекриття, що в підсумку дає економію до 5000 робочих годин на полі. Крім того, це означає 6-відсоткову економію палива, насіння і добрив. Оператори можуть легко контролювати траєкторію руху трактора і робочого знаряддя за допомогою зображення на дисплеї терміналу Vario. Навіть вночі або в умовах поганої видимості вони здатні досягати оптимальних результатів, максимально ефективно використовуючи всі можливості свого трактора.
«Підсумовуючи, можу сказати, що аграрій, який придбав трактор Fendt, буде задоволений продуктивністю, ефективністю, надійністю, якістю та економічністю його роботи, особливо підприємства з великими площами та високоінтенсивною стратегією господарювання. Fendt – це техніка, яка гідна Вашого вибору!» – резюмує технічний огляд трактора 936 Vario бренд-менеджер «ВФК» Денис Кузьмич.
Тетяна Бєлінська
[nggallery id=38]